Svetocik

Maria Iliut

Postări Recomandate

Svetocik

As vrea sa-mi spuna cineva daca a avut-o pe Maria Iliut la nunta cum a fost si cit a costat,,m-ar interesa si numarul de telefon daca il are cineva.Va rog astept raspuns

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Infinity

eu am fost la o nunta unde ea a cintat si a fost si moderator. Ca moderator nu prea mi-a placut. Dar cu gusturile stiti cum e...

Editat de Infinity

Partajează acest post

Link spre post
Lyubasha

Dumneaei a dus nunta noastra, a foat f bine. Cinta f bine. E retinuta. Nu tipa, stie exact cind si ce sa spuna si sa cinte. Cum ne-am inteles asa si a condus nunta. Ne-a facut o surpriza placuta, a adus tot ansamblul ei sa joace"zestrea" inainte de sfirsit. Sa primit un spectacol tare frumos. E o Doamna cu litera mare. Maine pot sa va dau nr ei.

Partajează acest post

Link spre post
Svetocik

Dumneaei a dus nunta noastra, a foat f bine. Cinta f bine. E retinuta. Nu tipa, stie exact cind si ce sa spuna si sa cinte. Cum ne-am inteles asa si a condus nunta. Ne-a facut o surpriza placuta, a adus tot ansamblul ei sa joace"zestrea" inainte de sfirsit. Sa primit un spectacol tare frumos. E o Doamna cu litera mare. Maine pot sa va dau nr ei.

As dori foarte mult sa-mi dati numarul dumneaei ,si daca puteti sa-mi spuneti cit a costat

Partajează acest post

Link spre post
Dontsu

și eu aș vrea să știu cît a costat, cîte persoane sunt în ansamblu, ce instrumente și care e număr ei de contact?

Partajează acest post

Link spre post
nikkuta

Cu 5 ani in urma ne-a fost moderatoare la cumatria copilasului nostru. A venit cu 5 persoane din echipa ei, imbracati toti in haine natioanale. Noua ne-a placut cum a condus, e o doamna f.manierata si o artista adevarata. Ne-a fost de mare ajutor ca sa stim in ce moment si cum sa organizam anumite momente ce tin de obiceiuri; ea le face in asa fel incit nici serbarea nu e incarcata cu fel de fel de numere deocheate, dar nici sa nu fie goala si plictisitoare.

Partajează acest post

Link spre post
Dontsu

Liuba, dă-mi te rog datele de contact ale ei și cam care sunt prețurile?

Partajează acest post

Link spre post
Lyubasha

Fetelor imi cer scuze. Nr nu il pot gasi. Astept sa vina tatal meu sa il iau si va scriu.

Partajează acest post

Link spre post
Seemoon

Imi place mult de aceasta doamna. Ii ascult cintecele cu mare placere la radio. As vrea si eu sa stiu numarul ei de contact, poate voi avea nevoie si eu cindva.

Partajează acest post

Link spre post
adelush

Fetelor, am nevoie de numarul de contact al Mariei Iliut. I-am scris in facebook, dar inca nu mi-a raspuns :mega_shok:

Partajează acest post

Link spre post
Antonina39

E extraordinara!a fost la nunta fetei mele la intilnire si acasa.a fost un spectacol adevarat.am avut vreo 60 straini care au spus ca asa ceva nau vazut si cred ca no sa mai vada

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum