lita

Cмеситель Для Кухни

Postări Recomandate

Winter

Alina, nu mam gindit la asta... Anul trecut, cind am fost pe la ei, i-a placut sotului... Vom avea masina de spalat vase, asa ca sper ca nu vom folosi bateria asa de mult, ca sa trebuiasca sa o spal des (si nu-s asa eu de "cistiulea" ca sa fie tot timpul totul lins). Dar vom trai si vom vedea... "Na svoix owibkax uchatsia"...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
olya

insa pe mine m-ar speria sa spal permanent spirala de pe el, mai ales depunerile de la apa noastra (((

Alina, soluția ”anticalc” de la Sano face minuni. Stropești, lași pe 1-2 minute și clătești. Totul e ca și nou și nu necesită niciun efort.

Partajează acest post

Link spre post
ihtus

Olya, o folosesc, insa oricum e nevoie si de efort

eu stiu cit ma joc cu periuta de dinti la robinet obisnuit doar pe acolo pe unde se unesc detaliile, dar cred ca e un bzic de al meu

Partajează acest post

Link spre post
Amiga

Алина, подскажи пожалуйста, выбрали кран с того сайта, который ты рекомендовала,да?

Довольны качеством? а то не могу понять что за фирма, но цены вроде ничего..на рынке и то дороже..

Partajează acest post

Link spre post
butter

а мне очень нравится вот эта модель, видела в магазине H2O

robinet-pentru-bucatarie-matezzy-amato.p

Editat de butter

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

Хорошие итальянские смесители продает Нумина, гарантия 3 года на них.

Partajează acest post

Link spre post
Tibberoon

Хорошие итальянские смесители продает Нумина, гарантия 3 года на них.

оо.. спасибо!! Именно для кухни или можно и для ванной подобрать? Мы смотрели Supraten, H20.

Мужу нравятся квадратные - я вот думаю а практична такая форма? Еще пугает модель со спиралью 

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

оо.. спасибо!! Именно для кухни или можно и для ванной подобрать? Мы смотрели Supraten, H20.

Мужу нравятся квадратные - я вот думаю а практична такая форма? Еще пугает модель со спиралью 

В Нумине вроде только кухонные. Можно подобрать каменную мойку и смеситель одного цвета. Могу помочь со скидкой.

Partajează acest post

Link spre post
Amiga

В Нумине вроде только кухонные. Можно подобрать каменную мойку и смеситель одного цвета. Могу помочь со скидкой.

А цены адекватные в Нумине? 

А то в Н2О 1500-2000 и выше(( хотелось бы и дешевле и качество подолговечнее, чем с птички..

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

А цены адекватные в Нумине? 

А то в Н2О 1500-2000 и выше(( хотелось бы и дешевле и качество подолговечнее, чем с птички..

Цены хорошие для того качества, что они предлагают. Но не дешевле полутора тысячи.

Partajează acest post

Link spre post
Amiga

Спасибо..надо будет заехать посмотреть что-почем.

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

Fetelor, daca aveti posibilitate si rude in Italia, cumparati-va robinete in Italia! Am cumparat robinet la bucatarie, in vacanta de Craciun - l-am luat practic unul dintre cele mai scumpe din magazin - 50 de euro. Ne-a parut scump dar pentru ca mi-a placut tare mult si era unicul alb (iar eu vroiam anume alb) l/am luat. In Chisinau cand am vazut cat costa mi-a cazut mandibula. Asa robinete is 2,5 - 3 mii de lei.0_o

Editat de dinaz

Partajează acest post

Link spre post
Roca

Dina, nu doar in Italia sunt mai ieftine, in toata Europa....

eu deamu i-am dat zadanie fratelui meu sa-mi "adune" pretsurile la toate cele necesare....

daca imi permiteti....noi cu un picior ne-am mutat la casa noastra de "nebunii"....

deocamdata nu ne apucam de reparatie.....suntem la nivel de cititul temei ;-))))

dar suntem fara bucatarie....nici chiar lavoar...;-(....bliiiiin......

..si becurile ni le-au scos....;-b.....

poate cineva stie de unde se poate de cumparat/primit in dar bucatarii la mina a doua....

eeeeh....sa fi fost in Olanda sau Germania imi impracam apartamentul "lealecika' ;-))))

Partajează acest post

Link spre post
Roca

oi, eu oleaca nu la tema......;-b...sorry

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Fetelor, daca aveti posibilitate si rude in Italia, cumparati-va robinete in Italia! Am cumparat robinet la bucatarie, in vacanta de Craciun - l-am luat practic unul dintre cele mai scumpe din magazin - 50 de euro. Ne-a parut scump dar pentru ca mi-a placut tare mult si era unicul alb (iar eu vroiam anume alb) l/am luat. In Chisinau cand am vazut cat costa mi-a cazut mandibula. Asa robinete is 2,5 - 3 mii de lei.0_o

si au si site? )))

Partajează acest post

Link spre post
DIANDRA

подписываюсь под каждым словом, наши магазины в жадности меры не знают, мы всю сантехнику привезли из германии вышло в 2-3 раз дешевле

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

Lenulea nu stiu daca au site. Noi am cumparat de la OBI, daca nu gresesc... cauta pe google poate dau de un site...

Vorbeam de Italia, pentru ca stiu ca multi dintre moldoveni lucreaza acolo... dar e la fel de valabil si pentru alte tari Europene.

Iata robinetul nostru. Sorry pentru poza, nu l-am fotografiat in mod special, am postat din ce am gasit in computer.

4aed2e73ca1d.jpg

Editat de dinaz

Partajează acest post

Link spre post
Nina777

noi am procurat cu tot cu cuveta din granit de la Plados, este super....

Partajează acest post

Link spre post
Iao

Мы себе все смесители в квартире заменили на итальянскую фирму REMER. По цене они не так кусаются как остальные итальянские/немецкие краны, а по качеству ничуть им не уступают.

Если хотите купить именно Ремер, советую поехать на базар Домус - там их магазин от официальных представителей в Молдове

Partajează acest post

Link spre post
Galina2307

И у нас Ремер по всей квартире, очень довольны. Покупали тоже на Домусе

Partajează acest post

Link spre post
Iao

И у нас Ремер по всей квартире, очень довольны. Покупали тоже на Домусе

Фирма, проверенная временем. У родителей уже лет 10 стоит и хоть бы хны !!! 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum