Akmaya

Imi Pulseaza O Ureke!

Postări Recomandate

Akmaya

Buna seara D-le Doctor!

La inceputul lunii mai am suportat un mic virus impreuna cu fetita mea, am suportat foarte usor si repede ne-am recuperat, eu doar cu nas infundat fara febra si tusa, peste 3 zile am observat ca aud puls in urekea dreapta, primele 2-3 zile in auzeam incontinuu, dar acum este periodic, am observat ca dimineata ma trezesc cu acest puls, si seara tot persista, poate si ziua este mai des dechit imi inkipui, pur si simplu trebuie sa fie liniste totala sa-l aud, dar oricum nu pulseaza incontinuu ca la inceput!

Vreau sa aud parerea d-stra ce poate fi, urelea nu ma doare, nu e imflamata, si nici nu curge nimic!

Cind eram bolnava primele zile tare ma frigea/ustura legatura intre nas si ghit inchit nici nu puteam dormi noaptea!

Mersi anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Losii Oleg

Buna seara D-le Doctor!

La inceputul lunii mai am suportat un mic virus impreuna cu fetita mea, am suportat foarte usor si repede ne-am recuperat, eu doar cu nas infundat fara febra si tusa, peste 3 zile am observat ca aud puls in urekea dreapta, primele 2-3 zile in auzeam incontinuu, dar acum este periodic, am observat ca dimineata ma trezesc cu acest puls, si seara tot persista, poate si ziua este mai des dechit imi inkipui, pur si simplu trebuie sa fie liniste totala sa-l aud, dar oricum nu pulseaza incontinuu ca la inceput!

Vreau sa aud parerea d-stra ce poate fi, urelea nu ma doare, nu e imflamata, si nici nu curge nimic!

Cind eram bolnava primele zile tare ma frigea/ustura legatura intre nas si ghit inchit nici nu puteam dormi noaptea!

Mersi anticipat!

Imi este foarte greu sa va scriu o concluzie fara a vedea urechea. Cel mai bine e sa va adresati la medicul ORL la consultatie. Pulsatiile urechii au foarte multe cauze, deaceea numai o consultatie poate confirma o dianoza corecta.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum