Lullaby

Idei De Cadou Din Partea Nanilor

Postări Recomandate

Lullaby

Salut. In curand voi participa la cumatria finutului nostru. Si sunt in cautare de idei originale de cadou. Ei traiesc peste hotare si as vrea sa le darui ceva de volum mic, dar deosebit. La nastere le-am daruit o cruciulita cu lantisor.

Mersi pentru ajutor

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trec

Портрет их семьи или ребенка. Легко по фото можно.

Partajează acest post

Link spre post
Cireshika

Imi place ideia cu poza bebelushului in puzzle. Micut, simplu si pare a fi ceva original.

Partajează acest post

Link spre post
GladiOlka

Девочки, была в вс. на куматрии))) хотелось что-то оригинальное сделать,по мимо подаренных вещей и прочее))) Делюсь своим первым опытом)))))))  Вот что у меня получилось(идею присмотрела в инете). Мото-велик из памперсов, пелёнок,носочков............. Вообщем главное соорудить форму, а дальше ваша фантазия :)

e4d73aee3f94.jpg

Восторг 100%)))

Partajează acest post

Link spre post
nistorica

Fetelor, ce cadouri fac de obicei nasii la botez pu finut. Daca puteti sa-mi ziceti si despre hainute, ce ar trebui sa fie. Multumesc mult.

Partajează acest post

Link spre post
SONIQUE

Девочки, была в вс. на куматрии))) хотелось что-то оригинальное сделать,по мимо подаренных вещей и прочее))) Делюсь своим первым опытом)))))))  Вот что у меня получилось(идею присмотрела в инете). Мото-велик из памперсов, пелёнок,носочков............. Вообщем главное соорудить форму, а дальше ваша фантазия :)

e4d73aee3f94.jpg

Восторг 100%)))

Оля,а не осталось случайно пошаговой инструкции или ссылки на сайт с идеями?

Буду благодарна,а то в субботу буду крестить мальчика и ищу оригинальный подарок.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum