Matisa

Мужские Парикмахеры-Стилисты

Postări Recomandate

Matisa

Подскажите пожалуйста мужского парикмахера, но так, чтобы он сам смог посоветовать, какая стрижка подойдет парню.

У него достаточно длинные волосы, но хотим уже их состричь, боимся не угадать, нужен совет профессионала. Спасибо

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alida

Подскажите пожалуйста мужского парикмахера, но так, чтобы он сам смог посоветовать, какая стрижка подойдет парню.

У него достаточно длинные волосы, но хотим уже их состричь, боимся не угадать, нужен совет профессионала. Спасибо

Un frizer pt. barbati f.f.f.f.f bun este in salonul Casa Spa, de la Ciocana. Se numeste Lilia. Dupa ce am descoperit-o, cei mai importanti barbati din viata mea se coafeaza doar la ea. Cui i-am recomandat-o, au devenit clientii ei permanenti . Daca va intereseaza pun nr. de tel. mai tarziu (e la sot in mobil).

Partajează acest post

Link spre post
Matisa

Un frizer pt. barbati f.f.f.f.f bun este in salonul Casa Spa, de la Ciocana. Se numeste Lilia. Dupa ce am descoperit-o, cei mai importanti barbati din viata mea se coafeaza doar la ea. Cui i-am recomandat-o, au devenit clientii ei permanenti . Daca va intereseaza pun nr. de tel. mai tarziu (e la sot in mobil).

vom fi foarte multumita de telefon)

Partajează acest post

Link spre post
Alida

069680606 Lilia !!! Ea tunde si coafeaza doar barbati . Face niste tunsori - SUPER !!!

Partajează acest post

Link spre post
Matisa

069680606 Lilia !!! Ea tunde si coafeaza doar barbati . Face niste tunsori - SUPER !!!

mersi mult, ea da sfaturi, ori persoana spuna ce doreste?

Partajează acest post

Link spre post
Alida

mersi mult, ea da sfaturi, ori persoana spuna ce doreste?

Ca de obicei ea tunde asa cum crede ca e mai bine, dar oricum ii zice si persoanei date la ce sa se astepte ...

Partajează acest post

Link spre post
yfnfif

Подскажите пожалуйста мастера, который может стильно подстричь 16-летнего подростка

Editat de yfnfif

Partajează acest post

Link spre post
MoonA

Подскажите пожалуйста мастера, который может стильно подстричь 16-летнего подростка

Nata, в Студио Тагаер, на Дачии, напротив ЗАГСа, работает отличный мастер-стилист по стрижкам Михаил.

вот его номер телефона 078365172

Мой муж к нему только и ходит. У Михаила отличные навыки и вкус)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum