Sandra

Unde copii isi pot petrece zilele de vară, fără a înnopta/Как организовать ребенку каникулы

Postări Recomandate

lily7

La telefon mi-au spus ca tabara de vara va fi, dar vor publica informatia despre detalii mai tarziu pe site.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amanda

http://sfm.md/2014/vino-la-academia-ta/

La asa oferta m-am uitat si eu astazi. 

Merci mult! Interesant.

Noua ne place la Artico, voi telefona neaparat pentru detalii

Partajează acest post

Link spre post
Barbi

Merci mult! Interesant.

Noua ne place la Artico, voi telefona neaparat pentru detalii

Cu placere!

Partajează acest post

Link spre post
care

Doi ani am mers la tabara de vara organizata de cursurile de limbi straine Top English School of Today. Anul acesta ei nu mai au aceasta oferta. 

Ne-am inscris la tabara de vara la ILTC, 2-14 iunie. Ieri am fost cu baiatul la testare pentru determinarea nivelului. Am semnat contractul. Ne-au dat programul amanuntit cu activitatile pt fiecare zi, meniul pranzului zilnic si lucrurile necesare pentru fiecare zi. Din activitati-engleza zilnic, dans modern, exursii, inot la bazin, competitii sportive in Dendrariu. Deja despre impresii voi scrie la sfarsitul perioadei. 

http://iltc.md/

Ce alte tabere de vara-poate cu profil sport-mai cunoasteti? 

ILTC deacum nu mai au locuri :) -  rog  impresii adecvate - poate ne programam pentru anul viitor

Partajează acest post

Link spre post
LoredanaSP

ILTC deacum nu mai au locuri :) -  rog  impresii adecvate - poate ne programam pentru anul viitor

preturile le-ati aflat?

Partajează acest post

Link spre post
care

preturile le-ati aflat?

nu mi-au spus? motivind ca locuri nu mai sunt

Partajează acest post

Link spre post
Amanda

Deci, la Artico, pretul afisat pe site este pentru o saptamina. Este oferta maximala care include si lectii de hipism.

Eu am achitat prima saptamina cu 490 lei fara hipism, mincarea de 3 ori.Daca ii va placea fetei, vom merge mai departe, achitarea e saptaminala.

Partajează acest post

Link spre post
InessaContesa

Este oferta maximala care include si lectii de hipism.

ce inseamna?)

Partajează acest post

Link spre post
Barbi

ce inseamna?)

Lectii de calarire (pe cal). 

La "Alexia" este tabara de vara (8.30-17.00), pretul pentru 1 luna =1800 lei + 25 lei/zi mincare de 2 ori. 

Partajează acest post

Link spre post
InessaContesa

Deci, la Artico, pretul afisat pe site este pentru o saptamina.

nu gasesc(

Partajează acest post

Link spre post
lily7

M-au sunat si cei de la Top English School of Today. Ei s-au hotarat sa organizeze si anul acesta tabara engleza de vara. Pe teritoriul Zimbrului. De pe data de 16 iunie. Timp de 2 saptamani. Noua la ei ne-a placut. Doar ca pt noi Zimbrul e departe. 

http://www.topenglish.md/kids

Partajează acest post

Link spre post
Alina79

Pentru cei ce locuiesc in sectorul Ciocana si sunt in cautarea unei tabere de vara: http://juniorstartup.md/tabere/  Fetita mea de 8 ani a mers acolo la citeva master class-uri care se organizeaza in zilele de odihna. I-a placut mult.

Editat de Alina79

Partajează acest post

Link spre post
lily7

Deja au aparut detalii despre tabara organizata de Sportpark, sectorul Rascani. Ei preconizeaza sa inceapa din 9.06.14. O zi de tabara este 150 lei. Mult tenis, sport, engleza, ore de creativitate. 

Partajează acest post

Link spre post
linaris

Se organizeaza o tabara de limba engleza la liceul privat "Columna" la Buiucani. Este pentru elevii claselor  2-7, de pe 16 iunie. Durata  - 9 zile. Se desfasoara lectiile in limba engleza cu vorbitori nativi ai limbii engleze, au multe activitati interesante, excursii, este inclus  dejunul si prinzul

Cum a fost anul trecut: 

Detalii despre tabara:

http://columna.org.md/view_news.php?id=123

Partajează acest post

Link spre post
Dilaila

Deja au aparut detalii despre tabara organizata de Sportpark, sectorul Rascani. Ei preconizeaza sa inceapa din 9.06.14. O zi de tabara este 150 lei. Mult tenis, sport, engleza, ore de creativitate. 

Cineva a mers aici? Cum impresiile?

Partajează acest post

Link spre post
Amanda

Noi am mers adaugator la engleza la Linguata, si iata pe vara se organizeaza un curs de comunicare, o mini-tabara  pe jumatate de zi. Vor avea si excursii, o data pe saptamina ii vor duce la bazin. Unicul minus, este fara mincare, deci va trebui de adus la pachet.

Poate doreste cineva sa ne faca compania. E un pret foarte bun .

Partajează acest post

Link spre post
Svetik@

Cine poate sami procure foaie la tabara Perlile Nistrului va rog frumos daca se poate cu reducere.

Partajează acest post

Link spre post
Scarlet

Noi am mers adaugator la engleza la Linguata, si iata pe vara se organizeaza un curs de comunicare, o mini-tabara  pe jumatate de zi. Vor avea si excursii, o data pe saptamina ii vor duce la bazin. Unicul minus, este fara mincare, deci va trebui de adus la pachet.

Poate doreste cineva sa ne faca compania. E un pret foarte bun .

Va rog sa ne scrieti si care e pretul.. Mersi mult .

Partajează acest post

Link spre post
masha

Поделюсь и я, вот нашла  https://www.alfr.md/spip.php?lang=ro&section=70&subsection=302&article=6399 

Устраивает, потому как хотела бы чтоб сын подтянул французский. Кто то посещал этот лагерь в прошлом году??как вам?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum