victoria85

Хипп Био или с Пробиотиками

Postări Recomandate

zagaziulea

Мы всегда покупали в аптеках, поэтому и не заметили, а где они были и давно ли закрылись? И если можно, поподробнее, откуда такая инфо,о проблемах у Хиппа а то как-то боязно стало за малявку?

eu la fel am inceput a retrai si am sunat la ei la baza ca sa aflu ce se intimpla si mi sa raspuns sa nu retraiesc, caci livrarea in farmacii continua, ca ei doar pur si simplu au inchis mazinele si au ramas cu livrare doar la farmacii. :girl_in_love: retraiesc si eu la nebunie, dar oarecum nu schimb pina ce nimic. nu stiu, in 3 luni nam dat de productie rea, totul e ok. sper sa fie doar coincidenta ca sa depistat la cineva o cutie nu proaspata si inchiderea magazinelor.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alima

eu la fel am inceput a retrai si am sunat la ei la baza ca sa aflu ce se intimpla si mi sa raspuns sa nu retraiesc, caci livrarea in farmacii continua, ca ei doar pur si simplu au inchis mazinele si au ramas cu livrare doar la farmacii. :girl_in_love: retraiesc si eu la nebunie, dar oarecum nu schimb pina ce nimic. nu stiu, in 3 luni nam dat de productie rea, totul e ok. sper sa fie doar coincidenta ca sa depistat la cineva o cutie nu proaspata si inchiderea magazinelor.

Vor vinde numai in farmacii? Dar in supermarkete? ca am vazut la Nr1 si Green Hills tot este prezentata productia lor.

Partajează acest post

Link spre post
zagaziulea

Vor vinde numai in farmacii? Dar in supermarkete? ca am vazut la Nr1 si Green Hills tot este prezentata productia lor.

nu, vor continua sal realizeze pe unde deja il realizeaza, doar ca nu vor avea filiale aparte.

Partajează acest post

Link spre post
Alima

nu, vor continua sal realizeze pe unde deja il realizeaza, doar ca nu vor avea filiale aparte.

ok, mersi

Partajează acest post

Link spre post
barskristina1988

У меня ребенок на только грудном вскармливании до 4 месяцев. С 4 месяцев добавила Хипп 1 с пробиотиком ,соотношение было такое примерно 80 % - грудное молоко и примерно 20 % смесь. Ребенку нравилось ,хорошо набирал в весе , но от него у нас были запоры. В 6 месяцев пробовали Хипп 2 , в принципе было неплохо ,но стул наоборот стал жидковатым. Как только перешли на "Малыш Истринский" в 7 месяцев, и запоры и поносы исчезли сами собой. Не ругаю Хипп , но все дети индивидуальны , нам он не совсем подошел. Знаю многих мам ,которые кормят Хиппом и очень довольны. Пюрешки Хипп кушаем судовольствием.

vot pocemu u vas bili prpoblemi s stulom esli vi kormili grudiu nado bilo davaati HIPP BIO bez prebiotikov,tak kak prebiotiki mami vhodeat v reactiu s probiotikami iz smesei ,hipp bio sosdano dlia smeshanovo kormlenia toestii grudiu i smesiu ,a hipp combiotik ato strogo dlia iscustvenovo kormlenia bez grudi

Partajează acest post

Link spre post
Vikashi

noi am folosit hiip cu prebiotice din 1 zi pina la 1.8 luni .dupa virsta copilului luam numarul necesar.amestecul e foarte bun dar cam scump am inceput cu 75 lei cutia si am terminat cu 105 lei.sora a folosit nestogen si la fel a ramas multumita,noua insa nu nia mers

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum