Xoxma

Зинаида Сырбу. Кто что о ней знает?

Postări Recomandate

Xoxma

С 4 недель наблюдаюсь у Зинаиды Сырбу и с 1 роддома. Ну, как наблюдаюсь, была пару раз на консультациях, один раз на узи. Не знаю, рожать ли мне с ней? Ее посоветовали хорошие знакомые. И мне она кажется очень хорошим специалистом, но все же роды, первые... Хочется знать, что ты в самых надежных руках. Сейчас я на 13-14 неделе. Может, кто-то уже имел дело с Зинаидой Сырбу? Выскажите свое мнение, пожалуйста...

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cassandra

Я сына у Зинаиды Сырбу рожала. Наблюдалась у нее с третьего триместра Б.

Хорошая, добросовестная врач,она не тот врач который будет сюсюкаться, но знает своё дело. Ещё и преподает студентам, они у меня присутствовали во время родов (меня это не смущало вовсе, но вы можете с ней договориться заранее).

Partajează acest post

Link spre post
vitus

salut sint si eu tinara mamica ,am un baietel de 8 luni .ca medic am avut-o pe d-na zinaida sirbu mi-a recomandat-o o ruda si am ramas foarte multumita de atitudinea si aptitudinile ei.Am nascut prin cezariana de urgenta a fost o operatie reusita si dupa ne-am simtit bine ambii si de acum sintem mari si sanatosi.Zinaida Sirbu este un medic foarte responsabil si stie sa-si faca meseria

Partajează acest post

Link spre post
LadyMaryAnn

Am nascut ambele fetite prin cezariana la dna Zinaida Sirbu.Cumatra mea la fel a nascut baietelu de 4.800kg si 58 cm la ea si nu are nici o ruptura.Pot sa spun ca e un medic de aur.Isi cunoaste meseria foarte bine.Da intradevar este o femeie serioasa insa foarte blinda.O sa-i fiu recunoscatoare toata viata. Al 3-lea copil numai la ea il voi naste.

Partajează acest post

Link spre post
daniella

am nascut la d-na Zinaida....pot sa spun doar un singur lucru, la al doilea tot la dumneaei as dori sa nasc:) este un medic de nota 10!

Partajează acest post

Link spre post
Cosinzeana

Fetita am nascut-o cu doi medici...printre care era si doamna Sirbu....este medic bun....si-a facut lucrul profesional....eu cu ambii copii nu am avut intelegere cu medici deaceea veneam sa nasc cu medicul de garda....deci vreau sa concluzionez...ca atitudinea fata de gestanta este aceeasi, ori platesti ori nu platesti! si acesta este un factor destul de important!!!!!adica la dumneaei profesionalizmul este mai presus de orice.

Partajează acest post

Link spre post
lesea

Buna ziua!

Ati putea sa-mi spuneti nr. de telefon al d-nei Zinaida Sirbu???

Si daca nu e secret citi bani i-ati dat la nastere?

Partajează acest post

Link spre post
tyomka

Buna ziua!

Ati putea sa-mi spuneti nr. de telefon al d-nei Zinaida Sirbu???

Si daca nu e secret citi bani i-ati dat la nastere?

un medic super..am nascut la ea prin cezariana..sunt foarte bucuroasa ca o cunosc.am observat ca in CMsC o respecta toti foarte mult.tot acolo are cabinetul ei propriu la etajul doi. mobiluleiil am,daca trebue il voi scrie in privat

Partajează acest post

Link spre post
lesea

un medic super..am nascut la ea prin cezariana..sunt foarte bucuroasa ca o cunosc.am observat ca in CMsC o respecta toti foarte mult.tot acolo are cabinetul ei propriu la etajul doi. mobiluleiil am,daca trebue il voi scrie in privat

DA, chiar te rog foarte mult sa-mi scrii numarul d-nei de telefon.

Mersi anticipat!!!!

Partajează acest post

Link spre post
calatoarea

fetelor scrieti-mi va rog nr de telef al d-nei am mare nevoie de el urgent!!!

Partajează acest post

Link spre post
tyomka

fetelor scrieti-mi va rog nr de telef al d-nei am mare nevoie de el urgent!!!

069276248

Partajează acest post

Link spre post
эмиш

А я бы к ней не пошла. Я считаю что врач не имеет права бросать пациента и полагаться волю случая!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Амфитрита

А я бы к ней не пошла. Я считаю что врач не имеет права бросать пациента и полагаться волю случая!!!!!

Эля, а с чем связанно данное предложение? :friends: вроде перечитала темку, не нашла ничего... :rolleyes:

Partajează acest post

Link spre post
tyomka

:shok: :shok: :shok: ???????????

Partajează acest post

Link spre post
Marisoli

Супер Доктор знает своё дело,благодаря ей мы забеременели. Досконально спрашивает ,чуть ни всю биографию .Я очень довольна.

Partajează acest post

Link spre post
Elena_MD

Супер Доктор знает своё дело,благодаря ей мы забеременели. Досконально спрашивает ,чуть ни всю биографию .Я очень довольна.

Marisoli, расскажите подробней: :bye:

1. Сколько планировали и через какое время наступил результат

2. Что лечили и как...

почему спрашиваю, я у нее наблюдаюсь уже более 2-х лет и все безрезультатно :sorry:

Partajează acest post

Link spre post
love

Привет, девочки! Я родила второго ребенка с помощью Зинаиды Константиновны Сырбу в 2010 г. Выражаю свое огромное уважение этому Врачу ! Это действительно настоящий профессионал и замечательный человек. Мы наблюдались у З.К. в течение нескольких месяцев до родов. Отвечает абсолютно на все вопросы, подробно и доступно, отправляет на подробные анализы. Мне делали запланированное КС, т.к. были однозначные показания. Быстро и аккуратно зашила, даже следа не видно-тонюсенькая полосочка осталась. С ребенком все хорошо, спасибо врачам.Через 5 часов я уже ходила по палате и довольно хорошо себя чувствовала. Зинаида Константиновна очень внимательна после родов, заходила по нескольку раз в день в палату, давала все необходимые указания. Здоровья ей и счастья!

Partajează acest post

Link spre post
эмиш

Девочки,давно в темку не заглядывала,если кого заинтересует напишу в личку.

Partajează acest post

Link spre post
scut2013

Bună ziua!

Spuneți vă rog, impresii mai recente despre dna Sîrbu Zinaida. Mi-a fost recomandată de alt medic ginecolog, dar am citit unele comentarii negative și nu sunt hotărîtă să merg.

Mulțumesc!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum