domik2

Liceul Teoretic “Principesa Natalia Dadiani” (Str. Calea Ieşilor,21)

Postări Recomandate

domik2

Ce puteti spune despre acest liceu? Au clase primare? Ce profesori buni cunoasteti?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
merypopins

Prietena mea are copil la Dadiani in clasa a II , clasa teatrala si e foarte multumita. În clasa sunt putini elevi 22 , iar profesoara e foarte buna. E unica si cea mai puternica scoala dintre cele de la Sculeni.

Partajează acest post

Link spre post
valya

buna fetelor!cine are copii la N.Dadiani,ce pareri aveti,ce conditii au?cum apreciati studiile?

Partajează acest post

Link spre post
oliga22

Поднимаю темку. Девочки отпишитесь кто что знает, какие знания дает начальная школа?

Partajează acest post

Link spre post
oliga22

Мамочки не ужели никто не водит своих детей в эту школу?

Partajează acest post

Link spre post
LissyFox

Fetelor, mai ridic si eu tema.

Cine duce copiii la Dadiani? 

As vrea, mai ales, pareri de la cei din clasa IV.

Si noi mergem la scoala la toamna si mi-i cel mai comod la acest liceu.

As vrea sa stiu pareri despre scoala, in general si despre profesori.

Partajează acest post

Link spre post
Dory4ka

Eu pot sa va spun din punct de vedere personal, adica mi-am facut studiile la Dadiani si pot sa spun la sigur ca e o scoala foarte puternica iar profesorii sunt niste profesionisti de la Dumnezeu! Cel putin asa era pe timpurile cind eu studiam, nu pot sa spun cum e acum)

Partajează acest post

Link spre post
lilicikkka

Buna, as dori si eu pareri despre acest liceu, in special clasele primare. Multumesc

Partajează acest post

Link spre post
liolea2007

Buna..fata mea a mers in clasa 1 anul acesta... clasele primare is cu profil(teatru, pictura, dans) este si o clasa fara profil, tu decizi...

Ma aranjeaza ca blocul claselor primare e aparte, nu e cu cei mari:). Pina cind imi place cum se preda si in genere totul e ok...

Ceea ce tine de bani- 500 lei pe an, alimentatia in jur de 210 lei pe luna, grupa tot se achita...daca doresti sa frecventeze...ei si fondul clasei(decid parintii)...:)

Partajează acest post

Link spre post
Olivia95

Buna..fata mea a mers in clasa 1 anul acesta... clasele primare is cu profil(teatru, pictura, dans) este si o clasa fara profil, tu decizi...

Ma aranjeaza ca blocul claselor primare e aparte, nu e cu cei mari:). Pina cind imi place cum se preda si in genere totul e ok...

Ceea ce tine de bani- 500 lei pe an, alimentatia in jur de 210 lei pe luna, grupa tot se achita...daca doresti sa frecventeze...ei si fondul clasei(decid parintii)...:)

.

Pînă la ce ora e grupa?

Multumesc frumos!

Partajează acest post

Link spre post
radulets

Are cineva copii in clasa 4 in acest liceu? Vreau ceva pareri cu privire la profesorii ce vor prelua clasa 1 in septembrie.

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Ridic si eu aceasta intrebare cu privire la professorii ce vor prelua clasa 1 in septembrie.

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Are cineva copii in clasa 4 in acest liceu? Vreau ceva pareri cu privire la profesorii ce vor prelua clasa 1 in septembrie.

Rada, poate cunoasteti cind se face insrierea in acest liceu sau cind ei formeaza lista?

Partajează acest post

Link spre post
radulets

Rada, poate cunoasteti cind se face insrierea in acest liceu sau cind ei formeaza lista?

Inca nu cunosc nimic detalii...ca noi nu ne putem hotari daca sa mearga acest an de 6 si luni dau la anul de 7.7.

In orice caz...stiu..ca cam peste tot din luna martie.

Partajează acest post

Link spre post
newnataly

Buna seara, mai ridic si eu tema. Caut profesor bun pentru pregatirea copilului in clasa 1.

Cine duce copiii la Liceu Natalia Dadiani, ma interesa pareri de la cei din clasa IV (sau VII :smile: ).

Vreau sa gasesc profesor bun, care pin septembrie se ocupa cu copilul meu adaugator si se nimeresc la dinsa in clasa in septembrie.

Ajutati va rog frumos  :blush:

Va multumesc anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
newnataly

Поднимаю темку. Девочки отпишитесь кто что знает, какие знания дает начальная школа?

Мы сами собираемся идти в этот лицей в сентябре. Проанализировали и поинтересовалась в "кругах образования" (у меня мама педагог  :da1:  только в русской школе) и этот лицей считается одним из лучших. Не скажу про знания начальной школы, но опять-же слышала, что показатели сдачи бакалавра очень высокие.  Есть профильные классы (музыка, театр, рисование и по-моему информатика). При получение аттестата в 9 классе так же получают диплом по профилю.

Partajează acest post

Link spre post
newnataly

Inscrierea puteti face  si acuma pe telefon. Sunt necesare datele de parinti si copilului din cer. de nastere. La tel. va spun care documente trebue sa pregatiti si im pare in mai sau iunie trebue sa apropiati cu toate documentele si vaccinele...)))

Partajează acest post

Link spre post
natusca

Am telefonat la liceu pe numarul 74-75-19. Mi-au spus să pregătim pentru luna mai urmatoarele acte: 

1. Cartela medicala

2. Certificat de căsătorie a parinţilor (copie)

3. Buletinul de identitate la ambii parinti (copie)

4. Certificat de naştere a copilului (copie)

5. 4 fotografii color a copilului.

Partajează acest post

Link spre post
liolea2007

.

Pînă la ce ora e grupa?

Multumesc frumos!

pina la 16.30

Partajează acest post

Link spre post
lylyca

Buna ziua, ma intereseaza parerile despre professorii ce vor prelua clasa 1 in septembrie 2017. Multumesc. Cite citi vopii sunt in clasele primare?

Partajează acest post

Link spre post
karla

Poate cineva are anul acesta copii in clasa a IV-a la Natalia Dadiani, dati-va va rog cu parerea...recomandati-ne o profesoara buna va rog!!!

Partajează acest post

Link spre post
KarlaKalinik

Si eu as vrea sa stiu cine va lua clasa intii in septembrie 2017, si ce pareri aveti despre profesori...

Partajează acest post

Link spre post
lylyca

Am telefonat astazi la liceu si mi-a spus ca trebuie sa ne apropiem la secretara si ne va da lista cu documentele ce necesita prezentate in aprilie la inscriere

Partajează acest post

Link spre post
KarlaKalinik
Acum 1 oră, lylyca a spus:

Am telefonat astazi la liceu si mi-a spus ca trebuie sa ne apropiem la secretara si ne va da lista cu documentele ce necesita prezentate in aprilie la inscriere

Aveti vreo profesoara recomandata? Si am inteles ca clasele sunt cu diferite profiluri - dans, teatru si informatica.

Partajează acest post

Link spre post
lilicikkka
1 час назад, KarlaKalinik сказал:

Aveti vreo profesoara recomandata? Si am inteles ca clasele sunt cu diferite profiluri - dans, teatru si informatica.

nu, nu cunoastem profesorii, poate mamicile ce au copii la acest liceu  ne spun despre profesoare

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum