vicusik

Cataracta Congeniatala. Operata

Postări Recomandate

vicusik

copilul nascut prematur, la 2 luni sa depistat cataracta bilaterala, la 6 luni prima operatie, la 8 luni a doua, cu implantarea cristalinului la ambii ochisori

dupa discutii cu medicii credeam ca copilul va vedea ca orice copil sanatos, dar se pare ca mai avem ceva probleme

o senzatie ca vede periodic, la lumina reactioneaza, insa nu intotdeauna urmareste,

poate noi nu facem ceva, ceva sa omis din vedere, medicamente, stimulare proceduri, ?? :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Микрохирургия глаза

Imi vine foarte greu sa va raspund la intrebare , reesind doar din senzatiile pe care le descrieti. Ar fi nevoie de un examen mai amanuntit pentru a va raspunde la intrebarea dumnevoastre, avind in vedere ca avem un caz de loc simplu.

dr. Cosciuc Alexandru

Partajează acest post

Link spre post
vicusik
Imi vine foarte greu sa va raspund la intrebare , reesind doar din senzatiile pe care le descrieti. Ar fi nevoie de un examen mai amanuntit pentru a va raspunde la intrebarea dumnevoastre, avind in vedere ca avem un caz de loc simplu.

dr. Cosciuc Alexandru

am putea apela la Dvs pr o consultatie cu copilul? daca e posibil, lasimi va rog datele de contact a Dvs

multumesc anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Микрохирургия глаза
am putea apela la Dvs pr o consultatie cu copilul? daca e posibil, lasimi va rog datele de contact a Dvs

multumesc anticipat

Телефон в регистратуре 558365

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum