natybati

Ce Probleme A-ti Avut Cu Restaurantul?

Postări Recomandate

natybati

sal...am bronat o sala si am aflat ca una din problemele cu care se intalnesc multi..este....ca dispare bautura care nu s-a folosit...

cineva a patit asa ceva..si cum a-ti solutionat aceasta problema, sau a-ti preintampinat-o?

si ce neintelegeri a-ti mai avut cu sala si personalul lor...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Milaia Mia
sal...am bronat o sala si am aflat ca una din problemele cu care se intalnesc multi..este....ca dispare bautura care nu s-a folosit...

cineva a patit asa ceva..si cum a-ti solutionat aceasta problema, sau a-ti preintampinat-o?

si ce neintelegeri a-ti mai avut cu sala si personalul lor...

cunoscutii mei tineau bautura in masina. Era un baiat care avea grija ca sa faca accesul liber pentru chelneri atunci cind era nevoie.

Partajează acest post

Link spre post
natybati

asa ma gandeam si eu sa fac....

Partajează acest post

Link spre post
Zliudocica

Noi din timp am adus la restaurant bautura necesara pt prima masa. restul a fost in mashina.

Altii au adus cit tre, chiar shi cu rezerva, dar au dat stiklele la numar. Indiferent pline sau goale-trebuia sa fie cifra exacta la numar.

Asha varianta nu prea ne-a aranjat, pt ca nu era cine sa le numere dimineata dupa nunta, dar in timpul nuntii nu era greu ca o ruda responsabila sa aduca cit era nevoie. shi totul a fost ok.

Bafta in pregatiri.

Partajează acest post

Link spre post
Radiatia

am auzit multe la tema data, blin platesti indoit sau chiar intreit pentru masa ceea(meniu) si tot fura, cita neobrazare :angry::sad::wacko: ... ideea cu o persoana responsabila e bun, dar ma simt k in vremurile "bune" (cind eram copii), nuntile se faceau in corturi si bautura in beci .... si numai vorniceii raspundeau de tot ... mdeeee ...

Editat de Radiatia

Partajează acest post

Link spre post
Iliolia

Девочки! Поднимаю темку! Вчера столкнулась с такой проблемой! Хотела вернуть аванс за ресторан, администратор на меня рычит, телефон директора не дает! Спрашиваю, сколько процентов удерживается в случае возврата аванса - не говорит(( Я очень расстроилась, подскажите, кто что знает по этому поводу.... Просто я нашла зал поинтересней... обидно, что деньги не могу вернуть...

Editat de Iliolia

Partajează acest post

Link spre post
olya
Девочки! Поднимаю темку! Вчера столкнулась с такой проблемой! Хотела вернуть аванс за ресторан, администратор на меня рычит, телефон директора не дает! Спрашиваю, сколько процентов удерживается в случае возврата аванса - не говорит(( Я очень расстроилась, подскажите, кто что знает по этому поводу.... Просто я нашла зал поинтересней... обидно, что деньги не могу вернуть...

По всем правилам-законам, авансы не возвращаются, увы.

Partajează acest post

Link spre post
Eusa

Как ресторан называется я попробую помочь с тел. директора, легче будет если знаете и название фирмы которая держит ресторан.

Partajează acest post

Link spre post
Iliolia
Как ресторан называется я попробую помочь с тел. директора, легче будет если знаете и название фирмы которая держит ресторан.

Ресторан МУГУРЕЛ. Точное название фирмы напишу попозже! Спасибо !

Partajează acest post

Link spre post
natybati

noi am patit asa cu sala de nunata..am rezervat-o cu o suma bunisoara...si am ramas insarcinata...cd am calculat...trebuia sa nasc + - 3 zile de la data nuntii..asa ca am renuntat..si am pierdut banii, ei nu intork nimik, doar daca dai de un om bun cu suflet mare...doar daca gasesti pe cineva care sa ia sala in acea zi si sa iti reintoarca banii...

P.S. am nascut cu a doua zi de la data stabilirii nuntii..asa trebuia sa fie...nu regret..ca nunta orikum vom face...acum ne ocupam de cumetrie...succese voua

Partajează acest post

Link spre post
Eusa
Ресторан МУГУРЕЛ. Точное название фирмы напишу попозже! Спасибо !

-отправила данные в личку.

Partajează acest post

Link spre post
Iliolia
noi am patit asa cu sala de nunata..am rezervat-o cu o suma bunisoara...si am ramas insarcinata...cd am calculat...trebuia sa nasc + - 3 zile de la data nuntii..asa ca am renuntat..si am pierdut banii, ei nu intork nimik, doar daca dai de un om bun cu suflet mare...doar daca gasesti pe cineva care sa ia sala in acea zi si sa iti reintoarca banii...

P.S. am nascut cu a doua zi de la data stabilirii nuntii..asa trebuia sa fie...nu regret..ca nunta orikum vom face...acum ne ocupam de cumetrie...succese voua

Multumesc frumos! Eu am sunat la administrator si el asa si a zis, 'doar daca gasesti pe cineva care sa ia sala in acea zi si sa iti reintoarca banii...'

P.S

Dar acum nu trebue - sala in care eu am vrut nunta e ocupat din azi...

P.S.S.

Хоть кому-то пригодится..Так сказать, урок на будущее. Учитесь на чужих ошибках! Спасибо, девочки, за ответы!!!

Partajează acest post

Link spre post
Aquamarine

Am facut nunta la restaurantul Novas, mincarea a fost foarte gustoasa, servirea ireprosabila. Administratorul (Andrei)- o persoana foarte placuta si corecta! Ii recomand oricui din inima!

Partajează acest post

Link spre post
helenaalex

Ne-aun pus copii ca maturi...Restaurantul Oscar...

Partajează acest post

Link spre post
Cikibriki

pentru mine problema bauturii - e foaie verde dupa toate cele ce am patit. Am rezervat restaurantul cu 8 luni inainte, iar cu o saptamina inainte de ziua nuntii el s-a inchis.

Dar am gasit altul (Vis-pas) la care nu am pretentii - mincarea, deservirea la nivel (poate chiar mai bine decit la cel care s-a inchis)

Tot ce nu se face - oricum e spre bine :-)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum