Vizitator DRAGALINA

Nas Infundat

Postări Recomandate

Vizitator DRAGALINA

Buna ziua.Am nevoie si eu de un sfat.Totul sa inceput odata cum am ramas insarcinata,nasul mereu infundat mai mult dimineata si seara.A trecut deja 9 luni de cind am nascut si nimic nu sa schimbat,fara picaturile de nas nici nu ies din casa,ma folosesc de Otilin.Am obosit deja,sunt dependenta de picaturi.Sunt dimineti cind ma trezesc pot sa am o nara astupata,si anume in acea parte a capului am dureri,si in general durerile de cap tot au devenit o parte din viata mea.Va multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Losii Oleg
Buna ziua.Am nevoie si eu de un sfat.Totul sa inceput odata cum am ramas insarcinata,nasul mereu infundat mai mult dimineata si seara.A trecut deja 9 luni de cind am nascut si nimic nu sa schimbat,fara picaturile de nas nici nu ies din casa,ma folosesc de Otilin.Am obosit deja,sunt dependenta de picaturi.Sunt dimineti cind ma trezesc pot sa am o nara astupata,si anume in acea parte a capului am dureri,si in general durerile de cap tot au devenit o parte din viata mea.Va multumesc.

Cred ca este o rinita gravidica cu consecinte postnatale. Daca reusiti sa faceti o consultatie la medicul ORL pru a confirma diagnosticul.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum