Sofushka

Salonul International De Carte Pentru Copii

Postări Recomandate

Sofushka

Salutare tuturor cititorilor. In fiecare an in luna aprilie se organizeaza Salonul international de carte pentru copii. Eu nici intr-un an nu scap din viziune acest eveniment. Aici poti gasi carti bune la pret redus. As vrea sa stiu ce parere aveti despre acest eveniment? Ati fost vre-o data la aceasta expozitie?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oleta

merg cu mare placere de fiecare data

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

dar cind va fi Anul acesta adica pe ce data

Partajează acest post

Link spre post
Sofushka

Am sa concretizez pe ce data se va desfasura anul acesta si numaidecit o sa va spun si voua.

Partajează acest post

Link spre post
Tremon

Astept si eu data))

Partajează acest post

Link spre post
Sofushka

Anul acesta salonul international de carte pentru copii se va desfasura 26-29 aprilie. Cred ca in luna aprilie se va incepe promovarea acestui eveniment si de sursele mass media. Daca mai aflu ceva inf. o sa ma impart si cu voi. Succese tuturor in achizitionarea cartilor. :girl_crazy:

Partajează acest post

Link spre post
lily7

Am fost si in calitate de vizitator si de reprezentatnt al unei edituri. Anul trecut a fost o editie foarte speciala, cu foarte multi cumparatori de carte pt copii. Sper si anul acesta sa fie acelasi interes.

Partajează acest post

Link spre post
Sofushka

Mda... nu pre tin minte in anii precedenti sa fi fost asa avalansa de dornici de-a procura carti precum a fost anul trecut. sper ca anul acesta vizitatori sa fie de asemeni multi dar mai culti :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
Sofushka

Salonul Internaţional de Carte pentru Copii şi Tineret, ediţia a XVI-a, se va desfasura in perioada 26-29 aprilie la MOLDEXPO.

Partajează acest post

Link spre post
Sofushka

Dragi mamici, vreau sa va aduc la cunostinta ca anul acesta salonul international de carte pentru copii se va desfasura in perioada 18-21 aprilie 2013. 630af89ad26a.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum