konfety

My Hoby Photographie+Photoshop!*

Postări Recomandate

konfety

Fetelor vreau sa va prezint colectia mea de poze,pe care le-am prelucrat si fotografiat singura!As dori ca dupa vizionarea lor sa impartasiti parerea despre cele vazute!Accept impresii pozitive si negative(no stress) :rolleyes:

26abfa256c9a.jpg8998510342ae.jpg6ab2417b8023.jpgee1e1fef9319.jpgd4cdc427f161.jpg

Editat de АляЛька

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
konfety

In aceasta poza am facut iarba mai verde si cerul mai albastru!

d97d9558d5af.jpg

aici mi-am dorit o poza cu un efect anonim)

5a10745c57c6.jpg

Aici am facut make-up in photoshop!

7018c6e2c09e.jpg

78e8c040d6b3.jpg

I-am redat pozei o nuanta de primavara si mai verde!

1cef749ac062.jpg

Alb-Negru perfect+blur)))

e4bf1d8c93a2.jpg

Aici mi-am conturat buzele si mi-am facut un mic machiaj ochilor(nu pot spune ca ii una dintre cele mai reusite,dar oricum ador poza)7ace9f18894b.jpg

Aici am colorat anturajul :blush: +bluru!Im-i plac anotimpurile cu soare...

d79afd1cf4d1.jpg

Partajează acest post

Link spre post
konfety

In aceste poze o domnisoara ma rugat din bruneta so fac roscata!

aeeac8ae9e1f.jpg31f558fa8324.jpg

De pe trotuarul Turciei so teleportez in Dubai!

54aad9929140.jpg56e948f78d89.jpg

Iar aici ma rugat sa-i fac o poza amuzanta!

7b718a504c38.jpge382da636f3c.jpg

Partajează acest post

Link spre post
konfety

Aici am incercat un spot publicitar(maket,exemplu) :girl_wacko: Ca viitor marketolog astept parerea voastra ce treb de schimbat sau ce culori sau potrivi!E primul meu exemplar...deaceea poate si nu-i tare reusit!

476f38dac27f.jpg:blush:

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

Неплохие работы, но есть над чем совершенствоваться! Я не умею "объемно" хвалить, но могу заметить некоторые моменты, над которыми стоит работать.

На счет рекламы - диор ассоциируется с роскошью, и вряд ли будут использовать бесплатный простой шрифт.. Просто - не значит примитивно, но в работе не хватает благородной роскоши. Посмотрите рекламы диора, герлен, нина ричи, живанши.

Ч/б фото - мало контраста, особенно на маечке.

А вообще мне очень нравится когда на коже видна текстура.. не просто блур и гладко, а именно текстура кожи, повышенная четкость. Сама я пока такого не добилась, хотя в фотошопе работаю. В принципе, особо и не старалась)

Partajează acest post

Link spre post
konfety

Неплохие работы, но есть над чем совершенствоваться! Я не умею "объемно" хвалить, но могу заметить некоторые моменты, над которыми стоит работать.

На счет рекламы - диор ассоциируется с роскошью, и вряд ли будут использовать бесплатный простой шрифт.. Просто - не значит примитивно, но в работе не хватает благородной роскоши. Посмотрите рекламы диора, герлен, нина ричи, живанши.

Ч/б фото - мало контраста, особенно на маечке.

А вообще мне очень нравится когда на коже видна текстура.. не просто блур и гладко, а именно текстура кожи, повышенная четкость. Сама я пока такого не добилась, хотя в фотошопе работаю. В принципе, особо и не старалась)

ms de sinceritate,astfel de maket fac prima oara dar scrisul e cam simplu deoarece inca nu am instalat ,alte tipuri...ultimele 7 lucrari li-am facut in alta versiune a photoshopului :blush: mai performant putin!Dar voi schimba numai decit... :kiss:

Partajează acest post

Link spre post