PrettySmile

Gest Extraordinar!

Postări Recomandate

PrettySmile

Buna ziua. Sunt cam nouta aici dar imi permit sa deschid si eu o tema. As vrea sa aflu parerea voastra, cum o domnisoara poate sa-l motiveze pe barbaul sau la asemenea gesturi.

. Poate aveti experienta plakuta in domeniu. Eu spre exemplu m-am mirat, nu m-am asteptat sa mai existe asa gen de barbati in zilele noastre. :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iluzia

Ohh, am vazut si eu acest filmulet ieri...atit de mult m-a impresionat.

Mi`a fost creata o dispozitie pe intreaga zi :girl_dance:

P.S. LovE is in the air! :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

frumos, mai face lumea cereri in casatorie si cheama PROTV-ul :girl_in_love:http://m.protv.md/stiri/social/o-tanara-a-...a-inaltime.html sau http://m.protv.md/stiri/divertisment/cerer...hiar-langa.html imi mai amintesc candva la stiri vazusem un baiat care a umplut un pod cu lumanari si petale de trandafir pentru asi cere iubita in casatorie...

Cu ritmul de viata pe care-l avem romantismul a cam fost uitat, dar pacat. Asa momente nu se uita, si nu e neaparat sa fie facute in public, pincipalul e sa fie cu putina imaginatie si din suflet.

Partajează acest post

Link spre post
Cristel

Frumos, dar... as vrea sa vad perechea aceasta peste vreo 3-5 ani de casnicie, pentru a-mi spune parerea finala.

Pur si simplu stiu asa persoane carora le place sa "joace la public" cum se spune pe la noi. Baiatul se vede ca face parte din tagma aceasta (mai ales ca are tangente putin cu show-bizul - radio, moderator la nunti).

Dupa ochi se cunoaste ca e sincer, dar... ma repet asa tip de oameni repede se innaripeaza si repede le trece. Aici mult ve depinde si de aleasa sa, daca il va putea tine mereu in tonus, ca sa nu se plictiseasca.

In orice caz ar fi o pereche frumoasa...

PS Cu regret statistica vorbeste de la sine la 100 de casatorii revin 60 de divorturi, pentru ca lumea nu e pregatita de viata familiala. Totul le pare o poveste cu final fericit, adica nunta. Dar, totul incepe abia dupa nunta...

Partajează acest post

Link spre post
komur_m
Buna ziua. Sunt cam nouta aici dar imi permit sa deschid si eu o tema. As vrea sa aflu parerea voastra, cum o domnisoara poate sa-l motiveze pe barbaul sau la asemenea gesturi.
. Poate aveti experienta plakuta in domeniu. Eu spre exemplu m-am mirat, nu m-am asteptat sa mai existe asa gen de barbati in zilele noastre. :)

красиво :) оба такие счастливые и влюбленные :laught1:

вспомнила, как это было у нас... романтика...

Partajează acest post

Link spre post
PrettySmile

а как было у Вас?, заинтриговали.... :cry:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum