albinutza

Роно Чеканы

Postări Recomandate

albinutza

Asa tema parca nu am gasit :blush:

Fetelor cine a fost dupa indreptare? (pentru copii din 2010)

Si cine stie orele de lucru?, eu stiu ca primesc marti si vineri, dar care le este orarul de lucru

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
petoxy

marti dupa masa, dar vineri dimineata pina la 12.00 azi acolo era asa de multa lume

Partajează acest post

Link spre post
albinutza

marti dupa masa, dar vineri dimineata pina la 12.00 azi acolo era asa de multa lume

mersi

aha imi imaginezi cata lume

am citit ca la Directia de la Botanica se ducea lumea cu noaptea in cap sa ocupe rand... si ma gandeam oarea si la noi tot asa randuri sant

Oxana dar tu ai luat indreptarea?

la care gradinita ai sa dai baiatul?

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

nu e asa de mare incit sa stai de cu noapte

eu nu am luat eu voiam la Voi la 130 plus cind am vorbit cu directoarea eu nu am loc pentru gradi in grupa de la 3-4 ani, din cauza ca grupele de cresa de anul trecut sunt pline,dar din cauza ca se inchide vara se schimba un pic situatia

Partajează acest post

Link spre post
Svetik@

eu nu as spune ca este un rand mare ca sa ocupi noaptea :girl_crazy: noi anul trecut am stat in rand o ora undeva dar ca sa dai copilul in gradinita care tu vrei trebue sa te apropii de sefa gr..si sa dai ches dupa asta repede sa gasesti loc :blum:

Editat de Svetik@

Partajează acest post

Link spre post
Oksanka

в очереди можно простоять, но там так неудобно с детками приходить. стоишь прям на лестничной клетке, места совсем мало. не знаю как в этом году, но когда мы были, так там еще и цветы в вазонах стояли- итак нет места, детки всё и наровят то в вазон, то на лестницу.так что лучше туда без деток идти

Partajează acest post

Link spre post
nisha

в очереди можно простоять, но там так неудобно с детками приходить. стоишь прям на лестничной клетке, места совсем мало. не знаю как в этом году, но когда мы были, так там еще и цветы в вазонах стояли- итак нет места, детки всё и наровят то в вазон, то на лестницу.так что лучше туда без деток идти

мы были 2жды в роно с недельку назад очереди было человек в 4-5 оба раза

дали нам направление посетила директриссу но типо нет мест для 3-4 лет хот я знаю что в группе куда хотим 20 человек

вобщем типо ждет извещение из Роно и вроде как позвонитно позвонит опять же непонятно куда

вот думаю пойти еще раз в РОНО прикинуться дурочкой что не хотят нас брать и т.п хоть ындрептаре уже есть

посмотрим че скажут заодно и узнаю выслали ли они в сам сад необходимую бумагу директриссе

Editat de nisha

Partajează acest post

Link spre post
abe

я пришла в роно в 8-30 утра в пятницу там никого, совсем никого)))

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

Al.Russo 57 cu bara e vizavi de casa 59/4

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

nu stiu ce rind dar cind am fost la 4,15 si usa centala era inchisa, si nimeni( 9 MAI)

Partajează acest post

Link spre post
albinutza

nu stiu ce rind dar cind am fost la 4,15 si usa centala era inchisa, si nimeni( 9 MAI)

marti la ei a fost zi scurta, si banuiesc ca au lucrat pina la 16.00

eu poate vineri am sa incerc sa ma duc sa vad ce si cum...

Editat de albinutza

Partajează acest post

Link spre post
marinush

Am fost ieri. Eram acolo la ora 13 (primesc de la 14) , inaintea mea erau 8 persoane. Primeau cite trei persoane, am trecut destul de repede. Altceva nu mi-a placut, suntem a 94-a in rind la gradinita. Ne-au zis sa venim in august cu talonasul dar nu se stie daca v-om avea loc. (gradinita138)

Partajează acest post

Link spre post
albinutza

а меня в ваши ряды берете :blush: нам тоже нужна направление переходим с одного садика в другой :girl_crazy:

Конечно :friends:

а чего переходите? и с какого садика в какой?

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

eu am fost vineri dupa indreptare dar directoarea de la gradinita mea nu a dat numarul de locuri de care are nevoie si pe mine m-a notat acolo si mi-a zis sa intru fara rind sa nu mai astept odata

Partajează acest post

Link spre post
Svetik@

Конечно :friends:

а чего переходите? и с какого садика в какой?

так как в этот садик ходил мой средний сын и у него была пробл..со зрением и нас завед..приняла без очереди с младшим но у него все ок со зрением и нам придется оттуда уходить вот и мы решили пока не поздно надо двигатся

Partajează acest post

Link spre post
Svetik@

сегодня со сколки принимают с 14.00 если я не ошибаюсь ?

Partajează acest post

Link spre post
albinutza

сегодня со сколки принимают с 14.00 если я не ошибаюсь ?

да, да с 14.00

Partajează acest post

Link spre post
Angi

сегодня с 14.00 но в 12.00 там уже очередь собиралась((((

Partajează acest post

Link spre post
Natashika

Gata, noi am luat indreptarea, peste 10 zile mergem sa vedem care e situatia la gradinita. Cine a mai fost azi?

Partajează acest post

Link spre post
Angi

Gata, noi am luat indreptarea, peste 10 zile mergem sa vedem care e situatia la gradinita. Cine a mai fost azi?

spuneti-mi va rog la ce ora ati ocupat rind, cit timp ati stat?

poate stiti cineva daca la mine e scris sa vin dupa indreptare pe 1 iunie, imi vor da mai devreme( in mai) sau nu?

Partajează acest post

Link spre post
Natashika

Sotul s-a dus la orele 13 si a venit acasa pe la 15, la noi pe foita scria sa venim dupa 25 mai, asa ca poate sa va dea si voua. La ce gradinita veti merge?

Editat de Natashika

Partajează acest post

Link spre post
albinutza

spuneti-mi va rog la ce ora ati ocupat rind, cit timp ati stat?

poate stiti cineva daca la mine e scris sa vin dupa indreptare pe 1 iunie, imi vor da mai devreme( in mai) sau nu?

eu am fost acolo la 15.30 si m-am eliberat la 16.30

la mine in indreptare tot era scris 1 iunie si mi-au dat azi

Sotul s-a dus la orele 13 si a venit acasa pe la 15, la noi pe foita scria sa venim dupa 25 mai, asa ca poate sa va dea si voua. La ce gradinita veti merge?

Natalia eu am fost si mi-au dat si mie indreptarea si mi-au spus tot sa sa ma duc peste 10 zile la directoare, cu toate ca o alta dna de acolo mi-a spus ca puteti si mane sa va duceti la directoare :girl_crazy:

Editat de albinutza

Partajează acest post

Link spre post
Angi

Multumim de raspunsuri, pe la 15 puteam sa ma duc si eu , dar vazind rind de la 12 credeam ca nu reusesc sa trec, nu am cu cine lasa copilul pina la amiaza deaceea ma interesez cind e mai bine de dus.

Noi vom merge la gr.161, dar voi unde?

Partajează acest post

Link spre post
Natashika

Noi vom merge la 130 impreuna cu fratiorul mai mare

Editat de Natashika

Partajează acest post

Link spre post
Svetik@

noi tot am fost pe la 13.00 si eram deamu 25 persoana anul trecut am fost si nu era asa de mare rand dar anul acesta vauuuuuuuuu :girl_impossible: indreptare am inchieto dar eata nu stiu trebue de venit dupa ea inca odata la Dir..de Inv...sau deadata ea vine la gradinita?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum