GINGA

Caruciorul Inglesina

Postări Recomandate

GINGA

Alegem carucior pentru fetita noastra, si ne-a placut caruciorul Inglesina Zippy, pentru ca este usor si se stringe cu o singura mina, si e perfecta pentru etajul 4 :D...cine are asa carucior, cum e in practica?..merita de cumparat?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
GINGA

Alegem carucior pentru fetita noastra, si ne-a placut caruciorul Inglesina Zippy, pentru ca este usor si se stringe cu o singura mina, si e perfecta pentru etajul 4 :D...cine are asa carucior, cum e in practica?..merita de cumparat?

Vad ca nimeni al noi na avut de a face cu asa carucioare. noi am cumparat Inglesina zippy din colectia 2007. Sunt foarte multumita ,e putin spus, genial carucior, l-am folosit de la nastere si pina acum. Se spala usor husele, este manevrabil, usor - 4 etaje in sus si jos fara probleme. Recomand tuturor)

Partajează acest post

Link spre post
Karapuz

Ginga poti sa pui o poza cu acest carucior :blush: te rog frumos

Partajează acest post

Link spre post
GINGA

Ginga poti sa pui o poza cu acest carucior :blush: te rog frumos

la noi e gri cu roz:

368787030e60.jpg

70dc44a26883.jpg

64d010f25428.jpg

iata AICI vei gasi mia multa info

VIDEO

Editat de GINGA

Partajează acest post

Link spre post
Gulica

Fetelor, unde in Chisinau se poate de cumparat carucioare Inglesina?

Partajează acest post

Link spre post
GINGA

Fetelor, unde in Chisinau se poate de cumparat carucioare Inglesina?

Daca sincer l anoi nu a mvazut..doar daca de pe site-urile cu anuntutri de la cineva de gasit... sau de comandat online direct de la producator...desi mai simplu, sa comandati la rude din Italia :P

Partajează acest post

Link spre post
Gulica

Multumesc pentru raspuns!

Imi place si mie Inglesina, dar am vazut-o doar in poze pe net, as vrea s-o vad real si sa ma incredintez ca intr-adevar e ceia ce-mi trebuie. Clar ca am s-o comand, dar fiind-ca nu costa putin (ma refer la cele de tipul classic), as vre s-o vad in realitate.

Partajează acest post

Link spre post
Lady

Inglesina sunt considerate printre cele mai bune carucioare in Italia. Sunt foarte comode si practice, au multe accesorii se se gasesc si la pret destul de bun.

Eu am ales alta marca pentru ca n-am dorit sa fiu ca de la incubator, aici prea des se intalnesc Inglesina. Si inca nu-mi mai plac rotile, nu amortizeaza bine.

Acum a aparut un model foarte dragut:

trio-avio-red-con-borsa.jpg

Editat de Lady

Partajează acest post

Link spre post
GINGA

Inglesina sunt considerate printre cele mai bune carucioare in Italia. Sunt foarte comode si practice, au multe accesorii se se gasesc si la pret destul de bun.

Eu am ales alta marca pentru ca n-am dorit sa fiu ca de la incubator, aici prea des se intalnesc Inglesina. Si inca nu-mi mai plac rotile, nu amortizeaza bine.

hhmmm depinde de model cred ca..la noi in Chisina uvezi inglesina foooaaarte rar!..:P cit depsre amortizatie, caruciorul nostru merge absolut perfect pe drumurile noastre gaurite, si prin iarba si iarna pe zapada si amortizatia e tare buna

Editat de YaKa
редактирование цитаты

Partajează acest post

Link spre post
ProstoMaria

Multumesc pentru raspuns!

Imi place si mie Inglesina, dar am vazut-o doar in poze pe net, as vrea s-o vad real si sa ma incredintez ca intr-adevar e ceia ce-mi trebuie. Clar ca am s-o comand, dar fiind-ca nu costa putin (ma refer la cele de tipul classic), as vre s-o vad in realitate.

если есть знакомые посмотри в Одессе, только не на 7 км, а в городе, начни с магазина "Алешка"

Partajează acest post

Link spre post
Gulica

Сегодня видела Инглезину классику в беби холле...

-( Она мне больше не нравится.

Может быть Витория или София лучше.

В Одессу мне не добраться уже, дальше 20 км от Кишинева не рискую, а хочется самой увидеть-потрогать.

Partajează acest post

Link spre post
abe

София лучше класики, хотя классику я тоже только в гранд холе смотрела

Partajează acest post

Link spre post
Ginger Fox

У нас была Inglesina Sofia, бордовая с розовым, только лежачая, т.е. без прогулочного блока. Я очень довольна. Удобная в управлении, не очень тяжелая, достаточно вместительная, зимой ребенок помещался, завернутый в теплое одеяльце. Покупали ее новую, в Москве. Из всех колясок, что у нас были, а еще были Chicco и Geoby, этой коляской довольна больше всех, чувствуется, что она качественно сделана. Если вдруг кому надо, обращайтесь в личку, детки мои уже выросли из нее.

Partajează acest post

Link spre post
NadiaB

У нас была Inglesina Sofia, бордовая с розовым, только лежачая, т.е. без прогулочного блока. Я очень довольна. Удобная в управлении, не очень тяжелая, достаточно вместительная, зимой ребенок помещался, завернутый в теплое одеяльце. Покупали ее новую, в Москве. Из всех колясок, что у нас были, а еще были Chicco и Geoby, этой коляской довольна больше всех, чувствуется, что она качественно сделана. Если вдруг кому надо, обращайтесь в личку, детки мои уже выросли из нее.

cu cat vindeti caruciorul de la inglesina?

Partajează acest post

Link spre post
Ginger Fox

Вот такая у меня Inglesina:

d16d74d33fc8.jpg

5e8f7a88494c.jpg

Partajează acest post

Link spre post
fairy

Есть ли у кого-то опыт пользования Inglesina Avio? Как впечатления?

Partajează acest post

Link spre post
alorda

У нас первая люлька была инглезины софия.обалденная коляска!

Partajează acest post

Link spre post
Di.

Девочки, никто не продает такую коляску?

Знаю что на детях нельзя экономить, но на новую никак нету сил...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum