elenka87

Ваше Мнение О Магазине Zoutlet*

Postări Recomandate

elenka87

Что думаете про магазин Zoutlet??? Качество? Цена?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Настенька

можно найти неплохие вещи, на скидках цены приятно радуют. На днях купила там пару вещей

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Preturile sunt atractive, dar hainele parca mi se par cam uzate, dar fiind faptul ca sunt din colectia veche, sunt des probate, si din acest motiv unele din ele sunt deja uzate.

Partajează acest post

Link spre post
veesnaa

На самом деле цена-качество очень даже нормальное! Правда по мне, так лучше всего покупать там на скидках, по моему мнению, именно скидки соответствуют реальной цене товара!

Partajează acest post

Link spre post
danusic

Eu rar cind gasesc ceva normal ca pret si ca model.........mai bine imi comand de pe saitul lor oficial.prin intermediar..si-mi ese mai eftin..si inca din colecctiile noi...

Partajează acest post

Link spre post
Calina

la reduceri poti sa-ti iai hainute destul de bune ,pretul intreg cred ca nu merita

Editat de Calina

Partajează acest post

Link spre post
Niusity

Мне не очень, никогда ничего там не брала. Есть прикольные вещички но мало. На скидках всегда можно купить пару классных маяк!

Partajează acest post

Link spre post
Alessya

Am cumparat nu o data lucruri de la Zoutlet! Mereu am noroc sa dau peste reduceri:)

Sunt multumita de calitate si varietate pe care o au. Deseori merg la Zoutlet depe strada Ismail.

Partajează acest post

Link spre post
iksilver

купила там себе свитерок и летнюю сумку, а мужу пальто, качеством вещей оба очень довольны.

девочки консультанты очень приятные, понравившиеся вещи сразу несут в примерочные, что удобно когда с ребенком идешь,

в целом магазин мне нравится.

Partajează acest post

Link spre post
christine

am observat ca la noi in acest magazin practic majoritatea hainelor sunt cu defecte si la reduceri(poate am nimerit eu intr-o perioada nu chiar favorabila). la moment i-am luat iubitului de acolo 2 maiouri si o bluzita pentru mine, e destul de ok de calitatea. cred ca de nota 8-9

Partajează acest post

Link spre post
Kometa

сегодня купила сандали и боди :kiss:

Partajează acest post

Link spre post
mur

Preturile uneori sunt exagerate, dar in comparatie cu alte magazine cind sunt reduceri se simte :poka1:

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

intram periodic si noi prin acest magazin, in special isi ia sotul cate ceva de-acolo, le-am luat si la copii cateva hainute la reduceri, mai putin gasesc pentru mine...

Partajează acest post

Link spre post
cinamon

Покупала пару раз вещи для детей по мелочи, для себя - как-то ничего не понравилось. Цены и в самом деле приятные, а вод вид у вещей - не всегда.

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

Mi-au schimbat de citeva ori haine pe care m-am razgindit sa le imbrac... fara absolut nici o problema! Mare respect pentru asta!

Consultantele atente, stau si cu copilul daca e nevoie...

Din minusuri - Lipsa marimilor. Am cumparat haine cu brac, gaurele... nasturi cusuti aiurea etc... sint foarte atenta cind cumpar ceva... si da! de acord! preturile pentru un outlet sint exagerate... mai ales la accesorii si incaltaminte :)

Partajează acest post

Link spre post
Kometa

смотря какие майки и какие платья.майки на распродаже-80-100 лей,а из "новой коллекции"-около 150- 200,с платьями дела обстоят так же..

Partajează acest post

Link spre post
pciolka

для себя никогда там ничего не брала , а малому на прошлой неделе купила там 2 песочника обалденных на лето, белых за 160 лей оба , помоему супер и цена и качеством тоже очень довольна

Partajează acest post

Link spre post
Конфетти

Я довольно часто туда захожу... раз на раз не приходится.. но довольно часто попадаю на отличные вещи со скидками... в соотношении цена-качество всё устраивает... вещи носятся хорошо...

Partajează acest post

Link spre post
myfreedom

а лично я не нахожу там прям очень особенное что-то. да, какие-о свитерочки, майки бывают прикольные и по цене хорошей, когда скидки. НО. вот купила год назад там одну клевую футболку..... и даже представить не могла, что через время проявится ее некачественность. обидно очень. другие же вещи иногда по виду мне сэконд хэнд наппоминают.

но, как я поняла, там не только одежда зара. отсюда видно и качество бывает неочень

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

мне по душе все что - cache cache кажись французкая фирма... качество лучше чем у зары...

Partajează acest post

Link spre post
katrusik

именно ZARA там сложно откопать, обувь разве что.... Недавно заходила в новый на Каля Ешилор - практически все PIMKIE и Cache Cache... обе неплохие фирмы. Приятно удивилась - мне нужно было несколько длинных платьев - все что понравились были и 36 и 34 размеры.....мне раньше казалось, что там в основном размеры от М и выше...

Partajează acest post

Link spre post
mamusika

La ei predomina Bershka, Pimkie si alte linii pentru adolescenti

Partajează acest post

Link spre post
Ташечка

А мне ни разу ничего приличного не попадалось:(, как ни зайду, такое ощущение, что сэконд хэнд. А вот моя подружка находит там очень даже симпатичные вещи. Видимо надо уметь искать:)

Partajează acest post

Link spre post
marissa

gasesc de multe ori ceea ce-mi place

si pretul e accesibil

Partajează acest post

Link spre post
Anaeli

Я этот магазинчик рассматриваю только как шопинговую терапию. Люблю с подружкой туда нагрянуть, покопаться в скидочных горках. Иногда попадется маечка-другая приличная, но качество, конечно, отвратное. Хотя тоже раз на раз не придется! Как-то кофточку на пуговичках купила там (стоила лей 250, кажется), уже года 4 ношу ее, а она все не снашивается....

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum