sacura333

Liceul Teoretic “Petru Zadnipru” (Str. N. Milescu-Spatarul,9/3)

Postări Recomandate

sacura333

spuneti-mi va rog ce reprezinta acest liceu.Din ce virsta se admit copii in clasele primare. noi vara vom avea 6 anisori si as vrea sa stiu daca este in cadrul liceului clasa 0.multumesc pentru orice informatie.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merypopins

Liceul P. Zadnipru nu are clase primare. Aici vin elevi din clasa a 5. Clasele primare sunt in scoala de alaturi Școala primara nr. 83 Gr. Vieru. Clasa 0 nu este.

Partajează acest post

Link spre post
eudochia

un liceu de nota 10 Noi am nimerit aici pentru prima data anul acesta in clasa in clasa suntem 25 elevi masa se serveste la bufetul suedez, copilul meu frecventeaza gratuit cercul de fotbal, muzical coral, sah, Mobilierul este nou. Suntem foarte multumiti de asa servicii ce ni se ofera aici si mai mult suntem multumiti de doamna invatatoare, 

Partajează acest post

Link spre post
ceza

buna ziua,dar e nui un liceu de la cclasa 5

Partajează acest post

Link spre post
eudochia

nu din anul acesta este si clasa intii cu servicii  minunate

Partajează acest post

Link spre post
ceza

eu am invatat in acest liceu,acum prof.mea de fizica doamna E.Andritchi e directoare mi se pare,la anul fetita mea se duce in clasa 1 si nu stiu unde so dau,

si avem o problema,locuim in israel si mai devreme decit in iunie nu putem sa ne intoarcem,ma tem sa nu fie locuri,nu stiti pot sa o inscriu la scoala fiind peste hotare?

Partajează acest post

Link spre post
eliselan

Девочки, подскажите, как поняла, с этого года есть и начальная школа, какие профили, иностранные языки изучают?), подскажите учителя хорошего, 1 классы 2014 год...)))) благодарю!!!

Partajează acest post

Link spre post
FefeButterfly

salutare,va rog,cine are copii in clasele primare aici,dati-va cu parerea despre el,ce va place si ce nu,mersi!!!

Partajează acest post

Link spre post
anka85

Salutare! Poate sa-mi spuna cineva ce fonduri se achita la acest liceu, ce cercuri suplimentare sunt pentru elevii claselor primare? Ce parere aveti despre acest liceu?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum