Vizitator nadia

Ajutor!acid Hyaluronic In Buze.....

Postări Recomandate

Vizitator nadia

am si eu o intrebare la fetele care si-au pus acid hyaluronic in buze,cit de mare este efectul cind iti injectezi 1ml in buze????am facut injectarea acum o saptamina,si aproape ca nici nu se observa ca am ceva schimbari,practic au ramas asa ca la inceput.,desi in primele 4 zile erau mari,exact cum imi dorisem putin mai voluminoase dar sa fie efectul natural...din ziua a doua mi-au aparut vinatai dedesupt la buza inferioara,care nu mi-a trecut nici pina azi......va rog sa ma ajute cine a mai trecut prin asa ceva!!!!!!!!(am facut injectia la laboratorul frumusetii,si la sfatul d-nei turcan am ales acid hyaluronic ca e mai bun si mai natural efectul,si kiar de nu-ti place dureaza mai putin decit biopolimerul,dar nu m-am asteptat ca o sa dureze mai putin de o sapt...)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kittik

у меня знакомая делала губы,неделю были нормальные большие как она хотела,и все....потом сдулись и все...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nadia

si asa si a lasat,nu a facut nimic?ma refer ca poate s-a intors la cei care i-au injectat sa ceara explicatii,ca mi se pare scumpusor 140 de euro pt 4,5 zile de frumusete........

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

а ничего, что такая тема уже существует?

увеличение губ называется. в подфоруме - Extrime salon

девочки, читайте сперва форум....

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

de asta si am scris aici ca ii forum anonim,nu trebuie inregistrarea......

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

все равно почитайте ту тему.. видите отзывы и мнения об этом....

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nadia

am citit tema ceia,si m-am gindit ca aici voi avea un raspuns mai rapid la asta fiindca nu stiu cum sa procedez,as vrea sa ma duc la ei din nou,sa vada ca desi mi-a zis ca va dura de la 6 la 12 luni,dar nici macar o sapt n-a durat efectul......imi pare rau de banii aruncati in vind.......la cite pareri bune am auzit de ei...

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

а к ним пошли? туда где делали?

что они говорят? пусть вернут деньги, или делают еще раз бесплатно.

Partajează acest post

Link spre post
kittik

моя знакомая не ходила разбираться,так и осталась с обычными губами как и были,главное что не хуже...хихих,хотя я бы пошла разобраться.

Partajează acest post

Link spre post
solnysko

сама по себе гиалуроновая кислота расщепляется в организме за 72 часа

поэтому различные производители в препараты добавляют типа стабилизаторов

качество и эффект зависит от фирмы

как правило эффект длится 6 месяцев,у кого то больше,у когото меньше

но все производители пишут,что на губах во много раз быстрее эффект исчезает

так что вы бы учточнили прежде чем делать-каким препаратом делали и сколько длится будет эффект

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nadia

mersi pt raspunsuri,mie mi-au injectat fortelis extra,mi-au zis ca demult lucreaza cu asa preparat si ii bun.....asa si am crezut(de fata mea a desfacut pachetul mi-a dat o foita ca e acel preparat si nu altceva)...de asta ma gindeam ca poate 1ml este prea putin pt ambele buze,dar citeva zile a fost efectul tare frumos se vedea diferenta.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nadia

pt kaprizka

am facut la laboratorul frumusetii la olga turcan,am auzit numai opinii bune despre asta si m-am dus fara niciun dubiu,insa intr-un fel m-am lasat convinsa sa fac cu acid hyaluronic,din mai multe cauze,ca se aseaza mai bine,daca nu-ti place exista o solutie care iti elimina tot acidul din organism ,si ma-m gindit ca sa nu regret 2 ani de ceia ce s-a primit am ales sa fac cu el injectia.,si dupa pret biopolimerul mi-a zis ca-i 1350lei 1ml,iar acidul hyaluronic era 140euro 1ml

Partajează acest post

Link spre post
Nessa

что в итогда произошло с вами и вашими губами?

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator nadia

что в итогда произошло с вами и вашими губами?

am sunat sa vb cu doamna si era plecata,alta data era ocupata......fata la telefon mi-a zis ca de tot acidul nu a disparut ca dispare dupa 6 luni.....insa buzele mele sunt ca inainte,nu simt nimic in ele......cind o sa am banii strinsi o sa ma duc sa imi pun biopolimer sa vad cit va dura,ca fetele tare l-au laudat........si totodata vreau tare sa vad d-na Turcan ce imi va zice despre banii aruncati in vint,fara niciun efect.

Partajează acest post

Link spre post
Innessa

..как тут и писали,слышала от того кто делал, 6 месяцев "держится"..

Editat de Innessa

Partajează acest post

Link spre post
lenyna

у меня уже год держится...видимо зависит от организма...вкололи почти 2 мл. Но честно говоря очень жалею об этом...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

...si totodata vreau tare sa vad d-na Turcan ce imi va zice despre banii aruncati in vint,fara niciun efect.

O cunostinta de-a mea si-a njectat 1ml si dna Turcan a zis ca daca nu-i va placea sa vina sa-i injecteze o substanta care absoarbe acidul. A doua zi a fost sa-si faca injectia care urma sa absoarba acidul si a trecut 4 luni si nici pana acum nu s-a absorbit.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Lily

Eu mi-am pus 2 ml, a durat o săptămîna,era super, acum m-am înscris iarasi, dacă iar dau bani in vint renunt la buze mari)

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator tania_21

ia toje delala u oligi turca ato polnaia fignea ne verte snaciala zacaciala 1 ml himaria ghialuronovoi chisloti a potom vsio iscezlo cerez 1 meseat oni dureat potom poshla i zacaciala biopolimer i oceni dovolino ghialuronca ato vicacivanie deneg s durocec ne verite ia na sebe isprobivala

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Гость

am si eu o intrebare la fetele care si-au pus acid hyaluronic in buze,cit de mare este efectul cind iti injectezi 1ml in buze????am facut injectarea acum o saptamina,si aproape ca nici nu se observa ca am ceva schimbari,practic au ramas asa ca la inceput.,desi in primele 4 zile erau mari,exact cum imi dorisem putin mai voluminoase dar sa fie efectul natural...din ziua a doua mi-au aparut vinatai dedesupt la buza inferioara,care nu mi-a trecut nici pina azi......va rog sa ma ajute cine a mai trecut prin asa ceva!!!!!!!!(am facut injectia la laboratorul frumusetii,si la sfatul d-nei turcan am ales acid hyaluronic ca e mai bun si mai natural efectul,si kiar de nu-ti place dureaza mai putin decit biopolimerul,dar nu m-am asteptat ca o sa dureze mai putin de o sapt...)

Mi-am injectat si eu la Olga 1 ml dar dinsa m-a prevenit de la inceput ca la multe fete nici nu se observa asa cantitate de mica deaceea mai vin peste doua saptamini pentru a repeat procedura. Sinera sa fiu am crezut ca macar putin dar va fi un rezultat si sint foarte dezamagita ca dupa ce am platit un pumn de bani m-am ales doar cu vinatai. Nu stiu daca e vorba de aceeasi Olga fiindca nu am concretizat care-I este numele. Acum am impresia ca e vorba despre o prosteala ordinara in care m-am lasat prinsa.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Nadia

Da,asa si la mine a fost.....mai greu au trecut vinataile,decit efectul de la acid hyaluronic!!!si tot la d-a Turcan am fost...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Oaspete

Eu am fost la clinica Sancos...mi s-a injectat 1 ml de acid hyaluronic si deja am 3 luni si nu si-au pierdut practic din volum...buzele arata natural si in general sunt multumita.

Partajează acest post

Link spre post
maiaglijinschi

Я делала в ProEstetic и у меня очень хорошо получилось. Делала у Марины. Вроде как 1 мл за 162 евро. Через ровно год сделала еще раз и получились чуть больше. Думаю еще чуть препарата осталось с прошлого раза, поэтому и больше.И получила кучу комплиментов так как у меня нос не очень маленький и глаза большие , только губ не хватало :))) Сестра моя сделала, там же , у нее не так видно, но девушка объяснила что чем тоньше губы, тем меньше виден результат. Но думаю от 2 мл результат должен быть по любому. Думаю надо разбираться с ними, пусть делают повторно за свой счет

Partajează acest post

Link spre post
Мурка

Da,asa si la mine a fost.....mai greu au trecut vinataile,decit efectul de la acid hyaluronic!!!si tot la d-a Turcan am fost...

Надя,ну что вы ходили,разбирались?Расскажите.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.