giuliana

Maconst Prim

Postări Recomandate

giuliana

Buna tuturor, spune-it va rog daca stiti ceva de blocurile construite de aceasta firma, vrem sa ne implicam intr-un proiect propus de aceasta firma se numeste VIS Urban dar nu stim nimic despre ei, orice informatie ne va prinde bine

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
jujuju

noi tot vrem, la fel as vrea sa aflu mai multe detalii despre compania vis urban - n-ati aflat nimic nou?

Partajează acest post

Link spre post
giuliana

noi tot vrem, la fel as vrea sa aflu mai multe detalii despre compania vis urban - n-ati aflat nimic nou?

Am cautat pe google daca nu au judecati si care este situatia, nu pot sa zic ca am gasit cie stie ce dar poate este cineva care s-au implicai in proiectele lor

Partajează acest post

Link spre post
Kotisi

Мы летом купили кв-ру тут: http://visurban.md/?lang=ru&menu_id=226&building_object_id=17

Закончен дом в 2006, претензий вроде нет.

Но не при нас дом сдавался в эксплуатацию, и заключались договоры на обслуживание.

Partajează acest post

Link spre post
jujuju

Мы летом купили кв-ру тут: http://visurban.md/?...ng_object_id=17

Закончен дом в 2006, претензий вроде нет.

Но не при нас дом сдавался в эксплуатацию, и заключались договоры на обслуживание.

насколько я знаю, там даже сам финансовый (или коммерческий) директор фирмы живет =)

Partajează acest post

Link spre post
suslihom

Buna tuturor, spune-it va rog daca stiti ceva de blocurile construite de aceasta firma, vrem sa ne implicam intr-un proiect propus de aceasta firma se numeste VIS Urban dar nu stim nimic despre ei, orice informatie ne va prinde bine

Vis urban se afla in procedura de insolvabilitate (банкротство). tel de contact: 060124287

ati dovedit sa va implicati in proeict?

Editat de suslihom

Partajează acest post

Link spre post
giuliana

Vis urban se afla in procedura de insolvabilitate (банкротство). tel de contact: 060124287

ati dovedit sa va implicati in proeict?

ohhoo :sorry: , nu asa si nu ne-am implicat si bine ca nu am facut-o, dupa am mai analizat situatia si erau mai multe minusuri decit plusuri

Partajează acest post

Link spre post
suslihom

ohhoo :sorry: , nu asa si nu ne-am implicat si bine ca nu am facut-o, dupa am mai analizat situatia si erau mai multe minusuri decit plusuri

ati avut noroc))) dar noi am nimerit in aceasta capcana - am ramas si fara bani, si fara apartament  :fool:

Partajează acest post

Link spre post
giuliana

ati avut noroc))) dar noi am nimerit in aceasta capcana - am ramas si fara bani, si fara apartament  :fool:

imi pare rau pentru dvs, noi initial cind ne uitam la proiectele lor cautam pe net concomitent daca nu au procese de judecata , erau dar legate de persoane juridice si procese legate de salariile muncitorilor, si parca deja ne gindeam ca nu e bine, si deja analizam minusurile de casa care o construiam, dar unde anume v-ati implicat unde trebuia sa se construiasca, nu incepuse nici o lucrare  cind v-ati implicat?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum