Dandiela

Am Nevoie De Gradinita La Botanica

Postări Recomandate

Dandiela

Buna ziua tuturor!

Vreau sa ma adresez la voi mamelor, va rog foarte mult sa ma ajutati , daca puteti sa imi recomandati o gradinitza buna la botanica, noi am mers la ciocana la gr. nr. 161, nu mia placut absolut deloc, copilul permanent era sau zgiriat sau lovit, despre care educatoarea imi spunea ca ea a vrut sa ia o jucarie de la un copil care a lovito dupa aia shi tot asha istorii, nushtiu unde se uita educatoarea in momentul acela, shi educatoarea era in virsta ce mia placut la inceput foarte mult, deoarece mam gindit ca daca e in virsta va fi responsabila shi cu experientza de lucru cu copii. marog, nu a fost asha, ea shia ales 5,6 copii care mereu ii evidentia shi etc. Mai pe scurt, neam mutat la botanica am mers la gradinitza numarul 44 pe munceshti, nu pot sa spun ca e super deoarece conditiile in care se aflau copiii erau aiurea de tot, educatoarea tinara, normala dar nu pot sa spun nimik deoarece am mers acolo timp de 2 luni, Vreau sa va rog, daca puteti sa imi recomandati o gradinitza buna, in orice parte a botanicii, copilul are 3 ani, vreau o gradinitza unde copilul sa se dezvolte shi sa fie bine hranit shi supravegheat.

va multumesk anticipat!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.