carolincik2010

Pete Gabene Pe Dintisorii Din Fata

Postări Recomandate

carolincik2010

Buna ziua doamna Ludmila.Pe mine ma ingrijoreaza foarte mult dintisorii din fata (primii 4)a fetitei mele de 1 an si 8 luni.Au inceput sa se ingalbeneasca langa gingii,acum o saptamana am observat doar 2 cei din fata,iar acum dupa o saptamana si cei de alaturi.poate nu am observat eu de la inceput,dar oricum ma ingrijoreaza pentru ca inca nici macar nu eu iesit complet.am sunat la dumneavoastra si cred ca abia prin aprilie ma veti programa,pentru ca miati spus ca veti reveni cu un apel ca sa-mi spuneti data exacta.oare nu va fi prea tarziu?pur si simplu nu prea aman mersul la medici si de aceea mii frica sa nu se agraveze.va rog macar sami spuneti daca e ceva urgent pentru ca am impresia ca nu mai ajung pana luni sa merg la orice clinica stomatologica sa ma linistesc.va multumesc anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taisafinscaia

Buna seara!Sa Va zic sa nu Va faceti griji nu pot,pentru ca sunteti mama,dar ...Daca aveti posibilitate postati foto aici pe sait si o a vad online dintii copilului si o sa pot sa Va dau un raspuns mai concretet. Ce tine de programare,nu pot la moment sa Va consult copilul mai degraba,caci nu dispun de timp liber la moment mai devreme de timpul propus.Dar aveti tot dreptul sa faceti consultatie la orice alt medic,eu sunt consultant online,iar in viata de zi cu zi sunt om ca toti oamenii care are posibilitati pur omenesti si activeaza in dependenta de timpul disponibil.Succese!Si dinti sanatosi!

Partajează acest post

Link spre post
cerneiirina

здраствуите людмила моему ребенку 1 год и 5мес мы ище сасем грудь мне не нравеца ее зубки появился жолтыи налет и один зубикшаршавыи на ощуп и с какого возроста нужно чистить зубы

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.