Fialca

Ионизирующая Расческа

Postări Recomandate

Fialca

Cine a prcurat, s-au se folseste de astfel tip de pieptene?

25c6af62274c.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NatalyJ

кстати, меня тоже интересует это. отзовитесь!!, быть может кто-то доволен ионизированной расческой.

Partajează acest post

Link spre post
AurAura

dac sincer, eu cred ca oricum efectul e de scurta durata, pina iti pui caciula in cap, ))) dar cam cit costa asa ceva?

Partajează acest post

Link spre post
NatalyJ

dac sincer, eu cred ca oricum efectul e de scurta durata, pina iti pui caciula in cap, ))) dar cam cit costa asa ceva?

нашла на сайте одном, такая расческа у нас стоит 425 лей

Partajează acest post

Link spre post
KaTeHa

девочки, извините за иронию... все равно спрошу... и что, таки вылетают из нее сиреневые пупырышки при расчесывании?:)))) за 425 лей вы бы взяли пару хороших проф. расчесок, которым сносу нет:)

Partajează acest post

Link spre post
NatalyJ

девочки, извините за иронию... все равно спрошу... и что, таки вылетают из нее сиреневые пупырышки при расчесывании?:)))) за 425 лей вы бы взяли пару хороших проф. расчесок, которым сносу нет:)

ахаха :girl_crazy: если и вылетают, то только невидимые..) я тоже,например,в таких расческах смыслах не вижу)

Partajează acest post

Link spre post
EDiana

а мне подарили фен с ионизацией, у кого-то есть? есть какой-то эфект от этого? что он дает? :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
avrora2206

девочки а я впервые про это слышу и вижу)))нука нука расскажите

Partajează acest post

Link spre post
Fialca

La pieptanat iese ioni si parul se indreapta si nu se electrilizeaza..asa a-m citit..

Partajează acest post

Link spre post
EDiana

intradevar, parul nu se electrizeaza de cind usuc cu fen cu ionizare, si e mai neted. inainte se electriza strasnic si era si pufos dupa uscare, trebuia si cu placa sa-l netezesc.

Partajează acest post

Link spre post
AurAura

intradevar, parul nu se electrizeaza de cind usuc cu fen cu ionizare, si e mai neted. inainte se electriza strasnic si era si pufos dupa uscare, trebuia si cu placa sa-l netezesc.

si cit dureaza efectul?

Partajează acest post

Link spre post
aelida

а мне подарили фен с ионизацией, у кого-то есть? есть какой-то эфект от этого? что он дает? :rolleyes:

у меня тоже фен с ионизацией..фишка в том, что волосы не электризуются и не торчат при укладке)

Partajează acest post

Link spre post
EDiana

si cit dureaza efectul?

nu se electrizeaza deloc si nu mai ramine pufos dupa uscare, eu spal parul peste fiecare 2 zile.

la mine parul e ondulat si pufos de la natura, eu tot timpul in indrept, si cu acest fen imi place efectul/

у меня тоже фен с ионизацией..фишка в том, что волосы не электризуются и не торчат при укладке)

да, да

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum