buburuzazburatoare

Pete Rosii

Postări Recomandate

buburuzazburatoare

Buna ziua,

am o intrebare da nustiu cui sa ma adresez si din care parte s o iau.De citiva ani imi apar mai intii puncte rosii pe piele in diferite parti a corpului care manifesta o mincarime usoara , care se largesk formind marginea crapacioasa si mijlocul neted si dupa perioada asta de citeva saptamini trec singure de la dinsele. Ginecologic tot normal, dermatologic prezenta carorva bacterii sau ciuperci nu a fost depistata si deci ramine un singur caz ca am ceva in singe sau ceva la nivel hormonal nu e bine, nu inteleg la ce sa dau analize si la care medic sa ma adresez.

As dori daca posibil sa mi da ti cel putin o indreptare daca nu o explicatie.

va multumesc anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buburuzazburatoare

Buna ziua,

am o intrebare da nustiu cui sa ma adresez si din care parte s o iau.De citiva ani imi apar mai intii puncte rosii pe piele in diferite parti a corpului care manifesta o mincarime usoara , care se largesk formind marginea crapacioasa si mijlocul neted si dupa perioada asta de citeva saptamini trec singure de la dinsele. Ginecologic tot normal, dermatologic prezenta carorva bacterii sau ciuperci nu a fost depistata si deci ramine un singur caz ca am ceva in singe sau ceva la nivel hormonal nu e bine, nu inteleg la ce sa dau analize si la care medic sa ma adresez.

As dori daca posibil sa mi da ti cel putin o indreptare daca nu o explicatie.

va multumesc anticipat!

este cineva aici? :girl_impossible: :girl_impossible:

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator endocrinolog

Непосредственно на момент появления высыпаний покажитесь аллергологу и еще раз дерматологу.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum