marischka

Средства Для Посудомоечной Машины

Postări Recomandate

ViVe

К  сожалению не знаю. 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
molena

IMG_20191207_161732.jpg

На 60 таблеток такая же цена и время акции 

Эти брала в джамбо

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Eu am incercat mai multe tablete  , unele nu se dizolvau , altele nu spalau bine , ori zgiriau vasele , de la unele s-au patata cutitele si furculitele  , de la unele se depunea grasime pe masina , filtru . Acum cumpar Finish powerball cu 101 bucati ( pret 7€ , la reduceri in jur de 5€ ) , dupa ce termin cumpar Finish Quantum cu 72 bucati  ( in jur de 12€ ) . Asa randuies , o data Finish classic , o data quantum . Sare cumpar numai Finish . O data la 3-4 saptamini curat masina goala cu solutie anticalcar , etc .. Daca gasesc pret bun i-au finish , daca nu de la Rossman cu 1,8€ sticluta . Si baietii de la Bosh tot mi-au zis sa nu experimentez cu tabletele , sa folosesc numai finish tablete ( nu lichid ) .

7457CE44-E408-4528-80A9-A0A01B2675BE.jpeg

35DB43D9-6922-443A-BB96-DC9E326542D1.png

DD3483FD-5910-403C-B240-37D6C4DA0D0D.jpeg

BC1AE002-2402-4B4E-ACEC-DFCC8B452064.jpeg

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Dharma, la noi finish e cu mult mai scump decât la voi fără reducere ((((

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

A cata oara constat ca preturile in Moldova sunt mai mari decit la noi si in tarile europene :(( 

Partajează acest post

Link spre post
Winter
Acum 39 minute, Dharma a spus:

A cata oara constat ca preturile in Moldova sunt mai mari decit la noi si in tarile europene :(( 

Si inca e posibil, cu asa preturi mari, sa avem parte de calitatea 3, nu originala... De asta uneori, cumparat in MD, un detergent NO NAME spala mai bine decat ceva de brand...

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Foarte trist si nedrept ...

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Oxana, foarte bine punctat! Am observat că brand-urile gen Ja sau Minnel, care nu sunt foarte cunoscute la noi sau pentru care nu este suficientă publicitate, sunt mai bune decât celea "у всех на слуху",  cum s-ar zice ;)

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Eu chiar nu am auzit aceste denumiri . M-am orientat dupa experienta mea . La noi unele supermarkete /markete  produc linia lor speciala de detergenti ( lactate / ulei, etc , etc ) .  Unele produse sunt de calitate buna dar unele comci comca . Iata tabletele de la Migros  zgirie vesela , dar au lapte cu ambalaj Migros ( care de fapt esteprodus de danone , ori unt ) . La noi mai sunt si 3 markete sociale , liniile lor is proaste de tot , dar ele au perioade cind au promotii la produse gen Finish , Sensodyne , H&S si preturile is mult mai ok decit in magazinele specializate . Eu deja stiu cind is ce promotii sunt in aceste magazine si fac stoc pentru luni inainte .

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

Девочки, Minel пропал в нашем Фидеско. Где купить? :shout:

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Вика, поищи в других фидеско. Еще финиш видела, в Золушке кажись, 100 таб за 240 лей

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum