Ellyna

Коляска Coletto Matteo 3-1/2-1

Postări Recomandate

Ellyna

Pfl9HFvVx2.jpg

Понравилась это коляска, но у нас в Кишиневе я ее не нашла, конечно можно купить через интернет магазин из Украины или России, но очень бы хотелось ее увидеть вживую прежде. Может у кого-то есть такая коляска, пригласите на прогулку посмотреть колясочку, плиз.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marusia

Доброе утро.

Видели эту коляску в Одессе, в торговом центре "Европа"

муж сказал что лучше бы купили такую (у нас BEBECAR)

Корзина большая, одним движением руки поворачивается как лицом к маме, так и наоборот.

Легко собирается, ручка регулируется в зависимости от роста, очень маневренная.

Цена до акции 12400 гривен, сейчас около 5000 гривен (450 евро)

P.S. На Ботанике девочка гуляет с такой коляской.

Partajează acest post

Link spre post
katrynelly

И я хочу такую :girl_cry2: никто у нас не видел?

Partajează acest post

Link spre post
Delmy

Coletto e у нас пока не продаються у меня coletto giovanni и то мы брали на 7 км

big2541.jpg

Partajează acest post

Link spre post
kiusha

Am vazut carucioare Coletto in magazinul Elat din Chisinau (et.5 sau 4 unde-s produse pentru copii).

Si mie mi-a placut Coletto Matteo, pare sa fie foarte comoda, compacta si usor de manevrat. Plus la toate e o copie mai ieftina (aprox.500 eur) a caruciorului de la Chicco I Move (in jurul de 1000 eur).

Partajează acest post

Link spre post
lita

Am vazut carucioare Coletto in magazinul Elat din Chisinau (et.5 sau 4 unde-s produse pentru copii).

Si mie mi-a placut Coletto Matteo, pare sa fie foarte comoda, compacta si usor de manevrat. Plus la toate e o copie mai ieftina (aprox.500 eur) a caruciorului de la Chicco I Move (in jurul de 1000 eur).

Am vazut si noi la Elat Coletto Matteo si Giovanni. In jur de 5000 lei. Se mai vind undeva aceste carucioare?

Cum sint in utilizare?

Partajează acest post

Link spre post
Olenika77

Сегодня видела эту коляску в Бэйби Холле. Люлька очень маленькая на мой взгляд. Не для осенне-зимних деток. А так, красивая коляска.

Partajează acest post

Link spre post
radulets

a mai aparut cineva care are asa carucior ??????? parca imi pare o varianta reusita, luind in consideratie minerul ce se muta in ce diretie doresti...pe vint si soare .

mii interesant cit de repede iese din uz ?

Partajează acest post

Link spre post
Lidusika

Если еще надо, то у меня така я коляска. Я ею очень довольна. Малыш у меня летний - июльский, до весны спали в этой люльке на балконе - довольно вместительная, в комбенизоне отлично помещаемся. Коляска легкая, маневренная, только по снегу не очень ехала, когда я в парк пыталась пробиться в декабре. Очень удобно поворачивать от ветра и солнца ребенка то к себе то от себя. А прогулка - вообще сказка. Кручу верчу как хочу, складываетс я компактно в багажник. Довольно легкая. я ее по ступенькая таскаю, а я еще тот атлет... Вообще я ни секуунды не пожалела, что ее выбрала!

a mai aparut cineva care are asa carucior ??????? parca imi pare o varianta reusita, luind in consideratie minerul ce se muta in ce diretie doresti...pe vint si soare .

mii interesant cit de repede iese din uz ?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum