Vizitator сelitelnica.ru

Целительницы, Гадалки, Ясновидящие

Postări Recomandate

Irinaan

Наталья с Ботаники и Люба с Центра на чем гадают?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ina1

Off..un sfat din buna inima.nu sfatui Natalia botanica.Se uita la tine si spune din pod)serios..cind omul are un dar ,nu pune intrebari din start,suntem oameni mari..cum am intrat m-a intrebat,cu viata piersonala cum?zic nimic..si incepe ca am farmece si nustiu mai ce)eu piersonal am prieteni psihologi,fiti atent ca urmareste dupa reactie..am venit acasa si indata am facut un dus,emana energie negativa))nu am nimic piersonal cu dinsa..dar fiti atenti unde mergeti

Partajează acest post

Link spre post
Irinaan

Exact asa as spune si despre Dina. Poate si are ea un dar, dar tot mai mult e psiholog. Iti gaseste partea ce te doare cel mai mult si acolo te loveste inca si mai tare. Ultima data cind am mers la ea, am iesit de la ea mai mult ucisa. Mi-a zis multe lucruri, care nu prea se lipeau una cu alta. Anume de trecut. De care eu sunt sigura ca nu erau adevarate, In primul rind m-a ucis moral. Pina la asta, am fost la ea cu o saptamina inainte. Nu m-a tinut minte. Dar in fine, ce mi-a zis prima data a fost cu totul diferit ce mi-a zis a doua oara. Si de fiecare data am fost la urgenta (a cite 300 lei), pentru ca e imposibil sa stai la ea in rind cite 5-6 ore.

Am fost si la Natalia de la Posta Veche. Mie personal mi-a placut. Despre trecut mi-a zis totul adevarat, despre viitor mai vedem. Am mers la ea de 2 ori (distanta 2 luni). Cam in ambele cazuri mi-a zis despre viitor aceeasi. Asa ca vom trai si vom vedea.

Partajează acest post

Link spre post
Ina1

Cit timp a trecut pina ati mai fost odata?as vrea si eu sa mai mierg la dinsa,dar asta si vreau,sa nu ma recunoasca.La mine de trecut a nimerit 100 %.si anii si ce sa intimplat.Si plus a zis o vorba care nu doream sa aud de asta,ceia ce tine de viitor,Natalia posta veche mi-a zis la fel,de asta si cred ca are ceva ea)

Partajează acest post

Link spre post
Aliisa

Ну что тут сказать? Конечно зря я тут трачу время сейчас но решилась написать.

Остаётся ждать пока на этом сайте поменяют законы, чтобы все кто хочет оставить комментарий сперва зарегистрировали себя с настоящим именем и своими настоящими данными, так как нормальные люди делают уже давно в других развитых странах. На данный момент на этом форуме уже можно через ИП адрес проследить и узнать кто и откуда комментирует, это не сложно найти.

Тут видно же что несколько людей открыли себе много страниц и комментируют, пишут плохое почти про всех а про одну или две только хорошое.

Вопрос только кому и зачем это надо, тратить время на следствие и розыски Тролей? Ведь в Молдавии пока еще закона за клевету и обман через интернет нету или не работает как надо, да какие законы в этой стране работают вообще? О чем тут говорить?  Менталитет людей в этой стране не возможно изменить, по этому так и живете, что посеешь то и пожнешь.

Если проанализировать все 56 страниц этого форума на тему Медиум Гадалки то можно четко выявить кто кого рекламирует. Это так противно и мерзко. Зачем делать другим плохо? зачем желать другим плохого? Неужели вы не понимаете что все в этом мире связано? Все со временем возвращается обратно к вам.

Ну ладно если бы про одну из них наклеветали, но тут же про Наташу и Дину заодно, вас еще на свете не было когда они уже принимали к себе на сеансы тяжело больных людей, артистов,бизнесменов, депутатов и докторов наук, вы просто малолетки необразованные, ничего не знаете и не хотите знать по этому и живете по заслугам, сеете зло.

Пожалуйста не надо ничего обратно комментировать по скольку я вас на сквозь вижу и понимаю, вы получите по заслугам, Бог с вами и он вам и судья.

Partajează acest post

Link spre post
Naughty

Buna seara, haideti sa ma impartasesc si eu cu experienta mea la Dna Eugenia de pe strada Daniil Ciugureanu. Am plecat la ea cu o prietena de a mea care era cu copilu, am intrat in casa , dansa ma intreaba cum ma numesc , i-am zis numele si a inceput sa-mi tot explice ca numele meu nu e crestin , ca din cauza asta nu o sa imi mearga pt ca destinu nostru e in baza numelui. Apoi prietena mea i-a spus ca eu am venit sa mi se ghiceasca nu sa imi zica despre nume. Dna eugeni i-o spus ca e needucata ca rumega guma ca o vaca, atac la persoana mai pe scurt. Si prietena mea s-a ridicat sa plece insa ea ii spunea : stai stai, insa ea oricum o plecat. Apoi o inceput sa imi tot spuna ca din cauza numele nu o sa imi mearga , ca trebuie sa imi schimb numele, i-am spus ca eu am venit sa imi prezica, si o inceput sa zica ca eu is neagra ca taciunea inauntru , ca nu am inger aparator din cauza numelui, de diferite boli, si cand deja m-am plictisit ca nimic concret nu zice i-am spus ca abereaza si prefer sa plec, si hop ea s-o aprins si mi-o zis in octombrie(cred ca acum) o sa moara din familie o persoana de sex feminin, o sa am probleme cu documentele in novembrie si dupa anu nou o sa am o operatie. Clar ca m-a afectat, i-am spus ca nu va fi asa si ea zicea ca va fi, am vrut sa ii dau bani si n-a vrut nici sa ia, a zis sa plec cu asa atitudine , practic m-a alungat mi-a zis la revedere si nici bani nu o luat

si iata asa experienta.. 

Partajează acest post

Link spre post
Wasaby

Был у Натальи с Ботаники , нам понравилось , никаких карт ничего , просто смотрит и говорит,отвечает на вопросы которые задаете.

Partajează acest post

Link spre post
Naughty
Acum 56 minute, Wasaby a spus:

Был у Натальи с Ботаники , нам понравилось , никаких карт ничего , просто смотрит и говорит,отвечает на вопросы которые задаете.

Blonda si vorbitoare de limba rusa ? 

Daca da, e pur si simplu bun psiholog, si intradevar din toate femeile care mi-o prezis ea o facut-o cel mai bine

Partajează acest post

Link spre post
Iradjuka

Могу посоветовать Галину. Не верила раньше в таких людей,мне ее посоветовала моя коллега.Решила обратиться,гадала она мне по телефону.Гадала на отношения.Она сразу мне сказала что муж мой агрессивен и неадекватен последнее время и что его мать заказала на нас рассорку. Галина сняла с нас это за месяц.За что я ей благодарна,муж поменялся уже на вторую неделю.Сделала нам защитные амулеты.Так что могу с полной уверенностью ее рекомендовать.

Editat de Снежинка

Partajează acest post

Link spre post
Мари12

А я вот общаюсь, уже лет 10, с одной женщиной, зовут Лена, живёт на старого

Такие вещи говорит... 

Была у меня одна идея, поставила себе задачу. Вроде бы двигаюсь к ней. Прихожу к ней, а она мне говорит, вот ты думаншь, что это то... А это все пустое, это не твоё... Бац, а и на самом деле и не так получилось

Partajează acest post

Link spre post
Liloo
La 05.10.2018 la 23:32, Naughty a spus:

Blonda si vorbitoare de limba rusa ? 

Daca da, e pur si simplu bun psiholog, si intradevar din toate femeile care mi-o prezis ea o facut-o cel mai bine

Puteti lasa numarul de tel?

Partajează acest post

Link spre post
NikaR
В 19.06.2013 в 22:04, Svetlana67 сказал:

Вот сегодня была у Татьяны (Албишоара). Милейшая женщина. Очень приятно общаться.Само гадание меня очень поразило - все так на самом деле (даже имена). Я вообще-то не ходок по гадалкам,но сегодняшняя встреча помогла мне принять решение и продумать линию поведения.

была я у нее 10 лет назад,все сбылось, хочу опять сходить,но потеряла номер. кто может в личку отправить?спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
Яфея

Этот раздел стал больше похож на -Бесплатное Объявление, как отписаться чтобы уведомления не приходили?

Partajează acest post

Link spre post
Фунтик
9 часов назад, Яфея сказал:

Этот раздел стал больше похож на -Бесплатное Объявление, как отписаться чтобы уведомления не приходили?

вам не зачем отписываться от раздела - иначе вы пропустите стоящие вашего внимания сообщения.
вы можете сделать посещение данного раздела более комфортным для вас, если на рекламные сообщения будете жать кнопку "жалоба": так мы быстрее очистим тему от рекламы, оставив только информационные посты.

Partajează acest post

Link spre post
АляЛька
В 29.10.2018 в 14:41, Мари12 сказал:

А я вот общаюсь, уже лет 10, с одной женщиной, зовут Лена, живёт на старого

Такие вещи говорит... 

Была у меня одна идея, поставила себе задачу. Вроде бы двигаюсь к ней. Прихожу к ней, а она мне говорит, вот ты думаншь, что это то... А это все пустое, это не твоё... Бац, а и на самом деле и не так получилось

Ира, не эту Лену ты ищешь?)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum