inx

Bbc Pune Pe Post Un Spot Publicitar Despre Moldova

Postări Recomandate

inx

Postul britanic de televiziune BBC a început astăzi, translarea unui spot publicitar despre Republica Moldova, ce indemna atenţii agenţilor economici străini sa investească in economia moldoveneasca. Spotul va fi translat pe parcursul a 4 săptămâni.

Potrivit Serviciului de presă al MEC, spotul publicitar a fost realizat de către specialiştii străini si locali in domeniu. Auditoriul-ţinta al spotului publicitar sunt top-managerii europeni a businessului mare si mijlociu. Spotul relatează despre avantajele economiei moldoveneşti, precum ar fi: zonele economice libere, port maritim pe Dunăre, acordurile de liber schimb cu tarile UE si CSI, impozitul pe venit „zero”, etc.

Spotul publicitar a fost filmat la iniţiativa Ministerului Economiei si Comerţului si finanţat de către proiectul TACIS "Support to MEPO/MIDA". Scopul proiectului este de a acorda asistenţa Guvernului Republicii Moldova in domeniul promovării exportului si atragerii investiţiilor.

sursa aici

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BabaYaga

NT2007, nu stii unde se poate de vazut acest spot? download in e-net poate? sau pe ce canal se retransleaza din pachetul SunTV?

Mi-ar fi foarte intereasant sa-l vad.

Partajează acest post

Link spre post
inx
NT2007, nu stii unde se poate de vazut acest spot? download in e-net poate? sau pe ce canal se retransleaza din pachetul SunTV?

nu stiu unde poti sa-l vezi in e-net

dar el nu va fi postat la noi in tara ci le ei

(in pachetul extrabasic de la suntv BBC este inclus, numai ca nu stiu care, pt. ca este BBC 1 si BBC 2)

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga

У кого спутниковое ТВ??? Отзовитесь! Запишите нам ролик!

Partajează acest post

Link spre post
inx

Черная Кошка special for you

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga
Черная Кошка special for you

:tongue: спасибо!!!

Partajează acest post

Link spre post
inx
:tongue: спасибо!!!

cum ti-o parut?cind ne cauta cu GPRS unde e MD

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga
cum ti-o parut?cind ne cauta cu GPRS unde e MD

sincer nu mi-a placut spotul, imi pare un pic ... stupid :tongue: Не думаю что такой ролик может зацепить потенциального инвестора, или заставит его обратить внимание не то что на Молдову, вообще на телевизор в момент его трансляции.

Partajează acest post

Link spre post
inx
потенциального инвестора, или заставит его обратить внимание не то что на Молдову

mda

din ceea ce mi-a spus sotul ...ei zic ca e periculos sa investesti la noi,ei mai mult prefera India(fosta lor colonie),unde de fapt au deschis foarte multe firme in domeniul IT

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

fetelor acest spot publicitar cu comentarile jurnalistelor de la PROTV il poti vedea la www.play.md

Partajează acest post

Link spre post
inx
fetelor acest spot publicitar cu comentarile jurnalistelor de la PROTV il poti vedea la www.play.md

KRISTY- noi deja l-am vazut pe youtube(eu mai sus dat adresa)

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum