Noela

Jocuri Colective (De Masa)

Postări Recomandate

Noela

noi suntem la varsta la care papusile si jucariile nu ne mai intereseaza, jucarii moi nu mai stim ce sa facem cu ele, de puzzle ne-am saturat, si eu am descoperit jocuri colective de masa - din pacate alegerea la noi, nu e prea mare, am vazut in BabyHall (respectiv cred ca in celelate magazine e acelasi lucru) la primul etaj jocuri de la D-toys, cine se uita la Minimax cred ca stiti despre ce vorbesc, i-am luat fetei o joaca Jocul Gastelor peremi-se - e captivant, drept ca pretul e de 155 lei, dar preturile sunt si mai mari, totusi pe site la ei sunt mai multe jocuri iar mie imi trebuie si pentru gradinita vreo 3 jocuri, cine ma sfatuie unde as mai putea cauta?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
September

Natalia, un grand merci!!! M-am uitat acum pe net ce prezinta "Jocul gastelor", mi-a placut, o sa il pun sub brad, ca cadou de la Mosu`, ca nu ma duce capul ce sa-i mai iau copilului meu.

Partajează acest post

Link spre post
Noela

sper ca o sa-ti placa, eu eram reticenta inainte de a-l cumpara sar acum chiar ca-mi place, desi ne mai ceratm noi ca astei mici nu-i place sa piarda :)

Partajează acest post

Link spre post
lemon

Natalia, la Elat, etajul 5, magazinul Razvivashka (e primul care-l vedeti iesind din ascensor). Ei au multe jocuri de masa!

Partajează acest post

Link spre post
Noela

mersi, dar in comparatie cu babyHall? nu stiti. am impresia ca e acelas lucru

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

Foarte calitatitive si interesante sint aici http://www.orchardtoys.com/ (sint mai calitative ca D-Toys pentru comparatie) si sint foarte colorate; daca pe mine ma impresioneaza ce sa spun de ceilalti :). Toata productia lor este facuta in Anglia si au tot felul de reclame ca produsele sint non-toxice! Preturile nu sint din cele mai mici, luind in considerare ca mai platesti ceva si inter-lui! Livrarea directa la noi e cam scumpa, nu merita. Dar eu personal iubesc lucruri calitative. Am luat deja citeva. Cel mai important sa citesti atent instr-ia care este pe site, inclusiv la majoritatea si in rusa.

Jos scrie Download..... apesi si se deschide pdf !!! Daca cineva mai stie niste site-ri din Europa cu jocuri de masa calitative, va rog sa lasati si aici link-ri. Acum e boala mea. Apropo pe amazon.co.uk preturile la multe sint mai joase si iese mai convinabil.

Editat de Marinca

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum