Ineta

Şcoala-Grădiniţă Nr.90 Bd. Dacia,52

Postări Recomandate

Ineta

Stiam ca este o grupa pregatitioare in incinta acestei scoli primare, dar recent, vorbind cu 2 mamici la plimbare, am inteles ca vor sa mai deschida citeva grupe si treptat sa devina doar gradinita, asa cum a fost cu citiva ani buni in urma. S-a interesat cineva ce conditii au sau cineva frecventeaza deja?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TashaRu
Stiam ca este o grupa pregatitioare in incinta acestei scoli primare, dar recent, vorbind cu 2 mamici la plimbare, am inteles ca vor sa mai deschida citeva grupe si treptat sa devina doar gradinita, asa cum a fost cu citiva ani buni in urma. S-a interesat cineva ce conditii au sau cineva frecventeaza deja?

Ca scoala stiu ca e considerata buna, bu stiu cum stau lucrurile cu gradinita.

Partajează acest post

Link spre post
Liubi

nu este nimeni care frecventeaza aceasta gradinita? Noi avem deja 2 ani si ma intereseaza aceasta gradi ca e in ograda casei mele. As fi interrsata de informatii de la mamicile a caror copii umbla aici

Partajează acest post

Link spre post
Liubi

Mai intreb inca odata poate este cineva care stie ceva despre aceasta gradi-scoala?

Partajează acest post

Link spre post
Liubi

noi deja frecventam si ne place, stiu ca mai vor sa deschida o grupa, ca acum sunt numai 3 si se cauta doritori

Partajează acest post

Link spre post
Бусиринка

unde se afla?

Partajează acest post

Link spre post
Liubi

unde se afla?

linga portile orasului, vizavi de Dacia 44-46

Partajează acest post

Link spre post
Olita

Liuba spunemi terog trebue de achitat ceva la intrarein aceasta gradinita?

Partajează acest post

Link spre post
Liubi

Liuba spunemi terog trebue de achitat ceva la intrarein aceasta gradinita?

nu trebuie de achitat nimik, numai ca noi ne-am dus in grupa cu repatia proaspata facuta si am contribuit la reparatie,

stiu ca acum se cauta copii ca sa se deschida o noua grupa

Partajează acest post

Link spre post
nikador

spunetimi va rog cind incepe formarea grupei ,noi 2 ani implinim in noiembrie ar fi posibil sa-l primeasca cineva la sfirsitul toamnei?

Partajează acest post

Link spre post
anutaanuta

Buna, ma intereseaza si pe mine aceasta gradinita, poate stie cineva se mai deschide vreo grupa acum in primavara?,   fetita in aprilie face 3 anisori si am vrea la gradinita. Ma intereseaza cum e, cum sunt educatorii, daca se ocupa cu copii, mincarea, jucariile, reparatia,tot, tot. Care sunt cheltuielile p/u o luna?

Partajează acest post

Link spre post
mari83

Buna, ma intereseaza si pe mine aceasta gradinita, poate stie cineva se mai deschide vreo grupa acum in primavara?, fetita in aprilie face 3 anisori si am vrea la gradinita. Ma intereseaza cum e, cum sunt educatorii, daca se ocupa cu copii, mincarea, jucariile, reparatia,tot, tot. Care sunt cheltuielile p/u o luna?

ati mers la aceasta gradinita puteti sa ne spuneti cum taspuns la intrebarile de mai sus, fetelot cine mai duce copii la aceasta care e virsta minima de la care primesc in primavara facem 2 ani

Partajează acest post

Link spre post
anutaanuta

ati mers la aceasta gradinita puteti sa ne spuneti cum taspuns la intrebarile de mai sus, fetelot cine mai duce copii la aceasta care e virsta minima de la care primesc in primavara facem 2 ani

nu, nu am mers la aceasta scoala-gradinita, acolo primesc de la 4 ani si mai mult

Partajează acest post

Link spre post
joly7

Buna, ma intereseaza si pe mine aceasta gradinita, poate stie cineva se mai deschide vreo grupa acum in primavara?,   fetita in aprilie face 3 anisori si am vrea la gradinita. Ma intereseaza cum e, cum sunt educatorii, daca se ocupa cu copii, mincarea, jucariile, reparatia,tot, tot. Care sunt cheltuielile p/u o luna?

Daca cineva stie ceva scrieti va rog  informatie despre gradinita aceasta. Poate care e grupa si educatori mai buni etc.

Partajează acest post

Link spre post
mari83

Si eus vrea mai multe informatii

Partajează acest post

Link spre post
natikk

Всем привет!

Девочки кто-то водит в этот детский сад своих деток? Поделитесь. пожалуйста,  вашим мнением об этом садике.
Спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
picovit

Buna ziua. Ce parere aveti despre gradinita 90, sintem pe sector la aceasta gradinita si nustiu ce sa fac. Poate cineva din voi au copii in grupa pregatitoare, ati ramas multumite sau nu?Multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
Noela

ridic tema, este cinava la aceasta gradinita scoala?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum