MamaDeBaietel

Papusile De Mina Pentru Teatru

Postări Recomandate

MamaDeBaietel

Am o rugaminte la toti care scriu pe forum, daca stiti de unde as putea s-a cumpar papusi de mina sa scrieti de unde si poate stiti si cit costa. Copilului meu in ultima vreme ii place foarte mult teatrul. Acasa cel mai mult de-a teatrul ne jucam. Jucam gogoasa, punguta cu doi bani, scufita rosie si alte povesti. Si tare as vrea sa ne jucam cu personajele din poveste cu jucarii din astea care se imbraca pe mina. Merci

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lady

Sunt papusi foarte frumoase de marca SIMBA dar nu stiu daca se gasesc in Moldova. Puteti sa le impletiti cu carligul, in internet sunt multe idei.

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman

Vazusem in \Elat, pe scari cum te dai jos la etajul de subsol, acolo erau carti si papusi de astea.Dar sunt si fete care fac handmade papusi de astea, si de tot felul.

Partajează acest post

Link spre post
elenka

La Elat la etajul 5 daca nu gresesc in stinga de la scari erau asa jucarii. In magazinele Mic-a-mic erau, dar vad ca s-au inchis magazinele lor.

Si la Ikea era ceva

Partajează acest post

Link spre post
MamaDeBaietel

Multumesc pentru raspunsurile promte. Numai decit am sa merg sa vad ce gasesc. Si eu m-am gindit la crosetat, dar trebuie timp. Poate daca gasesc vre-un model interesant si dragut ma apuc si crosetez.

Partajează acest post

Link spre post
МамаLeki

В Элате видела на 5 этаже, с правой стороны от лифта, название не помню, но тоже с правой стороны.

Partajează acest post

Link spre post
Dilaila

Da, da erau la Elat.

Partajează acest post

Link spre post
cristinutza

buna ziua la toti, am si eu nevoie de jucarii care se imbraca pe mina, la Elat nu am gasit

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum