Postări Recomandate

mamykutza

Buna fetelor, vara foarte tare imi crapa calcaiele. Cum sa le tratez? De dorit ceva naturist. Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
janett

Uleiul din seminte de struguri nerafinat si presat la rece - ajuta foarte bine, patrunde adinc, alimenteaza, regenereaza celulele. Pe noapte - trebuie putin incalzit si masati , dupa aceasta imbracati ciorapi. cumparati ulei calitativ, in farmacie nu cred ca o sa gasiti ulei bun. Daca o sa aveti nevioe pot sa va dau tel producatorului.

Partajează acest post

Link spre post
cipriota

Vitamina A este super pentru asa ceva, dar efectul nu este imediat ci cam peste o luna. Mai ajuta uleiul de ricin, de masline sau de migdale.

Partajează acest post

Link spre post
likusik

am o matusa la tara care incalta pe noapte niste ciorapi in care pune ceapa maruntita. spune ca dimineata are o piele foarte catifelata, si crapaturile dispar dupa vreo citeva proceduri.dezavantajul acestei proceduri sigur e mirosul :girl_in_love: , dar daca at ceva nu ajuta, se poate de incercat

Partajează acest post

Link spre post
Carisma

Personal mi-a ajutat -timp de o lună am primit vitamina A şi E,preparate de fier,băi zinice cu romaniţă şi peste o zi le curăţiam.Plus şi crema specială pentru tălpi.

Partajează acest post

Link spre post
irein

imi mases cu crema pentru copii ce mai grasa si imi bag piciorusele la ciorap pentru toata noaptea shi am parte de calciie moi

Partajează acest post

Link spre post
Lady

Иногда трещины на пятках говорят о перегруженной печени.

Partajează acest post

Link spre post
Carisma
Иногда трещины на пятках говорят о перегруженной печени.

:girl_dance: La bărbaţii ce regulat au griă de igiena tălpilor ,dar sînt cu călcîi crăpate -există probleme cu prostata...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum