mumuruza

Salonul De Rochii De Mireasa "amadeus" Din Chisinau

Postări Recomandate

mumuruza

Salut, fetelor! Am o intrebare: Ce parere aveti despre salonul "Amadeus" de pe strada V. Alecsandri 20 din Chisinau. Cum vi se par colectiile lor? Voi ati fost acolo sa vedeti colectiile de rochii? Dati-mi, va rog un sfat. Merita sa aleg de acolo rochia de mireasa? Am fost acolo si mi-au placut mult citeva rochii, dar nu am mai fost in multe saloane. Doar citeva din centrul capitalei am vizitat. Merci! :sad:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lenusya
Salut, fetelor! Am o intrebare: Ce parere aveti despre salonul "Amadeus" de pe strada V. Alecsandri 20 din Chisinau. Cum vi se par colectiile lor? Voi ati fost acolo sa vedeti colectiile de rochii? Dati-mi, va rog un sfat. Merita sa aleg de acolo rochia de mireasa? Am fost acolo si mi-au placut mult citeva rochii, dar nu am mai fost in multe saloane. Doar citeva din centrul capitalei am vizitat. Merci! :girl_in_love:

mie mi-a placut la acest salon deservirea..ce-i drept rochie acolo nu mi-am gasit, dar l-as recomanda celorlalte mirese.Acelasi stapin este si la Papilio de pe Bodoni.Si acolo deservirea e la nivel.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum