lilyursu

Liceul Teoretic " Alexandru Ioan Cuza" (Str. Poştei,44)

Postări Recomandate

lilyursu

Scrieti va rog , cineva care are copil in acest liceu. Care sunt conditiile, citi copii sunt in clasa, ce taxe platiti? Am vrea sa ne informam despre acest liceu , fiindca la toamna fiul merge in clasa 1 si acest liceu ar fi cel mai convenabil si mai aproape de noi.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dilaila

Fiica ninasei mele merge la acest liceu si e foarte multumita, nu stiu exact care sunt taxele, dar am inteles ca nu e scump. In clasa la ea is 23 de elevi. Daca ar fi fost ma aproape de noi, mergeam si noi acolo.

Partajează acest post

Link spre post
lilyursu

Dilaila v-as ruga foarte mult, poate puteti sa obtineti mai multa informatie despre acest liceu si sa ma ajutati in privinta informatiei!

Partajează acest post

Link spre post
lilyursu

• Informatii privitor la admite

Partajează acest post

Link spre post
TatianaF

Buna tuturor. As vrea si eu mai multe detalii despre acest liceu, anul acesta mergem in clasa 1, si suntem atribuiti la acest liceu conform ciscumsctiei teritoriale. La alte lucee atatea discutii, impresii, dar despre acest liceu nimic. Va rog foarte mult, mamicile care au copii in acest liceu, sau au avut, scrieti ceva, informatine si pe noi ce se intampla in acest liceu, ce conditii, profesori... Va multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum