Postări Recomandate

marusia

Добрый вечер. Zara есть в Одессе,в ТЦ Ривьера. Коллекция такая же.Цены примерно такие же,(цена+доставка).Брала вещи детям и себе :tease:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marinca

Multumesc mult pentru palton Liudmila si Irina :), este foarte atent facut, mi-a placut. Si marimele dupa cite vad la ZARA SI MANGO coincid cu cele de la noi. Sper ca la barbati e acelas lucru.

Partajează acest post

Link spre post
Liusha

Да, заказывала обувь) Практически вся обувь идёт в размер, но бывают случаи, что маломерит...

Ношу 40, зимние сапожки взяла 41 - не прогадала))

Partajează acest post

Link spre post
natat

я туфли заказывала - размер идеально подошел. 39 ношу, но летние скорее всего 40 придется заказывать.

Partajează acest post

Link spre post
Natali2

я туфли заказывала - размер идеально подошел. 39 ношу, но летние скорее всего 40 придется заказывать.

Одежду заказывала, качество хорошее, но вот подобрала пару обуви для ребенка. Какого качества и нормальная ли она в носкости?

http://www.zara.com/...СОВКИ+МОДА+BABY

Приехала такая модель обуви малому для прогулок в парке. В целом качеством довольна, осталось проверить в носкости.

Editat de Фунтик

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

REBAJAS - de pe 1 iulie :clapping: , sper sa fie ceva interesant si sa impartim livrarea prin Spania!

Partajează acest post

Link spre post
davidut

Acest magazin online face si reduceri? Urmaresc de vreo doua luni zara.com, si nu am vazut nici o oferta.

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

Fac reduceri, mai rar, dar sint!!! mi se pare ca iarna sint cele mai frumoase :), cel putin eu atunci reusec sa iau lucruri bune, in rest nu prea...astept deja reduceri de iarna!!!

Partajează acest post

Link spre post
iriablo

Acest magazin online face si reduceri? Urmaresc de vreo doua luni zara.com, si nu am vazut nici o oferta.

Скидки будут с января зимние и в июле летние.

Partajează acest post

Link spre post
LIUDASHKA

Salut fetelor!

Mai uit la site-ul asta si cam ma gandesc sa fac o comanda. Nu stiti o sa fie reduceri mai semnificative? Acum este cate ceva...dar sunt foarte putine articole. Mersi

Partajează acest post

Link spre post
zlaeadevka

Девочки, а сажите, у них размер точь в точь или , как мне знакомая сказала что маломерки

Partajează acest post

Link spre post
СleoSun

да нет наоборот,ну по крайне мере детские,большемерки,еще и прилично большемерки.

Partajează acest post

Link spre post
nikusea

Сегодня забрали посылку с обувью. Качество порадовало. Кожа натуральная, следов клея нет. Заказывали первый раз обувь через интернет. Размер совпал. Одним словом, мы довольны качеством обуви !

Editat de Фунтик

Partajează acest post

Link spre post
musea

Fetelor doresc sa plasez comanda pe Zara Germania, cine doreste sa se alature? Ca o informatie generala pot sa va spun ca reducerile pe Zara Germania sunt mai bune decit pe Zara Spania

Partajează acest post

Link spre post
pucilika

Fetelor doresc sa plasez comanda pe Zara Germania, cine doreste sa se alature? Ca o informatie generala pot sa va spun ca reducerile pe Zara Germania sunt mai bune decit pe Zara Spania

Da te rog lincul la Zara Germania, caci nicicum nu dau de el.

Partajează acest post

Link spre post
Nusea

da mie mi se pare ca stocul adica marimile sunt aceleasi indiferent de tara doar pretul difera

poate eu nu mam uitat atent

Partajează acest post

Link spre post
СleoSun

и мне тоже так показалось(я сравнивала англию и германию),вроде с Анлии дешевле выходит чуток)))

Partajează acest post

Link spre post
musea

da mie mi se pare ca stocul adica marimile sunt aceleasi indiferent de tara doar pretul difera

poate eu nu mam uitat atent

Stocul e acelasi, preturile difera. La reduceri preturile sunt mai bune la Germania comaparativ cu Spania.

Partajează acest post

Link spre post
Marinca

In general in Spania intotdeauna au fost reduceri mai bune! clar ca mai difera de la o haina la alta, dar totusi nu intaleg de unde ati luat ca in Germania reducerile sint mai bune? Singer m-am uitat la ambele tari, dar nu atit de minutios ca anul trecut cind faceam comenzi si de pe zara Spania si Germania, erau si perechi de incaltaminte unde diferenta era chiar de 40 euro.

Partajează acest post

Link spre post
musea

In general in Spania intotdeauna au fost reduceri mai bune! clar ca mai difera de la o haina la alta, dar totusi nu intaleg de unde ati luat ca in Germania reducerile sint mai bune? Singer m-am uitat la ambele tari, dar nu atit de minutios ca anul trecut cind faceam comenzi si de pe zara Spania si Germania, erau si perechi de incaltaminte unde diferenta era chiar de 40 euro.

Pai cind nu sunt reduceri, la Spania preturile is mult mai bune chiar sunt diferente dupa cum spui de 40 euro. Dar la SALE, anume de Sale vorbesc, reducerile sunt mai bune, am facut comenzi pe ambele Zara acum in perioada reducerilor si deja am vazut nu numai o diferenta...Spre exepmlu pantofi femei la GErmania 20 euro, la Spania 30 euro, acum nu gasesc linkul... de exemplu

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/en/zara-S2012/189882/579007/TUTU%2BWITH%2BSHINY%2BRELIEF%2BDETAILS Germania si http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/es/en/zara-S2012/189882/579007/TUTU%2BWITH%2BSHINY%2BRELIEF%2BDETAILS Spania

sau

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/de/en/zara-S2012/189882/386143/QUILTED%2BFLEECE%2BCOAT Germania

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/es/en/zara-S2012/189882/386143/QUILTED%2BFLEECE%2BCOAT Spania

Vad ca peste noapte au facut schimbari pe site, si preturile se regularizeaza din nou...reducerile is pe sfirsite

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum