gindea

Tusea Uscata

Postări Recomandate

gindea

Buna ziua.Fetita mea are 2ani 9luni-nas infundat ,febra nu are,gitul putin rosu,iam facut ingalatii cu inhalator nebulaizer cu apa cu sare,putin s-a desfundat nasul insa a aparut la a 3 zi tuse uscata.Va rog sfatul dumneavoastra.Cu 2 luni in urma a avut laringotraheita acuta

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gindea

Domnul Oleg putem Veni la dumneavoastra la consultatie,si daca da unde va gasim

Partajează acest post

Link spre post
Losii Oleg

Buna ziua.Fetita mea are 2ani 9luni-nas infundat ,febra nu are,gitul putin rosu,iam facut ingalatii cu inhalator nebulaizer cu apa cu sare,putin s-a desfundat nasul insa a aparut la a 3 zi tuse uscata.Va rog sfatul dumneavoastra.Cu 2 luni in urma a avut laringotraheita acuta

Imi este greu ceva sa scriu nevazand copilul. E necesar de vazut gatisorul si de auscultat plamanii. Eu nu ma aflu in Rep. Moldova. Adresati-va la spitalul 3 de copii de pe strada Grenoble la dnul Eugen Raileanu. Dlui Va va ajuta neaparat.

Partajează acest post

Link spre post
gindea

Multumesc mult pentru sfat.Am o rugaminte foarte mare sa-mi trimiteti pe email date referitoare la ingalator nebulaizer si anume diferite combinatii de medicamente in sinusite si laringite.Multumesc anticipat. email natalia-capatina@yandex.ru

Dnul Eugen Raileanu este ORL ?

Partajează acest post

Link spre post
Losii Oleg

Multumesc mult pentru sfat.Am o rugaminte foarte mare sa-mi trimiteti pe email date referitoare la ingalator nebulaizer si anume diferite combinatii de medicamente in sinusite si laringite.Multumesc anticipat. email natalia-capatina@yandex.ru

Dnul Eugen Raileanu este ORL ?

Da, Dl Raileanu este medic ORL. Recetele am trimis pe emeil.

Partajează acest post

Link spre post
gindea

Va multumesc pentru informatie

Partajează acest post

Link spre post
vivatanea

am si eu o intrebare mi se pare ca neibulaser da un aer prea rece, poate fi asa ceva? eu incalzesc lichidul si il pun cald si asa faca de mai multe ori e corect?

va rog mult, sa-mi trimiteti pe email date referitoare la ingalator nebulaizer si anume diferite combinatii de medicamente in sinusite si laringite, sinigur85@mail.ru

mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post
AlinaPascan

Buna ziua, dati-mi va rog si mie retetele pentru ingalatorul cu ultrasunet. alina.pascan@newlife.md Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Losii Oleg

10 окт 2013 - 16:08 AlinaPascan писал: snapback.png

Buna ziua, dati-mi va rog si mie retetele pentru ingalatorul cu ultrasunet. alina.pascan@newlife.md Multumesc.
Am expediat.

Partajează acest post

Link spre post
anisoara82

Buna ziua Domnule Oleg,baietelul meu de 4.5ani raceste foarte des si primul simptom de raceala e tuse uscata foarte chinuitoare care dureaza 2 zile, a primit si puf de salbutamol si injectii dexametazon, recent am procurat un nebulaize compresor si va rog sa-mi trimite-ti recetele pentru inhalatii pentru tuse uscata si nas infundat! adresa mea electronica e 

litunana82@gmail.com. VA MULTUMESC ANTICIPAT!!!

Editat de anisoara82

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum