volif

Детский Сад №110 Str. I. Creangă,14 A

Postări Recomandate

volif

кто слышал про этот сад?какой он?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiance

вижу, что тема старая, но напишу - вдруг кому то пригодится.

сегодня заходили туда - оказалось что она санаторного типа, и принимают туда только деток, которые находятся в контакте с больными туберкулезом. и типа направления туда тоже из тубдиспансера, а не из РОНО.

а вообще конечно очень ухоженная территория, цветочки, грядочки, чистенько и хорошо.

Partajează acest post

Link spre post
alexandra1989

Девочки кто ходит в этот садик, какие документы для поступление надо. И как там сейчас

Partajează acest post

Link spre post
Pirrratka

Такое ощущение, что никто в этот садик не ходит... Может откликается кто-то? Очень бы хотелось услышать мнения.

Partajează acest post

Link spre post
Taty45

Bună tuturor!

Fiind în căutarea grădiniței pentru copilul nostru m-am plimbat ieri pe lîngă această grădiniță. Am întrebat cîteva mame care au venit după copii și toate au spus numai cuvinte de laudă. Au zis că se hrănește foarte bine, de 6 ori pe zi, grupele sunt mici, au și grupe în limba rusă și se pare că și grupe-creșe. Ograda e foarte îngrijită.

Dar, din păcate n-am știut că este o grădiniță pentru copii care sunt în contact cu bolnavi de tuberculoză...

Partajează acest post

Link spre post
alexandra1989
4 часа назад, Taty45 сказал:

Bună tuturor!

Fiind în căutarea grădiniței pentru copilul nostru m-am plimbat ieri pe lîngă această grădiniță. Am întrebat cîteva mame care au venit după copii și toate au spus numai cuvinte de laudă. Au zis că se hrănește foarte bine, de 6 ori pe zi, grupele sunt mici, au și grupe în limba rusă și se pare că și grupe-creșe. Ograda e foarte îngrijită.

Dar, din păcate n-am știut că este o grădiniță pentru copii care sunt în contact cu bolnavi de tuberculoză...

traiti aproape? acolo copii sunt sanatosi

Partajează acest post

Link spre post
Dandelion

Мамочки деток, посещающих этот садик, какого мнения вы о нем ?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum