delia

C&a Comentarii, Sugestii...

Postări Recomandate

мама Анечки
Comanda 08.02:

1. мама Анечки

2. Ecaterina P.

3. Nastea

4. Angela C.

5. Cleosun

5.5 Euro/5 pers.

Merci mult :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nastya

Comanda 08.02:

1. мама Анечки

2. Ecaterina P.

3. Nastea

4. Angela C.

5. Cleosun

5.5 Euro/5 pers.

Urmatoarea comanda va fi luni-14.02

:yahoo::girl_dance:

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

fetelor , din experienta voastra daca un lucru e mult timp tot rosu mai are rost de asteptat sa apara marimile ?

De regula daca s-a facut o reducere buna la articol, adica 1-3 euro, nu mai apare!

Partajează acest post

Link spre post
Marianuska

A primit cineva comanda din 27 decembrie? In aceiasi zi am comandat shi la Galina shi la Natalia. shi ink nimic nu am primit

Partajează acest post

Link spre post
nikkuta

A primit cineva comanda din 27 decembrie? In aceiasi zi am comandat shi la Galina shi la Natalia. shi ink nimic nu am primit

Eu am primit din 24 si 28 decembrie.

Partajează acest post

Link spre post
Nora

eu astept o comanda din 28 decembrie de la Galina. ea mi-a spus ca saptamana aceasta nu vor veni comenzi.

Partajează acest post

Link spre post
СleoSun

Девочки а Наталия сегодня принимает заказы?если да,то дайте пожалуйста ее координаты,срочно!!!

Девочки а Наталия сегодня принимает заказы?если да,то дайте пожалуйста ее координаты,срочно!!!

Partajează acest post

Link spre post
Кудряшка

eu astept o comanda din 28 decembrie de la Galina. ea mi-a spus ca saptamana aceasta nu vor veni comenzi.

da eu am primit comanda din 29 decembrie de la Galina, dar din 28 la fel astept

fetelor, care poarta marimea XS-S, care marime la pantaloni mai bine de comandat 34 sau 36, ma intereseaza CLOKHOUSE

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

Toate datele Nataliei sint in tema C&A pe prima pagina, care acum e inchisa, uite acolo.

Partajează acest post

Link spre post
СleoSun

Toate datele Nataliei sint in tema C&A pe prima pagina, care acum e inchisa, uite acolo.

Да, спасибо .Я уже так и нашла ее)))

Partajează acest post

Link spre post
Angel-A

Angi felicitari cu cumparaturile. da camasa pentru sot ce marime ai luat? shi eu asemanatoare am luat sotului....

in sfirsit am ajuns shi eu la Tatiana dupa comanda, merci mult Tatiana...hainutele sunt super am luat cu sora-mea pentru fete asa seturi de maiouri, asa

shi asa

maiourile sunt foarte calitative shi dragute ne-au venit perfect...am luat marimea 82....cam putin is lungute.....caci noi in latime suntem mai maricele :rolleyes:

shi asa pantaloni pantalonii tot is foarte draguti se aseaza foarte bine ....am luat 82 marime pe popou cam is strimti dar de lungime mai avem rezerva.....da au baicuta inautru is cu fleece...mai mult merg pentru primavara tirzie fara strampi

Editat de Angel-A

Partajează acest post

Link spre post
camy

Fetelor stie cineva daca Galina primeste comenzi?Vreau sa trimit o comanda de pe cunda si nu stiu in ce parte s-o trimit....

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

Fetelor stie cineva daca Galina primeste comenzi?Vreau sa trimit o comanda de pe cunda si nu stiu in ce parte s-o trimit....

Singura am intrebat pe fete si am intales ca inca nu primeste, asteptam...Ma gindesc ca in martie deja trebuie sa inceapa reducerile.

Partajează acest post

Link spre post
camy

Am sunat-o pe Natalia,ea primeste comenzi.Vrea cineva sa se alature.Galina nu este in oras pana luni.

Partajează acest post

Link spre post
camy

Fetelor cine ma poate ajuta, pentru Clockouse, marimea noastra 46 cu ce marime coincide acolo(pentru bluze).

Partajează acest post

Link spre post
elenka

Fetelor cine ma poate ajuta, pentru Clockouse, marimea noastra 46 cu ce marime coincide acolo(pentru bluze).

Nu pot sa spun exact, dar incercati sa luati 42. La Yessika, eu am luat modelul asta http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.html?l1='Women'&l3='Kollektion'&l4='Blusen'&pId='40649'&pClr='1' marimea 40 si vine la 46, 42 la 48-50.

Poate va mai raspunde cineva.

Editat de elenka

Partajează acest post

Link spre post
camy

Nu pot sa spun exact, dar incercati sa luati 42. La Yessika, eu am luat 40 si vine la 46, 42 la 46-48.

Poate va mai raspunde cineva.

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
andry0304

Dupa cum am inteles mai devreme tot de la fete, la Clockhouse, marimile vin mai mici. Eu mi-am luat bluze de la asa firma, port deobicei L, asa si mi-am luat, dar putin ma string, asa ca ideal ar fi fost XL. Asa ca vedeti si Dvs!

Partajează acest post

Link spre post
Иришкин

fetelor, care poarta marimea XS-S, care marime la pantaloni mai bine de comandat 34 sau 36, ma intereseaza CLOKHOUSE

Я беру себе 34 размер и в самый раз. А вообще лучше посмотрите по таблице.

Partajează acest post

Link spre post
camy

S-a mai hotarit cineva azi la comanda prin Natalia...

Partajează acest post

Link spre post
Angi

De regula daca s-a facut o reducere buna la articol, adica 1-3 euro, nu mai apare!

multumesc

Angi felicitari cu cumparaturile. da camasa pentru sot ce marime ai luat? shi eu asemanatoare am luat sotului....

am luat pentru fecioru cel mare, mar L e larguta (dar el e slab)si putin lunga mineca dar e mai bine asa ca unele haine is scurte la mineci, am sa-i mai comanda si alta culoare

Partajează acest post

Link spre post
Helgaa

я брала рубашку в Clockhouse на мой 46-48 взяла ХЛ 42 и оказалась сиииииииииильно мала,подарила кумнате у которой наш 44 ей отлично

Partajează acest post

Link spre post
micaela

am trimis si eu comanda Nataliei

Partajează acest post

Link spre post
MamaDi

Fetelor, uite am si o o sugestie... ce-ar fi sa deschidem si noi o tema de Schimb a hainelor de pe CUNDA care nu s-au potrivit ca marime?

Vad asa tema in sub-forumul Laredoute... Si mi se pare ca ar fi o idee, poate (daca de vindut e mai greu) putem face schimb cu haine intre noi.

Eu de ex. chiar am avut ghinion, foarte multe haine nu mi s-au potrivit, si de vindut nu prea imi reuseste... Un schimb insa ar fi o solutie buna, cred.

Am putea arata ce avem pentru schimb, si indica in acelasi moment ce marimi ne-ar interesa in schimb, inclusiv pt. sot, copii.

Cine modereaza aceasta tema???? E posibil??? :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
elenka

de ce nu? eu cred ca e posibil

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum