kissme83

Сайты с ваучерами в Молдове

Postări Recomandate

evca

я с зумзи недавно мужу мойку машины заказала. Муж и машина довольны. просит обязательно брать ему такие ваучеры если будут.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Liusy

Вот появился на Zumzi http://www.zumzi.md/369/235-lei-pentru-tratament-bio-laminare-tuns-aranjat-de-la-beautycitystyle-in-valoare-de-650-lei-reducere-64 предложение на Био-ламинирование, стрижку, укладку за 235 лей от салона BeautyCityStyle, что в Grand Holl. Кто-то уже был? Какие впечатления? А то пишут, что заказано уже 344 ваучера и вот думаю, что ж там будет?

Partajează acest post

Link spre post
LeseaStar
neea

http://www.profitam....e-qiwi-_61.html девочки а кто-то пользщовался скидками с этого сайта? все реально?

Как буд-то бы дочерняя контора Zumzi. так как я только на Zumzi подписана, и неожиданно стали и от них приходить всякие предложения. Где они могли узнать адрес? Только у Zumzi. наврядли бы Zumzi отдал базу конкурентам.

Partajează acest post

Link spre post
LeseaStar

Как буд-то бы дочерняя контора Zumzi. так как я только на Zumzi подписана, и неожиданно стали и от них приходить всякие предложения. Где они могли узнать адрес? Только у Zumzi. наврядли бы Zumzi отдал базу конкурентам.

точно! и у меня также!

Partajează acest post

Link spre post
dadutzaSyl
sweet angel

Sa va zic si eu ce am patit cu Zumzi!

Am achitat o oferta , care nu am reusit sa o utilizez. Acum m-am adresat la ei sa-mi intoarca banii si imi refuza, pe motiv ca nu m-am adresat timp de 14 zile de la expirarea ofertei pe site. Un pic m-am incurcat eu cu chestia asta, deci oferta era activa timp de vreo 2 zile, apoi eu am achitat-o si a fost valabila pina in 7 martie.

Deci, eu credeam ca timp de 14 zile de la aceasta data, in fine, banii mei au zic ca vor merge pentru achitarea taxelor lor, tvA sau ce mai au ei pe acolo. Ce ma intereseaza pe mine aceste taxe? Eu imi vreau banii inapoi, dar ....

Si inca - am rugat sa-mi dea datele de contact al sefului, au refuzat, zic sa ma contacteze ei direct, au zis ca la toata echipa au doar un numar de telefon si sefa (o d-ra de 28 ani) e ocupata cu chestii mult mai importante decit problema mea cu banii mei :girl_crazy:

Cred ca voi depune o plingere la protectia consumatoruilui, sa vad ce spun ei, dar vreau sa va preintimpin - FITI FOARTE ATENTE CU ACEST MAGAZIN!!!

Partajează acest post

Link spre post
ilank

Sa va zic si eu ce am patit cu Zumzi!

Am achitat o oferta , care nu am reusit sa o utilizez. Acum m-am adresat la ei sa-mi intoarca banii si imi refuza, pe motiv ca nu m-am adresat timp de 14 zile de la expirarea ofertei pe site. Un pic m-am incurcat eu cu chestia asta, deci oferta era activa timp de vreo 2 zile, apoi eu am achitat-o si a fost valabila pina in 7 martie.

Deci, eu credeam ca timp de 14 zile de la aceasta data, in fine, banii mei au zic ca vor merge pentru achitarea taxelor lor, tvA sau ce mai au ei pe acolo. Ce ma intereseaza pe mine aceste taxe? Eu imi vreau banii inapoi, dar ....

Si inca - am rugat sa-mi dea datele de contact al sefului, au refuzat, zic sa ma contacteze ei direct, au zis ca la toata echipa au doar un numar de telefon si sefa (o d-ra de 28 ani) e ocupata cu chestii mult mai importante decit problema mea cu banii mei :girl_crazy:

Cred ca voi depune o plingere la protectia consumatoruilui, sa vad ce spun ei, dar vreau sa va preintimpin - FITI FOARTE ATENTE CU ACEST MAGAZIN!!!

eu am avut o situatia asemanatoare, iar banii mi-au fost returnati in cont deoarece m-am incadrat in termenul de 14 zile. Dar atunci cind te inregistrezi pe site, din moment ce accepti termenii si conditiile lor, inseamna ca esti constient de urmari. Iar la sectiunea "Politica de Returnare" scrie foarte clar in care caz se returneaza banii, respectiv cum ati mentionat si dumneavoastra, in termen de 14 zile. Cred ca aici Zumzi are dreptate, fara nici o suparare!!! :val14:

Partajează acest post

Link spre post
sweet angel

eu am avut o situatia asemanatoare, iar banii mi-au fost returnati in cont deoarece m-am incadrat in termenul de 14 zile. Dar atunci cind te inregistrezi pe site, din moment ce accepti termenii si conditiile lor, inseamna ca esti constient de urmari. Iar la sectiunea "Politica de Returnare" scrie foarte clar in care caz se returneaza banii, respectiv cum ati mentionat si dumneavoastra, in termen de 14 zile. Cred ca aici Zumzi are dreptate, fara nici o suparare!!! :val14:

Nu ma supar, dar nu stau toata ziua sa ma gindesc doar la Zumzi, si odata ce nu am folosit oferta, dar am achitat-o - mi se pare corect sa mi se intoarca banii.

Odata ce oferta era valabila pina in 7 martie, am crezut ca voi reusi , dar nu a fost asa.

E prima data cind ma ciocnesc de asa un magazin necinstit, cu toate ca am un pic de experienta in shoping on-line. Alte magazine , din afara tarii, care tin la reputatie, nu procedeaza asa urit cu clientii.

Eu oricum voi depune o plingere si lasa sa hotarasca organele abilitate.

Editat de sweet angel

Partajează acest post

Link spre post
licka_m

Nu vad de ce magazinul e necinstit, si eu am avut o oferta pe care nu am putut-o folosi, dar aceasta a fost problema mea in principiu ca nu am reusit. Scrie clar in conditiile de pe site despre termenul de 2 saptamini si odata ce achitam pentru oferta rezulta ca acceptam si aceste conditii.

Partajează acest post

Link spre post
sweet angel

Nu vad de ce magazinul e necinstit, si eu am avut o oferta pe care nu am putut-o folosi, dar aceasta a fost problema mea in principiu ca nu am reusit. Scrie clar in conditiile de pe site despre termenul de 2 saptamini si odata ce achitam pentru oferta rezulta ca acceptam si aceste conditii.

Da, scrie despre 2 saptamini, dar sunt diferite situatii, dar faptul ramine fapt - oferta nu a fost folosita, nu doresc nici macar in bani zumzi sa mi-i intoarca ca sa pot procura eventual alta oferta, daca ma mai leg vreodata de acest site.

Si nu inteleg de ce sa primeasca bani pentru nimic? mie cine-mi da bani gratis?

si de ce nu ar stipula in asa caz, in politica magazinului, ca banii mei vor merge pentru cheltuielile lor la taxe, chestii, trestii care nici intr-un colt nu au tangente cu mine?

Si bine daca suma e mai mica, dar ei au oferte si de 300-400 lei, in asa caz tot ati fi de acord sa nu vi se intoarca banii?

E pur opinia mea, si nu consider corect, ma mai repet.

Partajează acest post

Link spre post
Настенька

я считаю, что сайт прав, вы купили услугу (=товар)-вы им не воспользовались, это ваше дело, вы могли подарить ее кому-то или перепродать. Если вы купили платье и не носите, вам же магазин не вернет за нее деньги или если вы купили в магазине продукты и не съели, то вы не потребуете с них деньги за это. На мой взгляд, тут все верно, в течении 14 дней вы, как потребитель могли получить свои деньги назад, вы не воспользовались этим правом. Чем виновата эта контора?

Editat de Настенька

Partajează acest post

Link spre post
lareeska

тоже считаю, что магазин прав - Вы упустили положенное время на возврат денег и это только Ваша вина.

Partajează acest post

Link spre post
sweet angel

Ok, nu mai comentez.

Am inaintat plingere catre protectia consumatorui, sa vad ce-mi zic ei.

Partajează acest post

Link spre post
Taка

Pierde-ti timpul.

Partajează acest post

Link spre post
neea

Pierde-ti timpul.

+1

Bine ca stiti despre protectia consumatorului, dar nu stiti ca aveti doar 14 zile conform legii pentru restituirea banilor.

Partajează acest post

Link spre post
sweet angel

+1

Bine ca stiti despre protectia consumatorului, dar nu stiti ca aveti doar 14 zile conform legii pentru restituirea banilor.

stiu, si care e problema?

Partajează acest post

Link spre post
catarina

dar se poate cumva pe ei de intrebat cine frezeaza? incepatoarele sau deja fetele lor de ani de zile? eu o ora in urma mi-am luat vaucer(zumzi) la ei ku 135 si akum ma gindesk sa nu o patesc ka si Dvs. .. mersi

dar se poate cumva pe ei de intrebat cine frezeaza? incepatoarele sau deja fetele lor de ani de zile? eu o ora in urma mi-am luat vaucer(zumzi) la ei ku 135 si akum ma gindesk sa nu o patesc ka si Dvs. .. mersi

sunati la salonul la care va propun serviciul si intrebati cine frizeaza

din experienta mea de servicii pe voucher va pot spune ca calitatea deserviri lasa de dorit, dupa trebuie sa cheltui mai mult ca sa corectzi tunssoarea, daca vorbim de frizura

Partajează acest post

Link spre post
evca

На zumzi снова мойка машин :)

Partajează acest post

Link spre post
sungirl89

Fetelor am anulat comanda pe zumzi de o saptamina in urma, la ei sau procesat datele pina azi adika (5-6 zile) si mi-au intors banii inapoi pe contul lor dar nu pe card, asta e normal, adika eu akum orikum trebuie ceva sa i-au de la ei ...

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Sunt deacord cu Dvs. Foarte des cumpar diverse oferte de la Zumzi si sunt foarte multumita

На zumzi снова мойка машин :)

Am cumparat oferta acesta, a fost sotul si a ramas TOTAL NEMULTUMIT!!!! Lipsa totala de echipament si personal incompetent. Nu recomand

Partajează acest post

Link spre post
KsiuKS

Может есть такая тема,не нашла.

Нашла 4 таких сайта.

конечно минус 90 там нет,но есть хорошие скидки.

Что вы думаете об этом??

qp.md

http://www.zumzi.md

http://www.klass.md

http://www.profitam.md/

Partajează acest post

Link spre post
dadutzaSyl

Может есть такая тема,не нашла.

Нашла 4 таких сайта.

конечно минус 90 там нет,но есть хорошие скидки.

Что вы думаете об этом??

qp.md

http://www.zumzi.md

http://www.klass.md

http://www.profitam.md/

au fost toate expuse in paginile anterioare ale temei

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum