Юбочка из плюша

Orizontconstruct

Postări Recomandate

Юбочка из плюша

Нас заинтересовал дом по Дога, там парковая зона. Цена не показалась высокой по сравнению с другими фирмами.

Я видела у них на сайте готовые объекты, может кто-то покупал там квартиры? Можно ли с ними иметь дело? Хорошие ли планировки?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
katok

Shi pe mine m-ar interesa, caci si eu am pus ochiul pe complexul cela. Nu stiu nimic concret desprei ei doar ca o vecina si-au luat apartament in complexul dat, si au zis ca au incredere, dar ei vecinii nu sunt oameni simpli, el e artist, asa ca ma ghindesc eu ca poate e de incredere.

Partajează acest post

Link spre post
Libra

Мы покупали у них квартиру на Буюканах (правда уже продали ее). Конкретно наш дом сдали в эксплуатацию на год позже положенного срока и очень долго подключали к газу. Планировки квартир были неплохие, но очень сильная слышимость была.

Partajează acest post

Link spre post
Bulinika

Нас заинтересовал дом по Дога, там парковая зона. Цена не показалась высокой по сравнению с другими фирмами.

Я видела у них на сайте готовые объекты, может кто-то покупал там квартиры? Можно ли с ними иметь дело? Хорошие ли планировки?

Buna ziua. Imi puteti spune daca ati mai aflat ceva despre aceasta constructie? Ma uit ca in anunturi in curand se va da in exploatare. Va multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
jurist@berhord.com

Noi am procurat de la ei apartament cu o camera la Alba Iulia, putin au intirziat cu darea in exploatare, dau in primire in varianta alba, calitatea ne-a bucurat, lucrarile de finalizare a peretilor au fost facute "la soviste". Directorul e receptiv, se face tot in interesul clientului. Am ramas multumiti, in primul rind de atitudinea directorului Lipcan. Acum construiesc linga Durlesti din piatra naturala, un proiect interesant, la aer curat, mai departe de agitatia oraseneasca. Ne gindim sa ne largim.  

Partajează acest post

Link spre post
Olivia95

Salut. CIneva a procurat apartament pe str. Donici, Buicani? Care sunt preturile?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum