SuperWoman

Зимняя Верхняя Одежда

Postări Recomandate

SuperWoman

Fetelor la mine a aparut asa o intrebare, iarna asta ce aveti de gind sa purtati??? Iarna trecuta am ublat in palton, cealalta iarna in blana.Iarna aceasta ma gindesc sa-mi cumpar o scurta noua cu puf sau pene, dar nustiu de care va fi in trend sezonul acesta...

5741c4b98834.jpg

asa ceva as vrea sau

9fb5116a62ee.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SuperWoman

b863ed798036.jpg

88eef6a8ca89.jpg

vad ca iarna si toamna 2010 se prevad foarte aprinse culori la moda) dar mie imi place))

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

Eu deja la sfirsitul iernii trecute tinjeam dupa o scurta din astea. Insa nu s-a primit. Anul asta o fac pe dracu in patru, dar imi iau.

Spre deosebire de paltoane si blanuri, ele sunt foarte comode si usoare. Si modele dragute sunt o gramada. Iar acele din imaginile de mai sus sunt foarte frumoase.

SuperWoman, imi torni sare pe rana! :pardon:

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman

Sorry dar si eu sunt bolnava acum..)))

Partajează acest post

Link spre post
AmarettKa

Imi plac si mie scurtele acestea, mai ales acea roza pe postata mai sus. Eu insa prefer totusi paltoanele, ce-i drept la noi mai rar intilnesti modele interesante de paltoane

Partajează acest post

Link spre post
Pescadito

Anisoara iarna asta va fi voga blana, multa blana

Eu mi-am luat la reduceri o jacheta de blana

Partajează acest post

Link spre post
Liutza

fetelor prefer si eu patoanele...si scurtele din imagine nu prea ma definesc, insa cred ca optiunea corecta e sa trecem pe blana, mai ales ca acum deja sunt in vinzare...

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman

Hmm eu in blana ma simt ca un mormoloc, sunt grele si nu ma simt liber in ele, cu exceptia cind merg undeva mai eleganta.Cred ca voi incalca moda sezonul acesta si imi iau o scurta))))

Partajează acest post

Link spre post
Panteriusea

Eu port exclusiv paltoane si scurte lungi cu sintepon. Niciodata nu am inghetat in ele si intotdeauna poti gasi modele frumusele. Ce tine de blanuri si alte accesorii produse din animale, sunt categoric contra! Ma preocupa mai mult ceea ce ramine de la "crearea unei blani". http://zombierockcore.blogspot.com/2009/02...r-fur-coat.html

Partajează acest post

Link spre post
Flam

модельки оооооооооочень симпатичные!!!!! ищу что-то такое только белого цвета+ у меня и сапожки белые на низком ходу))

ммммммммм)))))))))))надеюсь найду)))))))))))

Partajează acest post

Link spre post
Perfect_Angel

eu iarna port si palton si scurte cu puf si pene )

nu-mi place blana

Partajează acest post

Link spre post
Наталис

В этом сезоне очень актуальными будут кожаные куртки с мехом, кожаные дубленки

702fdd6f4195.jpg

9dda0d4d13ab.jpg

181f820c8e33.jpg

a2484317a46c.jpg

f049eb9c018c.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Si la noi mai in taote vitrinele stau scurte din piele cu blana si cojocele cu blana . Cojocelele mie nu imi plac si sint grele pentru mine , poate poate vreo scurta desi nu prea am vazut in vitrine scurte mai jos de solduri , model care sa se potriveasca si la rochii . Si eu care vroiam palton sa-mi i-au ca sa nu inghet cind voi veni in Moldovasi sa i-l pot imbraca si la rochii si la blugi . Nu ma grabesc pina cind sa cumpar , mai astept 1-2 luni sa vad ce mai apare pe piata .

Partajează acest post

Link spre post
Filika

b863ed798036.jpg

Si eu doresc sami iau asa ceva. Mam cam saturat de paltoane si blani. Dar va rog sa ma ajutati unde se poate de gasit asa ceva?

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman

Asa scurte am vazut in Jumbo si Suncity anul trecut, anul acesta nustiu daca au aparut inca modele noi de scurte.

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

Eu intii am sa caut la Calea Basarabiei. Tre sa fie.

Partajează acest post

Link spre post
AmarettKa

Da, la Calea Basarabiei precis trebuie sa fie, lus eu anul trecut am vazut modele si la Gemeni, ce-i drept era deja sfirshitul lunii Noiembrie :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
Луковка

Зимой ношу либо пальто, либо пуховик. Но в этом году мечтаю о шубе!

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

La Calea Basarabiei sunt foarte multe modele dragute de scurte cu puf. Cele ce-mi placura mie erau de la 1800 la 2700 lei. :hang3:

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

Mie personal imi plac blanuri naturale, deja m-am obisnuit mult. Nu sint deloc grele si incomode. Dar nu intotdeauna sint practice. Totusi nu iubesc anotimp umed, deaceea pentru asa cazuri port si scurte calde.

Partajează acest post

Link spre post
lina
Si eu doresc sami iau asa ceva. Mam cam saturat de paltoane si blani. Dar va rog sa ma ajutati unde se poate de gasit asa ceva?

eu asa ceva miam luat din Berlin, la reducere.

dar nu inteleg deasupra e curea aparte?

Spre deosebire de paltoane si blanuri, ele sunt foarte comode si usoare.

absolut deacord cu tine,nu ma pot desparte de el, desi am si blana si paltoane si cojoc.

drept ca la 20 de grade de frig oricum scot cojocul.

Partajează acest post

Link spre post
jagoda
absolut deacord cu tine,nu ma pot desparte de el, desi am si blana si paltoane si cojoc.

adica il scoti de pe tine sau il scoti din dulap? nu prea am inteles :dash1:

Partajează acest post

Link spre post
lina
Цитата(lina @ 16.11.2010, 8:51) <{POST_SNAPBACK}>absolut deacord cu tine,nu ma pot desparte de el, desi am si blana si paltoane si cojoc.

adica il scoti de pe tine sau il scoti din dulap? nu prea am inteles :thank_you2:

sorry

la frig mare, ma imbrac in cojoc/dublenca

adica il scot din dulap si il imbrac

:thank_you2:

Partajează acest post

Link spre post
Нежность

Девы, я сто лет не покупала себе верхнюю зимнюю одежду, и вот сейчас она мне очень надо, ибо носить нечего. Не терпится уже купить, чтобы быть уверенной в том, что когда грянут холода я смогу сразу надеть теплую зимнюю весчь. Вопрос - уже продаются куртки, пуховики и иже с ними? Или надо еще подождать?

Да, и желательно скажите, есть ли это на туче, ибо пойду я скорее всего туда.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum