Dilaila

Bioparox - Se Poate De Utilizat La Copii?

Postări Recomandate

Dilaila

Buna seara,

Domnule Oleg, spuneti va rog, se poate de utilizat preparatul Bioparox la copii? Ce parere aveti despre el? Fiica mea, de 5 ani, a inceput sa tuseasca de citeva zile din cauza ca simte mereu in git o sputa si gitul e un pic rosu si putin inflamat. Medicul ne-a recomandat Bioparox in git si in nas ( cu toate ca nasul e bine acum). Am incercat sa utilizez si eu ( la fel ma deranja un pic gitul) - dar am simtit ca usuca foarte mult mucoasa si chiar o iritatie in git care a persistat si a doua zi. Acum nu stiu cum sa procedez in continuare, sa-l dau fiicei sau sa-l inlocuiesc cu altceva?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Losii Oleg
Buna seara,

Domnule Oleg, spuneti va rog, se poate de utilizat preparatul Bioparox la copii? Ce parere aveti despre el? Fiica mea, de 5 ani, a inceput sa tuseasca de citeva zile din cauza ca simte mereu in git o sputa si gitul e un pic rosu si putin inflamat. Medicul ne-a recomandat Bioparox in git si in nas ( cu toate ca nasul e bine acum). Am incercat sa utilizez si eu ( la fel ma deranja un pic gitul) - dar am simtit ca usuca foarte mult mucoasa si chiar o iritatie in git care a persistat si a doua zi. Acum nu stiu cum sa procedez in continuare, sa-l dau fiicei sau sa-l inlocuiesc cu altceva?

E un preparat bun. Se administreaza si copiilor. Il puteti inlocui si cu pastile de supt ca Anzibel sau Sebidin. Nu e nevoie sa-l utilizati si in nasuc.

Partajează acest post

Link spre post
Dilaila

Multumim pentru raspunsul rapid!!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum