yanaG

Диета Гейш На Зелёном Чае, Рисе И Молоке

Postări Recomandate

yanaG

6 zile am vrut sa zik!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Капризка

Яна, а какой у вас вес был?

Partajează acest post

Link spre post
JULS

Девочки, извините за глупый вопрос. А на рисе так и должно быть написано "не шлифованный" ? А если нет, то как узнать что он не шлифованный?

Partajează acest post

Link spre post
acta

La mine intr-o saptamina s-au dus 7,800 kg(cred ca e apa mai mult ca grasime)...de miine trec pe piept de pui si lapte ca deja imi iese pe ochi orezul!! :girl_crazy:

Яна, честно говоря, я в шоке! Вы не ошиблись? Мне кажется, если даже голодать 6 дней, столько скинуть нереально. У вас же изначальный вес не 120кг?

Partajează acest post

Link spre post
Morena

Результаты впечатляют. Досижу на новолунке, пару дней покушаю фруктов и овощей и присоединюсь!

Девочки, извините за глупый вопрос. А на рисе так и должно быть написано "не шлифованный" ? А если нет, то как узнать что он не шлифованный?

+ 1 :blush:

Editat de Morena

Partajează acest post

Link spre post
Oksanka

La mine intr-o saptamina s-au dus 7,800 kg(cred ca e apa mai mult ca grasime)...de miine trec pe piept de pui si lapte ca deja imi iese pe ochi orezul!! :girl_crazy:

Ого!!! поздравляю!!! после новолунки пару дней поем рыбы, овощи, и потом к вам в компашку!

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

Яна, честно говоря, я в шоке! Вы не ошиблись? Мне кажется, если даже голодать 6 дней, столько скинуть нереально. У вас же изначальный вес не 120кг?

La mn si la dieta vesna s-au dus 5 kg in 2 zile..asa ca nu m-am shokat delok!! 67 kg aveam la inceput!!! innainte de sarcina aveam 49 si toata viata mea am fost slabanoaga...am multe kg in plus..asta cred ca o simte si organismul meu daca imi da asa rezultate shokante!!!Eu realizez ca e mai mult apa,dar orikum e priatno.. :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
ecaterina

bravo...mai stai aici mult?

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

Eu primele zile am consumat orez obisnuit si minus este dupa cum vad!!!Aveam in dulap si orez negru integral dar are asa un vid ca nu ma trage la el :girl_crazy: orikum am mincat si negru uneori...dar cred ca e acelashi lukru shlifovanii sau nu!!!

ecaterina m-ai stau 4 zile...apoi ma odihnesc o saptamina(dieta usoara) apoi trec pe -15...dupa -15 vreau pe atomnaia sa-mi intaresc vesul :girl_crazy: am in vedere ka am de gand deja sa stau pe atomnaia mult timp..normal ka ku un pik de inkalkari dar voi tine asa vriun an(daca voi putea) :sorry:

Partajează acest post

Link spre post
ecaterina

nu-ti pare prea mult sa stai atit numai pe orez?

fa si sport...pielea iti va zice multumesc...

dar nu numai pielea si muschii...

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

de azi manink piept de pui!!Chiar imi era dor)))....seara merg vreo ora....ziua mai ies ku fata la plimbare tot vreo 2 ore si merg..cred ca-i suficient)) plus folosesc relax and tone....am zis sa ma apuk sa fac si niste ridikarea trunkiului(sau ceva de genul asta) dar is ubitaia veshnik))

Partajează acest post

Link spre post
ecaterina

e bine si asta decit deloc....eu de cite ori mauit la avatarca ta si zic uh sa-mi fac si eu figura inapoi cum a fost cindva...)))))))

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

eu pentru asta si am pus-o))) ...... tare ma mai inspira....

Partajează acest post

Link spre post
cristynika

felicitari Iana,un rezultat foarte bune,ma bucur pentru tine,si spernsa le reusesti pe toate,eu tot o voi incerca dupa 8 martie,caci saptamina viitoare am de gind sa tin post,daca ceva se va schimba atunci saptamina viitoare o voi tine

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

Cristina dieta asta intr-adevar functioneaza in cazul nostru!!!Eu am mai spus ca sunt exact ca tine,nu reusesc sa tin pina la urma ka ma apuka poftele mai mult dekit foamea....dieta asta asa de tare te umfla si te satura ca uiti si de pofte...chiar cred ca ti se va potrivi si tie draga mea...vine vara,suntem mame tinere si trebuie sa aratam a femei tinere..!!!!

Partajează acest post

Link spre post
cristynika

Cuvinte de aur,sper ca vara asta vom fi asa cum ne vom dori,cu putin eform,si cum scrii si tu ,noi macar un an doi trebuie sa stam pe atomnaia ca sa mentinem rezultatul

Partajează acest post

Link spre post
Stefka

Яна, умничка! Хороший результат!

Я сегодня и завтра на кефире, а со вторника сюда)))

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

Stefka merci skumpa :kiss: !!!! Te astept si pe tn )) impreuna e mai ushor...akum ma gindesc,poate mai stau o saptamina caci ma simt minunat,stiu ka nU-i bn pentru organism dar mai trebuie un pik de dat jos ku placere :) ,,,,, La mine inka -2,300 kg :) ..... Azi am mincat ce am vrut...de miine iar orez si lapte!!! Plus un litru de ceai verde cu ghimbir si usturoi,am inteles ca face fffffff mult bine,incearca si tu Stefka!! :dance4:

Editat de yanaG

Partajează acest post

Link spre post
lina

pai in total cit ai slabit la ziua de azi, in cit timp?

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

9 kg si kapishi )) in 10 zile...am avut multe kg in plus si le am inka...nu se vede tare bine ca am slabit,dar orikum..realizez ka mai multa apa s-a dus..Poate kintarul meu nu-i intreg,eu singura am ramas maska...mai stau un pik apoi pun poze prima si dupa si o sa-mi spune-ti voi se vede ori nu!!

Fetelor sorry pentru intrebarea prosteasca....ghimbirul trebuie curatit cind se face ceai sau nu?

Partajează acest post

Link spre post
Stefka

Fetelor sorry pentru intrebarea prosteasca....ghimbirul trebuie curatit cind se face ceai sau nu?

Я кожурку очищаю и только мякоть на терке тру)))

Я на завтра уже все себе закупила!

Присоединяюсь! Сегодня кефир с клетчаткой :dance4:

Partajează acest post

Link spre post
lina

9 kg si kapishi )) in 10 zile...am avut multe kg in plus si le am inka...nu se vede tare bine ca am slabit,dar orikum..realizez ka mai multa apa s-a dus..Poate kintarul meu nu-i intreg,eu singura am ramas maska...mai stau un pik apoi pun poze prima si dupa si o sa-mi spune-ti voi se vede ori nu!!

abaldeti

bravo!!!!

da poza

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

Poza lina mai tirziu...mai stau un pik..ma stradui sa stau si saptamina asta..sper sa dau jos inka tot atyta chiar daca e ireal :dance4::girl_crazy:

Stefka merci pentru raspuns....ce fel de orez ti-ai luat?sau obishnuit?ITI DORESC SUCCEEEEEEEEEES!!! :kiss:

aZi: Dimineata doua cani de lapte cu cei verde,,,Eu nu fac 1:1 asa cum scrie...Pun laptele la fiert si adaug ceaiul verde si las 20 min....In timpul zilei deja beau vriun litru de ceai verde!!!

La ameaza: Orez Basmati cu o cana de lapte cald.... Si peste vreo ora am sa beau ceaiul meu verde cu ghimbir !!! Miine la ghimbir voi adauga si 2 catei de usturoi,vedem ce casha se primeshte :D..

Seara voi minca orez ku sos de soia....

Miine la ameaza voi trece la orez negru daca voi avea dispo...nu prea apetitos arata :swoon:

Partajează acest post

Link spre post
lina

asta cit tot atit? se primeste cam 20

asa?

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

makar inka 5-6 sa dau jos...apoi trec pe atomnaia sa-mi mentin vesul )))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum