Amedeia

Invitatiile La Botez/cumatrie \ Пригласительные на крещение

Postări Recomandate

Ilonka

d1b20e5e5507.jpg

982e0738bfab.jpg

1e6882018721.jpg

Editat de Фунтик

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Brungilda

Ура заказала! Вот такие вот "бодики", сделали в течении 3 дней, очень приятная девушка :)

можно узнать цену? а то думаю делать самой или купить готовые?

C меня взяли 10 лей за штучку(как и указано у них на сайте), что на мой взгляд не дорого. Вот телефон (+373) 60729537, девушку, которая занимается изготовлением зовут Инна.

Editat de Ксёмпа

Partajează acest post

Link spre post
MoooooN

Пригласительные на кумэтрию для маленькой девочки. Их формат 12,5х12,5 см. Центральный элемент – это фото виновницы торжества. Всего сделала 36 штучек. Все вместе в кучке они смотрятся просто грандиозно… :-)

77650f22ad73t.jpg

5f5ce3fa7075t.jpg 7dbf72048686t.jpg 548530988d4ct.jpg

Сверху веревочка – на тот случай, если кто-то захочет потом повесить его на стенку…

cf5eab7030adt.jpg

И внутри текст:

a1b13d29ed78t.jpg

Partajează acest post

Link spre post
christine

ajutati-ne si pe noi va rog ca suntem inca tineri parinti si cu putina experienta in domeniu dat)) la cumatrie se invita doar cumatrii sau si altcineva? cand se ia de cumatri se ia in pereche? de exemplu daca iau o prietena tre sa ii iau ca pereche de cumatri impreuna cu prietenu ei sau doar pe ea?

Partajează acest post

Link spre post
jannetta86

ajutati-ne si pe noi va rog ca suntem inca tineri parinti si cu putina experienta in domeniu dat)) la cumatrie se invita doar cumatrii sau si altcineva? cand se ia de cumatri se ia in pereche? de exemplu daca iau o prietena tre sa ii iau ca pereche de cumatri impreuna cu prietenu ei sau doar pe ea?

la cumatrie poti sa inviti pe cine vrei....de exemplu eu am cumatra care este nemaritata si am luat-o doar pe ea de cumatra fara prieten

Partajează acest post

Link spre post
katok

Cristina, ca cumetri poti sa iai si tineri fara pereche. Insa ca invitati sau cum se mai zice la noi laturasi, poti sa inviti pe cine ai placere. Respectiv si parintii deja. Si kind te duci sa prinzi de cumatru te duci cu colac, sau ceva paine.

Partajează acest post

Link spre post
OrescuBranisteIna

Cumatria am facut-o in stilul Mickey mouse deci iata cum mi-au iesit invitatiile 54b84255a5631_image.jpg

Textul a fost sub forma de poezie. Totul made by Incuta

Partajează acest post

Link spre post
wildcat

OrescuBranistela cam cit de mari au fost invitatiile? ne gindim si noi in asa stil sa facem invitatiile

Fetelor ce text ati avut in invitatii? eu idee nu am ce sa scriu in ele :(

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum