VictoriaCh

Decoratii Pentru Sarbatoare

Postări Recomandate

VictoriaCh

Fetelor, cine stie, unde se poate de procurat in Chisinau diferite decoratii vesele, frumoase pentru ziua de nastere a copilului. Am in vedere ghirlande de hirtie pe care sa scrie "Happy Birthday", diferite conuri pe care copiii si le pun pe cap :girl_dance: , baloane deosebite, cu heliu de preferat etc. :girl_cry2: .

Sunt la etapa pregatirii primei zile de nastrere a bebelusului meu si neavind prea mult timp si disponibilitate la dispozitie, apelez la ajutorul vostru pentru adrese concrete. Multumesc :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
kataleya223
Fetelor, cine stie, unde se poate de procurat in Chisinau diferite decoratii vesele, frumoase pentru ziua de nastere a copilului. Am in vedere ghirlande de hirtie pe care sa scrie "Happy Birthday", diferite conuri pe care copiii si le pun pe cap :girl_haha: , baloane deosebite, cu heliu de preferat etc. :smile: .

Sunt la etapa pregatirii primei zile de nastrere a bebelusului meu si neavind prea mult timp si disponibilitate la dispozitie, apelez la ajutorul vostru pentru adrese concrete. Multumesc :new_russian:

am vazut la green hills.

Partajează acest post

Link spre post
Lili

Veselă, coroniţe şi maşinuţe - la METRO.

Partajează acest post

Link spre post
эмиш

В "Эвересте" тоже .

Partajează acest post

Link spre post
VictoriaCh

Nu stiu de care magazin Green Hills se vorbeste, dar eu am mers la cel de linga gara feroviara si in afar de baloane si luminari nu am vazut nimic interesant.

Din pacate, sunt cu copil mic si deci foarte limitata in deplasari :). As aprecia o adresa concreta unde la mod sigur ati vazut decoratii pentru sarbatoare si ma refer la conuri pentru pus in cap, ghirlande cu mesaje de felicitare, orice nu doar baloane :).

Partajează acest post

Link spre post
Ксёмпа

Eu am vazut in citeva magazine №1,fidesco.Erau conuri,fluiere speciale de sarbatoare.

Partajează acest post

Link spre post
Ghera

Am vazut ceva asemanator la seria de magazine Baby Boom,...diverse pentru zile de nastere.

Partajează acest post

Link spre post
ViVe

Mamici, in privinta decoratiunilor, se poate de mers la Iarmarocul de la Moldexpo.

Cine a fost anul trecut, poate ne va spune mai detaliat, daca se poate de gasit ceva frumos acolo. :girl_wacko:

http://www.craciun.moldexpo.md/ :

CHRISTMAS FAIR

7-я Ярмарка рождественских подарков

Приглашаем принять участие в 7-й Ярмарке рождественских подарков “ Christmas Fair ” , которая пройдет с 21 по 25 декабря 2010 года, в павильонах МВЦ “Moldexpo” S.A., ведущем в республике центре по организации выставок и ярмарок.

Tематика ярмарки:

Новогодние подарки и елочные украшения, фейерверки

Подарки и сувениры, игрушки для детей

Одежда: мужская, женская, детская

Обувь: мужская, женская, детская; средства по уходу за обувью

Ювелирные изделия, бижутерия, часы

Косметика, парфюмерия

Кожгалантерейные изделия, аксессуары

Товары для дома

Продукты питания, кондитерские изделия

Напитки алкогольные и безалкогольные

шоу-Программа:

Новогодняя ёлка, народные традиции, шоу- программа

Partajează acest post

Link spre post
Irinka
Fetelor, cine stie, unde se poate de procurat in Chisinau diferite decoratii vesele, frumoase pentru ziua de nastere a copilului. Am in vedere ghirlande de hirtie pe care sa scrie "Happy Birthday", diferite conuri pe care copiii si le pun pe cap :smile: , baloane deosebite, cu heliu de preferat etc. :smile: .

Sunt la etapa pregatirii primei zile de nastrere a bebelusului meu si neavind prea mult timp si disponibilitate la dispozitie, apelez la ajutorul vostru pentru adrese concrete. Multumesc :girl_in_love:

am procurat pentru aniversarea fetitei cu 3 saptamini in urma de la Everest, au foarte multe maruntisuri pentru astfel de petreceri. In magazinul de la et. 1 sunt mai ieftine. La etajul 3 vizavi de terenul de joaca la fel gasiti multe chestii interesante, insa mai scumpe.

Partajează acest post

Link spre post
VictoriaCh
am procurat pentru aniversarea fetitei cu 3 saptamini in urma de la Everest, au foarte multe maruntisuri pentru astfel de petreceri. In magazinul de la et. 1 sunt mai ieftine. La etajul 3 vizavi de terenul de joaca la fel gasiti multe chestii interesante, insa mai scumpe.

Multumesc mult de indrumare, anume la Everest si am gasit exact ce cautam ! Asa niste bannere super si frumoase si super ieftine...si servetele de hirtie si conuri si tot...Inca o data multumesc de idee ;).

Fetelor, va multumesc la toate pentru sfaturile voastre !!!!!! :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
sharhan22
Fetelor, cine stie, unde se poate de procurat in Chisinau diferite decoratii vesele, frumoase pentru ziua de nastere a copilului. Am in vedere ghirlande de hirtie pe care sa scrie "Happy Birthday", diferite conuri pe care copiii si le pun pe cap :dash1: , baloane deosebite, cu heliu de preferat etc. :tease: .

Sunt la etapa pregatirii primei zile de nastrere a bebelusului meu si neavind prea mult timp si disponibilitate la dispozitie, apelez la ajutorul vostru pentru adrese concrete. Multumesc :bye:

familia noastra cumpara la firma Ovatio, ei se specializeaza pe baloane , ghirleande , au si invitatii pentre petreceri. noi deobicei facem comanda la baloane cu heliu la zile de nastere, ei aduc acasa la orice ora. imi place ideea si e mare bucurie in casa ,cind se trezesc ai mei de ziua lor si vad baloane de dimineata www.ovatio.md

Editat de sharhan22

Partajează acest post

Link spre post
Iruni4ik

Я покупаю товары для праздников в компании Avocado, они специализируются на воздушных шарах, а также привозят праздничные аксессуары (гирлянды, колпаки, дуделки, свистелки, светяшки) и посуду с мультяшными героями, в основном для детских праздников. Недорого и деткам очень нравится!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum