Cucecik

Dna ginecolog-obtetrician Ana Josan

Postări Recomandate

Cucecik

Fetelor,

cine a nascut/s-a consultat la dna Ana Josan, va rog mult sa scrieti paperile voastre aici.

E foarte important pt mine, dat fiind faptul ca imi propune cineva sa nasc la d-ei.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SandaSun

salut! ai nascut la Dna Josan? esti multumita? am fost la Dumneaei la consultatie, mi-a placut mult, si-s curioasa de opiniile altora :)

felicitari cu bebelusul! multa sanatate si mamicai si bebeului!

Partajează acest post

Link spre post
ANECICA

Buna ! Sunt noua aici pe forum, dar nu nu ezit sa-mi zic cu parerea la acest medic- Ana Josan. Practic am fost la un control de rutina la ginicolog si mi s-a depistat chist endometrial pe ovarul stang si un chist ovarian pe cel drept. De fapt, s-a constatat tipologia exacta a chisturilor, deoarece pana in acel moment la cati medici am fost.....NENUMARATI.....chiar daca prezentam toate simtomele unei endometrioze niciunul nu m-a diagnosticat corect. Concluzia : un medic care isi cunoaste bine meseria. E adevarat ca e un pic mai nerabdatoare, cel putin asa am observat eu, este mereu pe fuga, ce-i drept are muuulte paciente si intr-o juma de ora nici macar nu reusesti sa intelegi cap-coada ce are de zis. Dar e un medic de incredere, cred ca la dansa o sa nasc in viitor. :scratch_one-s_head:

Partajează acest post

Link spre post
bella7

Am facut cunostinta cu dn/a Josan Ana la cursurile prenatale de la Medpark, mi/a lasat o impresie pozitiva, a dat dovada ca are cunostintele si experienta necesara in domeniu, este mereu la curent cu practicile internationale(ceea ce cred e un avantaj) mie personal ea imi insufla incredere, mi/ar placea sa nasc la ea. Pentru a o cunaste mai bine mergeti la aceste cursuri.

Partajează acest post

Link spre post
creature1178

я рожала у Аны Жосан, при этом это были вторые роды, первые были у другого врача, так что есть с чем сравнивать. могу сказать, что как человек просто супер, не оставит ни на секундочку, если она вас курьирует, то вы в хороших руках, всегда отвечает на телефон, что немало важно, даст дельный совет, просто поговорит и лишний раз не будет вас проводить через всех нас пугающий осмотр "для галочки". как специалист, мне конечно тяжело оценивать будучи не врачом, но она врач которыйпосаоянно вкладывает в свои знания, имеет немалый опыт, как международный, так и местный, при разговоре видно, что квалифицированный специалист и что не мало важно, тоже недавно родила ребенка (ему около 3 лет), это я хочу сказать тоже играет важную роль, когда тебя врач понимает не только как специалист, но и как женщина и мама. В общем мои впечатлеия только очень хорошие и я бы ее очень рекомендовала бы....

Partajează acest post

Link spre post
ingerica87

Eu merg la verificari de rutina la dna Josan. Initial pentru ca luam anticonceptionale si trebuia sa verific daca e totul in regula cu ficatul, viteza de sedimentare si nu mai stiu ce alti parametri + analizele standard la infectii si ecografiile o data in 6 luni. Sunt multumita de atitudine si profesionalism. Singura problema e ca e intradevar foarte ocupata. Acum am renuntat la contraceptie -vrem copii si inca multi :). Am fost la ea, a verificat - totul e in regula. La inceputul ciclului aveam folicul dominant - sa vedem ce iese tinannd cont ca anticonceptionalele mi-au fost prescrise pentru ca aveam polichistoza ovariana.

In concluzie, o recomand cu caldura ca fiind profesionista si operativa.

Partajează acest post

Link spre post
Psihelp

Unde o gasesc pe dna Josan? Ea e numa la Medpark? sau si in alta parte?

Partajează acest post

Link spre post
ingerica87

Unde o gasesc pe dna Josan? Ea e numa la Medpark? sau si in alta parte?

Doar la Medpark.

Partajează acest post

Link spre post
Psihelp

Poate cineva sa-mi dea nr de telefon al doamnei Ana Josan? Va multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
oselia

Daca inca nu ai gasit telefonul - 079901320. Eu tot vreau sa nasc la ea, mi-a facut o impresie buna.

Partajează acest post

Link spre post
ingerica87

Daca inca nu ai gasit telefonul - 079901320. Eu tot vreau sa nasc la ea, mi-a facut o impresie buna.

Olesea, tu pe cand trebuie sa nasti la ea? Noi suntem foarte multumiti de profesionalismul dumneaei.

Partajează acest post

Link spre post
oselia

La sfarsitul lunii august

Partajează acest post

Link spre post
ingerica87

La sfarsitul lunii august

Noi la sfarsit de decembrie-inceput de ianuarie. Nastere usoara si sa ne povestesti impresiile despre doamna Josan.

Partajează acest post

Link spre post
maimutel

AM NASCUT LA D-NA JOSAN IN LUNA MAI,AM RAMAS FOARTE MULTUMITA,DE ATIRNAREA DUMNEAEI,DE COMPETENTA CARE A DEMONSTRATO, SI NU AM AVUT DELOC DURERI PENTRU CA MI SA FACUT INJECTIA EPIDURALA,PE CARE O RECOMAND,NU AM AVUT DUPA NICI DURERI DE CAP,NICI ALTE CONSECINTE.

Partajează acest post

Link spre post
oselia

Aliona, sa fiti sanatosi! Epidurala tu ai solicitat-o sau madicul a propus?

Partajează acest post

Link spre post
tortila

Partajează acest post

Link spre post
BreeVanDeKamp

Cu cita straduinta ati postat aceasta stire in toate temele legate de medpark...*Bravo!!!* ....Sper ca ati primit remunerare pentru efortul depus... :spiteful:

Editat de mary111

Partajează acest post

Link spre post
tortila

Cu cita straduinta ati postat aceasta stire in toate temele legate de medpark...*Bravo!!!* ....Sper ca ati primit remunerare pentru efortul depus... :spiteful:

Cu certitudine vreau sa va asigur cu nu am nimic din plasarea acestei stiri, mai ales ca ea persista practic in toate sursele de informare in masa. Sa fi fost asta intimplat in ori si ce alt spital privat sau de stat, eu tot fara indoiala le-as plasa pe internet. Sunt convins ca astfel de situatii persista in ori si ce spital, dar oamenii din frica sau din necunostinta (mai ales cei din suburbii) practic le lasa in voia sortii si nu doresc sa le faca publice. Sper in final, ca acei ce au dat in judecata medparkul sa aiba in primul rind scopul de a aduce la opinia publica situatia creata, si doar in ultimul rind sa aiba scopul de profit banesc.

Partajează acest post

Link spre post
Marussia

Напишите свои отзывы о ней,насколько хороший и компетентный врач.Не обдирает ли сильно,как это любят делать в частных клиниках.

Или порекомендуйте врача (кольпоскоп,узи чтоб были в кабинете)

Partajează acest post

Link spre post
BreeVanDeKamp

очень хороший врач и приятный человек я к ней хожу около 2 лет, никогда не сдирала лишних денег,хотя это и не возможно в частной клинике,во всяком случае на лишние процедуры или анализы не отправляла. смотря еще с какой проблемой хочешь обратится,в вопросах планирования детей или проблем с зачатием думаю она не очень сильна...      

Partajează acest post

Link spre post
Marussia

а кто у них по планированию и вообще по родам?потому что уже намечаю где хочу рожать

и уточните,сколько примерно у нее консультация стоит 

Editat de Marussia

Partajează acest post

Link spre post
BreeVanDeKamp

по родам она спец а так же у них работает и Никитина-она тоже очень хороший врач и вроде зав родильного отделения в МП. я тоже планирую у Анны рожать она мне очень нравится. конс. стоит 260 лей сюда входит мазок и мне она всегда делает и узи так как апарат есть у нее в смотровой.  

Partajează acest post

Link spre post
Marussia

А кольпоскоп тоже есть? (Камера с увеличением)

Partajează acest post

Link spre post
BreeVanDeKamp

А кольпоскоп тоже есть? (Камера с увеличением)

да есть,мне показывала мою эрозию

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum