Ellyna

Livrarea Coletelor Din Romania

Postări Recomandate

Ellyna

Fetelor, va rog sa ma ajutati, vreau sa cumpar niste produse dintr-un magazin online din Romania. Ei nu livreaza in R. Moldova, dar le-am scris un e-mail si sunt de acord sa-mi trimita produsele. Iata ce-mi scriu:

"Putem onora comenzi si in Republica Moldova, transportul realizandu-se prin Posta Romana sau prin orice companie de curierat doriti dvs." de aici intrebarea, cum e mai convenabil de a trimite coletul? ce servicii de curierat sunt si daca cumva stiti ce tarife au?

Poate cineva a primit colete din Romania prin Posta Romana sau altfel, cat ati achitat?

Editat de Ellyna

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sweet angel

Dar nu aveti pe nimeni in Romania? Eu daca fac o comanda acolo - le livreaza suroriii mele la Bucuresti, apoi ea mi le trimite la rutiera sau vine acasa si mi-l aduce.

Altfel nu stiu.

eventual, rugati-i sa va dea niste costuri, caci la sigur posta romana costa mai ieftin, dar si dureaza posibil mai mult, decit la o companie de posta rapida.

Editat de sweet angel

Partajează acest post

Link spre post
NovembeRain

Curieratu e mai rapid, dar costisitor si posta e invers. Dar de pe ce site ai facut cumparaturile?

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

Curieratu e mai rapid, dar costisitor si posta e invers. Dar de pe ce site ai facut cumparaturile?

http://www.elefant.ro/ - am luat cateva carti, ei au periodic si reduceri foarte bune, am comandat totusi la Bucuresti la niste cunoscuti si acum astept sa ajunga la mine.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum