Xoxma

Доброжа. Как Там?

Postări Recomandate

Xoxma

Недорого продают квартиры там. Типо Ботаника. Кто там был? Кто живет? Расскажите)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lunitza

Departe, foarte departe. Incolo merge doar autobuzul 33, nu este nici macar un microbuz.

In schimb liniste si o vedere destul de frumoasa de jur imprejur.

Pentru mine ar fi o varianta doar in cazul in care ambii soti ar dispune de automobil, altminteri e foarte obositor drumul. Pana la Botanica din Dobrogea mergi cam 40 de minute, pana in centru cam 1 ora, intr-un autobus plin de oameni, extrem de plin de oameni, multi din ei (imi cer scuze, dar o spun cum este) puturosi si nespalati. Autobusul, o mai repet o data, de obicei e arhiplin (la ore de varf desigur, dar atata de plin, mi-e si greu sa va descriu). Merge pe ore, uneori intarzie, deseori iarna autobusele se strica, ultimul autobus din oras e la ora 10 seara.

Taxiul incolo te costa intre 100 si 130 lei, in dependenta de companie.

Partajează acest post

Link spre post
Xoxma

Departe, foarte departe. Incolo merge doar autobuzul 33, nu este nici macar un microbuz.

In schimb liniste si o vedere destul de frumoasa de jur imprejur.

Pentru mine ar fi o varianta doar in cazul in care ambii soti ar dispune de automobil, altminteri e foarte obositor drumul. Pana la Botanica din Dobrogea mergi cam 40 de minute, pana in centru cam 1 ora, intr-un autobus plin de oameni, extrem de plin de oameni, multi din ei (imi cer scuze, dar o spun cum este) puturosi si nespalati. Autobusul, o mai repet o data, de obicei e arhiplin (la ore de varf desigur, dar atata de plin, mi-e si greu sa va descriu). Merge pe ore, uneori intarzie, deseori iarna autobusele se strica, ultimul autobus din oras e la ora 10 seara.

Taxiul incolo te costa intre 100 si 130 lei, in dependenta de companie.

Оу, спасибо за информацию!

Partajează acest post

Link spre post
molena

Ха, Ботаника. Туда на машине от Ботаники 15 минут по убитой дороге. Как то знакомую отвозила туда, пробила колесо. Хорошо с нами был ее папа и поменял. За все время сколько меняли мимо не проехало ни одной машины.

Partajează acest post

Link spre post
Xoxma

Ха, Ботаника. Туда на машине от Ботаники 15 минут по убитой дороге. Как то знакомую отвозила туда, пробила колесо. Хорошо с нами был ее папа и поменял. За все время сколько меняли мимо не проехало ни одной машины.

Шикарно)) То-то я смотрю двушки 143 серии по 20 тысяч))))))))

Partajează acest post

Link spre post
Nastysha

Марин, ты все ищешь варианты?)))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum