alesia1982

Www.odnoklassniki.ru

Postări Recomandate

alesia1982

Vreau sa va intreb despre acest "sait", sau mai bine spus , despre parerile negative (cele pozitive, sunt clare) asupra d-stra

simtiti o dependenta oarecare ? cum v-a schimbat viata? influenteaza asupra relatiilor in familie?

de ex: da shine-i aiasta? da shine-i aista? :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mersedes

Сайт никак не повлиял. захожу редко. мой бойфренд периодически заходит на него под анонимом. проверяет, но никаких претензий не высказывает. Его на одноклассниках он сказал что нет, но я не уверена. может и есть но под псевдонимом. Не могу быть уверена. И хорошо что нет, а то от меня бы претензий он услышал бы кучу. :girl_crazy: Я очень ревнива.

Partajează acest post

Link spre post
alesia1982

:girl_crazy: Я очень ревнива.

ух, а мы какие ревнивые, причём оба ! :sarcastic:

Partajează acest post

Link spre post
mersedes

Меньше знаешь, спокойнее живется... так что ему нечего делать на одноклассниках. :beach:

Partajează acest post

Link spre post
Lullu

Alesia saliut eu am cont pe odnoklasniki intru in toata ziua aprpape ma jiok in Buline :tongue: si vorbesc mai mult cu verisorii mei care invata la cluj si cu alta din America cu altii mai rar contul meu e cu lacatica asa ca nu are acces oricine poze am numai una si gata nu mi place sa mi afisez viata personala pe net unde am fost ce am facut si cu cine :girl_crazy: dar cel mai mult ii place Isei sa se joace acolo in diferite jocuri sotul meu nu are nu are timp de stat la comp in schimb eu daaaaaaaaaaaa pretentii nu are am si web daca ceva :tongue: daca vrei sa faci prostii le faci nu pe net cred ca asta deja e depasit :girl_crazy: a si da imi place sa vizitez pe altii ca sa mai vad ce face lumea dar eu nini cine vrea sa vada ce fac sa vina in vizita :blum: cam asa i treaba cu situl asta dar fiecare poate face ce vrea el cu viata sa :poka1: asta i numai opinia mea si atit !

aaaaaaa viata nu mi a schimbat o in nici un fel poate ca doar aflu mai multe lucruri despre altii din pozele care le pun si atit

Partajează acest post

Link spre post
alesia1982

aaaaaaa viata nu mi a schimbat o in nici un fel poate ca doar aflu mai multe lucruri despre altii din pozele care le pun si atit

te asteptam Liuba !!! :hi:

si profilul nostru (caci e unul la ambii) are lacatica, dar totusi daca intri si joci pe sait

iti ia fooooarte mult timp, tot e un moment negativ, (de asta m-am convins singura, si nu mai joc deloc) :duma:

Partajează acest post

Link spre post
trec

Pentru mine e un sait unde mi-e foarte comod sa comunic cu prietenii si clientii, note nu pun, am 10 acaunturi, care incetisor aduna cite 5000 de oameni, mai mult nu permite saitul, spune ca e limita maximala.

Partajează acest post

Link spre post
Lyubasha

Am inchis pagina mea de citeva ori, ma plictiseam repede. Acuma o avem una la toqta familia si pt familie. E cu lacat pagina, numai pt prieteni. Mai mult il tin pt parintii mei, ca sa vada multe poze cu nepotelele. Nu ma joc, nu imi place si urasc cind ma tot invita lumea sa joc, ignor mereu si oricum ma invita. In priteni am familia, colegii mei si citeva prietene bune de pe mama.md. Nu il urasc, dar facebookul si mama imi sunt mai aproape.

Partajează acest post

Link spre post
Lullu

Alesia eu nu ma jok in buline ore intregi asa intre bazareala de pe mama.md si tot ca relax altfel ar sta totul invers in casa :scratch_one-s_head:

Partajează acest post

Link spre post
Roca

oooof...da pe mine ma innerveaza deja.....

am incercat sa-l sterg...dar trebuie de platit....

ulterior m-am gindit ca mai por cumunica cu cineva pe care nu-i am de exemplu pe facebook...

foto pun putine....mai mult cu Emy....

am avut si situatii neplacute...foaaarte....si de atunci sunt cu pseudonim....

imi place sa urmaresc la cunoscuti, prieteni viatsa de zi cu zi prin fotografii....

la inceput puneam muuulte...dar de la o vreme...nu prea pun...mi-a disparut interesul....

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Intru in toata ziua, vad daca am ceva mesaje, sau mai scriu eu la prieteni si ies peste 5 min. Mai inainte intram foooarte rar, dar de cand pe skype nu poti normal trimite mesaje daca ambii nu sunt in retea, eu scriu pe odnokl. Eu nu pot sa stau mai mult timp pe pagina... Nu joc si intro perioada chiar si in status am scris sa nu-mi propuna nimeni jocuri. Recent, mi-am facut ordine in rubrica "prieteni", ca pe multi nici nu-i stiam.

Partajează acest post

Link spre post
HappyEnd

oooof...da pe mine ma innerveaza deja.....

чтоб не платить просто удаляете все фото и друзей, фамилии имя чтоб все было пусто, и через некоторое время если не заходите его блокируют или удаляют.

Partajează acest post

Link spre post
krystynka

am si eu profil,da mai mult ma joc in Zaparojie cind nu am ce face...

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

incercati dupa instructiunea asta http://www.liveinter.../post201349774/ cu ceva timp in urma eu am sters profilul asa

Editat de Ellyna

Partajează acest post

Link spre post
HappyEnd

miam sters pagina, chiar daca era acces numai pntru prieteni, era o persoana foarte interesata de viata noastra - ca saraca intra pe la ceilalti prieteni comuni in fiecare zi - macar sa vada ce fac

Partajează acest post

Link spre post
AniLorak

pe ok intru zilnic, pt ca acolo am albumele si grupul meu cu handmade, acolo e "serviciul meu" cum s-ar spune

cu jocurile am clarificat cind in setari am pus sa nu ma poata invita nimeni , la fel am facut si cu grupurile, nu ma poate invita nimeni

ceea ce ma irita pe mine cel mai mult pe ok, este cum lumea isi afiseaza in statusuri toate schimbarile dispozitiei pe parcursulul zilei, de exemplu : " nu vreau sa vorbesc cu nimeni" apoi," gata, deamu vorbesc", si de-alde astea, apoi comentarii la aceste statusuri :girl_wacko: , parca nu poate lumea sa discute lucruri personale in privat :swoon:

si schimbarile a doua poze una cu alta de citeva ori pe zi, am impresia ca lumea nu are ce face, nu inteleg asta, eu permanent imi ocup mainile cu ceva, nu pot sta asa aiurea pe ok si sa imi schimb pozele si statusurile despre ceea ce simt in momentul dat

Editat de AniLorak

Partajează acest post

Link spre post
skazka

Мне одноклассники не нравятся, зарегистрировалась там просто от нечего делать :girl_crazy: Почти не захожу, но стоит мне сменить фотографию в профиле, которую муж ещё не видел, у него всегда возникает вопрос, а от куда эта фотография :girl_crazy:

Вопросы а кто это, а от куда ты его знаешь, были устранены ещё на этапе нашего знакомства :girl_crazy:

Partajează acest post

Link spre post
Murka555

сижу каждый день,ко мне тоже никто не может зайти так как страничка под замком.У мужа один профайл общий где я и ребенок,есть и второй где с бабами переписывается :girl_crazy: Могу сказать что одноклассники изменили мою жизнь,так как в 2009 году благодаря им я встретила своего муженька :blush:

Partajează acest post

Link spre post
Morkovka

у обоих есть проф в однкл, но никто никого не ревнует и не контролирует. и вообще не считаю сайт проблемой.

Editat de Morkovka

Partajează acest post

Link spre post
lavanda17

practic toata ziua stau in odnokl. pentru ca serviciul imi permite si ma mai relaxez jucindu-ma :girl_crazy:

multi prieteni sunt dar nu vorbesc aproape cu nimeni ,insa ii multumesc acestei retele de socializare pentru ca mi-am intilnit iubitul :blush1:

Partajează acest post

Link spre post
EANCIK

Девочки.а что случилось с Одноклассниками?

Partajează acest post

Link spre post
Zoika

Девочки.а что случилось с Одноклассниками?

Работы у них ведутся, вот только что-то слишком затянулись... аж злит! )))

Partajează acest post

Link spre post
Gavanna

да какие работы.. хакнули их сайт уже дня 2 как...

вот и восстанавливаются...

Partajează acest post

Link spre post
Marmeladka

Удалила страничку - отнимало мое время) вот на мамемд сижу - здесь то полезное можно почитать , спросить))

Partajează acest post

Link spre post
Zoika

А я там практически ни с кем не общаюсь, хотя друзей штук 300 (реально знакомых), зато благодаря фотографиям вижу у кого что в жизни происходит )) Так что это своего рода новостной сайт для меня )) А ещё я там в свободное от работы время в игрушки разные играю ))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum